• Plytelių ir kiti klijai

  Plytelių klijų pasirinkimą dažnai lemia daugybė faktorių. Renkantis klijus derėtų atsižvelgti į tai, kokioje patalpoje planuojate kloti plyteles.  Plytelių klijai  yra parenkami  pagal tai kokius darbus planuojate atlikti. Pvz. vidaus darbams, šildomos grindims, didelio formato plytelėms, balkonams, lauko terasoms, baseinams  ir t.t. kiekvienu atveju  bus reikalinga  parinkti tam darbui skirtus plytelių klijus. Lemora.lt asortimente rasite  klijus, kurie bus idealiai tinkantys Jūsų darbams atlikti.

 • Tinkai

  Tinkai ir jų mišiniai  yra populiariausios sienų ir lubų išlyginamosios medžiagos. Tai lėmė šių apdailos medžiagų elastingumas, greitas džiūvimas ir paprastas naudojimas. Tinkamai nutinkavus sienas, iškart galima jas puošti tapetais ar dekoratyvaus tinko sluoksniu, o prieš dažant užteks vos kartą nuglaistyti. Internetinės parduotuvės Lemora.lt asortimente siūlomi statybiniai tinkai pasižymi išskirtiniu universalumu. Juos galima naudoti tiek išorės, tiek vidaus darbams, nes plastiškumo suteikiantys priedai sudaro drėgmei, šalčiui ir trūkinėjimui atsparų sluoksnį. Būtent todėl tai puiki priemonė padengti drėgnų būsto patalpų sienas ar grindis. Laidus vandens garams ir lėtai drėgmę paviršiui atiduodantis tinkas apsaugos dažus, tapetus ar kitas apdailos priemones nuo galimų deformacijų. Weber, Knauf ir Sakret tinkai nepriekaištingai padengia visus keramzibetonio, akytbetonio ir silikatinius paviršius, tad plytų, mūro ar blokelių nelygumai išlyginami akimirksniu. Patyrę meistrai gali išbandyti ir mašininį tinką, kuris užtikrins vienalytį padengimą biurų ar komercinės paskirties patalpose.

 • Mūro, grindų mišiniai

  Mūro ir grindų mišinių įvairovė padės sukurti norimą būsto interjerą be didelių pastangų. Lemora.lt internetinėje parduotuvėje rasite platų išlyginamųjų ir savaime išsilyginančių, spalvotų mūro ir tinko mišinių grindims asortimentą. Visos šios priemonės atitinka aukščiausius standartus, todėl darbo rezultatai džiugins ilgiau nei įprastai. Dažnai tikru galvos skausmu naujakuriams tampa šildomų grindų įrengimas ir paviršių išlyginimas. Tam puikiai tiks savaime išsilyginantis ir greitai džiūstantis mišinys. Išliejus tokią dangą, ja naudotis galima jau po 6 valandų, o didelis atsparumas koncentruotai apkrovai užtikrins patvarumą ir ilgaamžiškumą. Tik atliekant darbus reikiamomis priemonėmis užtikrinsite jų kokybę bei išvengsite pakartotinių remonto darbų. Taip pat galite įsigyti  rievėjimo mišinių, skirtų kaminų, arkų, skliautų ar kitų elementų, sumūrytų iš klikerio ar keramikos, apdailai. Namų apdailą atliksite paprasčiau su žinomiausių gamintojų, tokių kaip Ceresit, Sakret, Weber ir kitų prekėmis už itin gerą kainą. Išbandykite tai, ką rekomenduoja patyrę meistrai. Lemora.lt – platus mūro ir grindų mišinių bei kitų prekių pasirinkimas. Nepraleiskite ypatingų pasiūlymų!

 • Hidroizoliaciniai mišiniai
 • Cementas, betonas ir kt.

  Cemento, gipso, betono ir kalkių mišiniai pravers kiekvienam namų meistrui. Žinoma, svarbiausia, kad statybos metu naudojamos medžiagos būtų kokybiškos ir patikimai tarnautų ne vieną dešimtmetį. Geriausi Lietuvos statybų žinovai rekomenduoja išbandyti Lemora.lt asortimente esančius statybinius mišinius. Daugelį jų dėl šalčiui atsparios technologijos galėsite naudoti lauko darbams, o karščiui atspariais mišiniais galėsite net mūryti židinius, ir dūmtraukius. Kartu galite įsigyti ir greitai kietėjančio remontinio mišinio, kuriuo užpildyti formavimo defektai ar nudaužimai bus tarsi nauji. Savaime suprantama, kad statybiniams mišiniams gaminti reikia specialių sudedamųjų dalių. Internetinės parduotuvės Lemora.lt asortimente rasite gesintų kalkių, kvarcinio smėlio ir statybinio gipso, kurie suteiks mišiniams gero sukibimo, o juos lieti bus gerokai lengviau. Įsigijus montavimo mišinių, jais užpilti galėsite net surenkamų gelžbetoninių konstrukcijų sujungimo vietas bei betono dangos įlinkimus. Išsirinkite prekes šiandien ir svajonių būstą kurkite be rūpesčių su Lemora.

 • Gipsiniai mišiniai

  Gipsiniai mišiniai būsto remontą pavers greitu ir nesudėtingu užsiėmimu. Gipsas – universali statybinė medžiaga, puikiai tinkanti tiek sausose, tiek drėgnose patalpose. Gipsiniu tinku galite dengti net virtuvės ir vonios sienas, nes toks mišinys pasižymi labai gera oro garų išeiga. Tuo metu siūlėms glaistyti galite išbandyti itin aukštos kokybės glaistą su specialiais priedais. Jį lengva dengti, o likučius paprasta nuvalyti nuo įrankių. Taip užtikrinama tvarka darbo vietoje ir sutaupoma išlaidų naujų priemonių įsigijimui. Be to, jei pasirinkote apdailą daryti iš gipso kartono plokščių, galite kartu įsigyti ir gipsinių klijų. Juos lengva paruošti naudojimui ir jie iš karto pradeda kietėti, tik prieš klijuojant derėtų įsitikinti, kad paviršius pakankamai grubus ir gerai įgeria drėgmę. Asortimente apstu ir mašininių glaistų, naudojamų vidaus patalpose esančių nelygių, grubaus paviršiaus plokštumų glaistymui, betono paviršiaus skylių užtaisymui, tarpų tarp betoninių konstrukcinių elementų užpildymui ir kitiems darbams.

Rodomos 1 - 94 iš 94 prekių

Statybinių mišinių įvairovė padės lengviau sukurti svajonių namus. Lemora.lt internetinėje parduotuvėje rasite platų plonasluoksnių tinkų, mūro ir grindų, cemento, betono bei gipso mišinių asortimentą. Visos šios priemonės atitinka aukščiausius standartus, todėl darbo rezultatai džiugins ilgiau nei įprastai. Dažnai tikru galvos skausmu naujakuriams tampa apdailos darbai vonioje ir virtuvėje. Klijuoti plyteles derėtų aukštos kokybės tam specialiai skirtais klijais, kurių galite įsigyti internetu Lemora.lt. Tik atliekant darbus reikiamomis priemonėmis užtikrinsite jų kokybę bei išvengsite pakartotinių remonto darbų. Taip pat galite įsigyti  apsauginių prekių, kurios darbus leis atlikti itin kruopščiai ir švariai. Namų apdailą atliksite paprasčiau su žinomiausių gamintojų, tokių kaip Ceresit, Knauf, Caparol ir kitų prekėmis už itin gerą kainą. Išbandykite tai, ką rekomenduoja vieni geriausių meistrų Lietuvoje. Lemora.lt – platus statybinių mišinių, klijų, cemento, betono, gipso ir kitų prekių pasirinkimas. Nepraleiskite ypatingų pasiūlymų!