ANTI-SCRATCH padukai yra skirti naudoti su RLS VITE plytelių lyginimo sistemos kepurėlėmis, siekiant apsaugoti jautrius plytelių paviršius nuo subraižymo užveržimo metu.
Padukai sukurti taip, kad užtikrintų maksimalų darbo patogumą ir netrukdytų lyginimo sistemos naudojimui. Integruotas guminis intarpas apsaugo nuo plytelės judėjimo horizontalia kryptimi, taip padidindamas darbo tikslumą.
Be to, padukai padeda išvengti plytelių pasislinkimo užveržiant kepurėles ir neįtakoja siūlės pločio. Guminė dalis leidžia užveržti kepurėlę nelaikant paduko ranka, todėl darbas tampa patogesnis.
Padukai yra suderinami su skirtingo aukščio apkabomis ir gali būti lengvai nuimami, kai jų nereikia. Jie pakuojami į plastikinį maišelį patogiam laikymui ir transportavimui.
Pagrindinės savybės
Techniniai duomenys
| Rodiklis | Reikšmė |
|---|---|
| Kiekis pakuotėje | 100 vnt. |
| Suderinamumas | RLS VITE kepurėlės |
| Lyginimo sistemos tipas | Sukama |
Papildoma informacija
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Pakuotės plotis | 39.00 cm |
| Pakuotės aukštis | 49.00 cm |
| Pakuotės gylis | 25.00 cm |
| Pakuotės svoris | 4.20 kg |
Naudojimo pastabos:
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys
Paskutinis vienetas sandėliuose!

duomenys atnaujinti
atnaujintas
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys
Pristatymas 2-7 d.d*
Turime sandėliuose (557 POK.)
Pristatymas 2-7 d.d*
Turime sandėliuose (238 POK.)
Pristatymas 2-7 d.d*
Turime sandėliuose (10 POK.)
Pristatymas 2-7 d.d*
Turime sandėliuose (234 POK.) Ši prekė dar nėra įvertinta.