Slaptažodžio keitimas

Processing

Statybiniai mišiniai

 • Plytelių ir kiti klijai

  Plytelių klijų pasirinkimą dažnai lemia daugybė faktorių. Renkantis klijus derėtų atsižvelgti į tai, kokioje patalpoje planuojate kloti plyteles.  Plytelių klijai  yra parenkami  pagal tai kokius darbus planuojate atlikti. Pvz. vidaus darbams, šildomos grindims, didelio formato plytelėms, balkonams, lauko terasoms, baseinams  ir t.t. kiekvienu atveju  bus reikalinga  parinkti tam darbui skirtus plytelių klijus. Lemora.lt asortimente rasite  klijus, kurie bus idealiai tinkantys Jūsų darbams atlikti.

  Plytelių klijų ženklinimas pagal standartą EN 12004:

  C – cementiniai klijai,

  1 – standartinės kokybės klijai – prikibimas po 28 dienų ≥0,5 N/mm2, 

  2 – didesnius reikalavimus atitinkantys klijai – padidėjęs prikibimas, po 28 dienų ≥1,0 N/mm2,

  F – greitai kietėjantys – prikibimas ≥0,5 N/mm2, matuojamas ne vėliau nei po 6 valandų,

  T – mažesnio slysmo plytelių klijai – slysmas iki 0,5 mm,

  E – ilgesnė klojimo trukmė – prikibimas po 28 dienų ≥0,5 N/mm2, nepaisant, kad trukmė nuo klijų užtepimo iki plytelės pridėjimo yra bent 30 minučių,

  S1 –elastingumas (gebėjimas išsilenkti) nuo 2,5 iki 5 mm.

  S2 - klijai turi didelį elastingumą ir išsaugo ilgą laiką visas klijų savybes. paviršius su sustingusiais klijais lieka nepažeistas jam įlinkus daugiau kaip 5 mm

 • Tinkai

  Tinkai ir jų mišiniai  yra populiariausios sienų ir lubų išlyginamosios medžiagos. Tai lėmė šių apdailos medžiagų elastingumas, greitas džiūvimas ir paprastas naudojimas. Tinkamai nutinkavus sienas, iškart galima jas puošti tapetais ar dekoratyvaus tinko sluoksniu, o prieš dažant užteks vos kartą nuglaistyti. Internetinės parduotuvės Lemora.lt asortimente siūlomi statybiniai tinkai pasižymi išskirtiniu universalumu. Juos galima naudoti tiek išorės, tiek vidaus darbams, nes plastiškumo suteikiantys priedai sudaro drėgmei, šalčiui ir trūkinėjimui atsparų sluoksnį. Būtent todėl tai puiki priemonė padengti drėgnų būsto patalpų sienas ar grindis. Laidus vandens garams ir lėtai drėgmę paviršiui atiduodantis tinkas apsaugos dažus, tapetus ar kitas apdailos priemones nuo galimų deformacijų. Weber, Knauf ir Sakret tinkai nepriekaištingai padengia visus keramzibetonio, akytbetonio ir silikatinius paviršius, tad plytų, mūro ar blokelių nelygumai išlyginami akimirksniu. Patyrę meistrai gali išbandyti ir mašininį tinką, kuris užtikrins vienalytį padengimą biurų ar komercinės paskirties patalpose.

 • Mūro, grindų mišiniai

  Mūro ir grindų mišinių įvairovė padės sukurti norimą būsto interjerą be didelių pastangų. Lemora.lt internetinėje parduotuvėje rasite platų išlyginamųjų ir savaime išsilyginančių, spalvotų mūro ir tinko mišinių grindims asortimentą. Visos šios priemonės atitinka aukščiausius standartus, todėl darbo rezultatai džiugins ilgiau nei įprastai. Dažnai tikru galvos skausmu naujakuriams tampa šildomų grindų įrengimas ir paviršių išlyginimas. Tam puikiai tiks savaime išsilyginantis ir greitai džiūstantis mišinys. Išliejus tokią dangą, ja naudotis galima jau po 6 valandų, o didelis atsparumas koncentruotai apkrovai užtikrins patvarumą ir ilgaamžiškumą. Tik atliekant darbus reikiamomis priemonėmis užtikrinsite jų kokybę bei išvengsite pakartotinių remonto darbų. Taip pat galite įsigyti  rievėjimo mišinių, skirtų kaminų, arkų, skliautų ar kitų elementų, sumūrytų iš klikerio ar keramikos, apdailai. Namų apdailą atliksite paprasčiau su žinomiausių gamintojų, tokių kaip Ceresit, Sakret, Weber ir kitų prekėmis už itin gerą kainą. Išbandykite tai, ką rekomenduoja patyrę meistrai. Lemora.lt – platus mūro ir grindų mišinių bei kitų prekių pasirinkimas. Nepraleiskite ypatingų pasiūlymų!

 • Hidroizoliaciniai mišiniai

  Norint apsaugoti pamatus ar kitas pastatų dalis nuo drėgmės rekomanduojame naudoti cementinius hidroizliacinius mišinius.


  Cementiniai hidroizoliaciniai mišiniai dažniausias naudojami terasų, balkonų, pamatų, rūsių apsaugai nuo drėgmės ar vendens poreikio. 


  Yapč sudėtingoms sąlygoms rekomenduojame naudoti cementinę hidroizoliacija su kristalizavimo efektu, kai mišinys ant užtepamo paviršiaus suformuoja sandarinamąjį sluoksnį, o laikui bėgant jis kristalizuojasi įsiskverbdamas į pagrindo angeles, taip papildomai apsaugodamas ir nuo iš vidinės pusės prasiskverbiančios drėgmės. 

 • Cementas, betonas ir kt.

  Cemento, gipso, betono ir kalkių mišiniai pravers kiekvienam namų meistrui. Žinoma, svarbiausia, kad statybos metu naudojamos medžiagos būtų kokybiškos ir patikimai tarnautų ne vieną dešimtmetį. Geriausi Lietuvos statybų žinovai rekomenduoja išbandyti Lemora.lt asortimente esančius statybinius mišinius. Daugelį jų dėl šalčiui atsparios technologijos galėsite naudoti lauko darbams, o karščiui atspariais mišiniais galėsite net mūryti židinius, ir dūmtraukius. Kartu galite įsigyti ir greitai kietėjančio remontinio mišinio, kuriuo užpildyti formavimo defektai ar nudaužimai bus tarsi nauji. Savaime suprantama, kad statybiniams mišiniams gaminti reikia specialių sudedamųjų dalių. Internetinės parduotuvės Lemora.lt asortimente rasite gesintų kalkių, kvarcinio smėlio ir statybinio gipso, kurie suteiks mišiniams gero sukibimo, o juos lieti bus gerokai lengviau. Įsigijus montavimo mišinių, jais užpilti galėsite net surenkamų gelžbetoninių konstrukcijų sujungimo vietas bei betono dangos įlinkimus. Išsirinkite prekes šiandien ir svajonių būstą kurkite be rūpesčių su Lemora.


  Kaip gaminamas cementas?


  Priklausomai nuo žaliavų mišinio fizinės būsenos yra skiriamos kelios portlandcemenčio klinkerio gamybos technologijos:

  • jei žaliavų mišinys paruošiamas kaip žaliavų mišinio suspensija vandenyje – šlamas – naudojama šlapio būdo technologija;
  • jei žaliavų mišinys paruošiamas kaip drėgnos granulės – tai naudojama pusiau šlapio ar pusiau sauso būdo technologija;
  • jei žaliavų mišinys paruošiamas kaip sausi miltai – naudojama sauso būdo technologija.

  Nuo 1952 m. cementas bendrovėje buvo gaminamas šlapiuoju būdu. Prieš dešimtmetį Bendrovė nusprendė žengti ryžtingą žingsnį – įdiegti naują sauso būdo klinkerio gamybos liniją, kuri buvo pradėta eksploatuoti 2014 metų rugpjūčio mėnesį.

  Cemento gamybai naudojama klintis iškasama šalia esančiame Karpėnų karjere ir sutrupama žiauniniuose bei plaktukiniuose trupintuvuose. Klintys iš esančio trupinimo skyriaus transporteriais patenka į žaliavų mišinio sandėlį, į kurį t.p. paduodamas trupintas molis. 36 000 t talpos sandėlyje sandėliuojamas klinčių ir molio mišinys bei smulkinta klintis žaliavų mišinio koregavimui.
  Klinčių ir molio mišinys bei koreguojantys priedai – smėlis ir geležies rūda – transporteriais paskirstomi į atitinkamus bunkerius. Po to sudozuotos žaliavos transporteriais paduodamos į trupintuvą bei žaliavų malūną, kur medžiaga susmulkinama iki reikiamo smulkumo ir išdžiovinama. Įkrovos milteliai paduodami į sumaltos ir išdžiovintos įkrovos silosą iš kurio elevatoriumi pakeliami į cikloninį šilumokaitį. Iš 4 pakopų cikloninio šilumokaičio su integruotu kalcinatoriumi įkaitusi medžiaga patenka į degimo krosnį kur 1450 oC temperatūroje susidaro klinkeris. Ataušintas klinkeris iš klinkerio aušintuvo transporteriu paduodamas į klinkerio silosus. Iš silosų klinkeris transportuojamas į cemento malūnus.

  Malant klinkerį ir gipsą cemento malūnuose, gaunamas cementas. Priklausomai nuo cemento tipo, cemento gamyboje papildomai gali būti naudojami granuliuoti aukštakrosnių šlakai, klintys ir kt.

  Sumaltas cementas yra sandėliuojamas cemento silosuose, iš kurių kraunamas į geležinkelio vagonus arba autocisternas, arba taruojamas į popierinius maišelius.


  Prekinio betono gniuždymo klasės  Prekinio betono slankumo klasės  Kiek reikia dėti cemento į betoną?


  Žemiau pateiktoje lentelėje rasite, kiek kg cemento reikia dėti į 1 m³ betono.

  Svarbu: didesnė nei C12/15 betono markės nerekomenduojame gaminti patiems namų sąlygomis.  Betono mišinio rekomenduojami medžiagų kiekiai (tūrio dalimis):


  Betonas C12/15:

  • Cementas - 1 dalis.
  • Smėlis 0-4 frakcija - 4,15 dalys.
  • Žvirgždas 4-16 frakcija - 5,25 dalys.
  • Vanduo - 2,25 dalys.

  Atliekant sudėtingesnius darbus kreipkitės į betono mazgų specialistus. 

  Kur naudojamas cementas?

  1. Betono gamyba: Cementas yra esminė betono sudedamoji dalis, kuris yra vienas dažniausiai naudojamų statybos medžiagų pasaulyje. Betonas naudojamas įvairiems statybos darbams, tokiems kaip pamatų, stulpų, plokščių, sienų ir grindų statybai.

  2. Mūro darbai: Cementas naudojamas mūro darbuose, kai reikia sujungti plytas ar akmenis. Cementiniai skiediniai yra plačiai naudojami mūrijant namų sienas, tvoras ir kitus statinius.

  3. Hidrotechniniai darbai: Dėl cemento atsparumo vandeniui, jis yra naudojamas hidrotechniniuose darbuose, tokiuose kaip užtvankų, tiltų, tunelių ir kanalizacijos sistemų statyba.

  4. Grindų dengimas ir apdaila: Cementas naudojamas grindų dengimui ir apdailai. Betoninės grindys yra ypač populiarus pasirinkimas pramoniniuose pastatuose, sandėliuose, garažuose ir kitose vietose, kur reikalingas atsparumas ir ilgaamžiškumas.

  5. Remontas ir pataisa: Cementas taip pat naudojamas įvairiems remonto ir pataisos darbams, tokiems kaip skylės keliuose, plyšiai pastatuose ir kt.

  6. Asfalto gamyba: Nors asfaltas dažniausiai yra pagamintas iš naftos produktų, kai kuriais atvejais cementas gali būti naudojamas asfalto gamybai, pavyzdžiui, portlandcemento asfaltui.

  7. Tvorų ir stulpų statyba: Cementas taip pat naudojamas tvorų ir stulpų statybai, nes jis yra itin stiprus ir ilgaamžis.

  8. Ir dar daugybėje vietų ...

 • Gipsiniai mišiniai

  Gipsiniai mišiniai būsto remontą pavers greitu ir nesudėtingu užsiėmimu. Gipsas – universali statybinė medžiaga, puikiai tinkanti tiek sausose, tiek drėgnose patalpose. Gipsiniu tinku galite dengti net virtuvės ir vonios sienas, nes toks mišinys pasižymi labai gera oro garų išeiga. Tuo metu siūlėms glaistyti galite išbandyti itin aukštos kokybės glaistą su specialiais priedais. Jį lengva dengti, o likučius paprasta nuvalyti nuo įrankių. Taip užtikrinama tvarka darbo vietoje ir sutaupoma išlaidų naujų priemonių įsigijimui. Be to, jei pasirinkote apdailą daryti iš gipso kartono plokščių, galite kartu įsigyti ir gipsinių klijų. Juos lengva paruošti naudojimui ir jie iš karto pradeda kietėti, tik prieš klijuojant derėtų įsitikinti, kad paviršius pakankamai grubus ir gerai įgeria drėgmę. Asortimente apstu ir mašininių glaistų, naudojamų vidaus patalpose esančių nelygių, grubaus paviršiaus plokštumų glaistymui, betono paviršiaus skylių užtaisymui, tarpų tarp betoninių konstrukcinių elementų užpildymui ir kitiems darbams.

Statybinių mišinių įvairovė padės lengviau sukurti svajonių namus. Lemora.lt internetinėje parduotuvėje rasite platų plonasluoksnių tinkų, mūro ir grindų, cemento, betono bei gipso mišinių asortimentą. Visos šios priemonės atitinka aukščiausius standartus, todėl darbo rezultatai džiugins ilgiau nei įprastai. Dažnai tikru galvos skausmu naujakuriams tampa apdailos darbai vonioje ir virtuvėje. Klijuoti plyteles derėtų aukštos kokybės tam specialiai skirtais klijais, kurių galite įsigyti internetu Lemora.lt. Tik atliekant darbus reikiamomis priemonėmis užtikrinsite jų kokybę bei išvengsite pakartotinių remonto darbų. Taip pat galite įsigyti  apsauginių prekių, kurios darbus leis atlikti itin kruopščiai ir švariai. Namų apdailą atliksite paprasčiau su žinomiausių gamintojų, tokių kaip Ceresit, Knauf, Caparol ir kitų prekėmis už itin gerą kainą. Išbandykite tai, ką rekomenduoja vieni geriausių meistrų Lietuvoje. Lemora.lt – platus statybinių mišinių, klijų, cemento, betono, gipso ir kitų prekių pasirinkimas. Nepraleiskite ypatingų pasiūlymų!