Stogo dangos

 • Šiferis

  Šiferio lakštai – gilias tradicijas Lietuvoje turinti stogo danga. Modernus šiferis gaminamas iš sveikatai nekenksmingo sintetinio pluošto, pasižyminčio itin geru laidumu vandens garams. Tokia cirkuliacija užtikrina karkaso vėdinimą ir apsaugo nuo galimo pelėsio ar grybelio atsiradimo. Pagrindinis šios stogo dangos privalumas – ilgaamžiškumas. Žinomi gamintojai dažnai suteikia net 30 metų garantiją, bet patyrę meistrai žino, kad teisingai uždengus stogą šiferiu, jis tarnaus dar ilgiau. Daug priežiūros nereikalaujantis paviršius išlieka nepakitęs daugybę metų, nebent norėsite atnaujinti lakštus specialiais dažais. Be to, medžiagos atsparumas dideliems temperatūrų svyravimams gera garso izoliacija vis dažniau tampa priežastimi naujakuriams rinktis būtent šiferio lakštus. Dažnai atsižvelgiama ir į dangos nelaidumą elektrai bei atsparumą rūdims, kas šiferį padaro beveik visiems aplinkos veiksniams atsparia medžiaga. Internetinėje parduotuvėje Lemora.lt galite apžiūrėti visą šiferio asortimentą, kuriame rasite skirtingų formų bei atspalvių lakštų, beliks išsirinkti labiausiai tinkančius jūsų būsto išvaizdai.

 • Betoninės čerpės

  Betoninės čerpės – vienas universaliausių stogo dangos sprendimų, užtikrinančių ramų gyvenimą be rūpesčių. Klasikinės betoninės čerpės kasmet sulaukia daugiausia naujakurių dėmesio, nes specialaus sluoksnio danga užtikrina maksimalų atsparumą atmosferos veiksniams. Be to, ši stogo danga kuriama atsižvelgiant į mūsų permainingo klimato sąlygas, todėl sulaiko net sunkiai valdomus oro srautus iš vidinės namo pusės.  Tuo pačiu metu iš lauko plūstantis šaltis negalės patekti vidun, nes speciali danga pagerina betono šilumos atidavimo savybes. Internetinės parduotuvės Lemora.lt asortimente taip pat rasite panašių į natūralaus skalūno dangą čerpių. Toks modelis buvo sukurtas atsižvelgiant į modernios architektūros standartus, o šiuolaikinės gamybos technologijos leidžia tobulai suderinti čerpės formą ir medžiagos galimybes. Ryški tekstūra bei sodri spalva suteiks jūsų būstui išskirtinį stilių ir nesenstančią išvaizdą. Apžiūrėkite betoninių čerpių pasirinkimą internetu Lemora.lt ir jau šiandien įgyvendinkite svajones sukurti unikalius ir jums mielus namus.

 • Keramikinės čerpės

  Pastaruoju metu vis auganti natūralumo paklausa skatina rinktis kuo natūralesnes stogo dangas, tokias kaip keraminės čerpės. Susidomėjimas čerpiniais stogais kiekvienais metais vis auga dėl keleto svarbių faktorių: medžiagos ilgaamžiškumo, ekologiškumo, atsparumo karščiui ir patrauklios kainos. Moderni stogo danga iš natūralaus molio atlaiko daugiau nei 100 šaldymo ir atšildymo ciklų, o daugiau nei 1000°C krosnyje degamos čerpės nepriekaištingai tarnaus net karščiausią vasarą. Laikui bėgant čerpinis stogas lieka nepakitęs, nes šio tipo danga atspari UV spinduliuotei, ugniai, net silpnų rūgščių poveikiui. Santykinai didelis keraminių čerpių svoris yra labiau privalumas nei trūkumas. Tokį stogą sunkiai paveiks uraganinis vėjas ar stiprūs vėjo šuorai.

 • Plieninė danga

  Plieninė stogo danga, vadovaujantis pardavimų statistika, sudaro bemaž tris ketvirtadalius visų nuperkamų dangų. Dažniausiu skardos privalumu laikoma gera jos išvaizda. Išskirtinio, čerpinio profilio danga estetiškai užbaigia tiek mieste, tiek kaime kuriamo būsto įvaizdį. Savo ruožtu gamintojai vien šios stogo dangos spalvai suteikia 15-50 metų garantiją (priklausomai nuo skardos padengimo), nes danga palyginti ilgai išlaiko pradinę išvaizdą net veikiant stipriai UV spinduliuotei. Gaminant plieninės stogo dangos lakštus, jų išorinė pusė padengiama specialiu atmosferos poveikiui atspariu polimeriniu sluoksniu. Kitas skardos privalumas – lengvas jos svoris. Tokią medžiagą lengva transportuoti ir sumontuoti, o svarbiausia tai, kad tokia stogo danga nesudaro papildomos apkrovos pastato laikančiosioms konstrukcijoms. Tuo metu apkrova gegnėms – minimali, todėl jų nereikia niekaip papildomai sutvirtinti ar tankiau įrengti grebėstus. Jei renkantis dengiamąsias medžiagas svarbus kainos faktorius, paminėtina ir tai, kad plieninė stogo danga nereikalauja jokios papildomos priežiūros, tad sutaupysite dažų ir kitų atnaujinimo priemonių sąskaita.

 • Bituminės čerpės

  Apžiūrėdami galimus stogo dangos pasirinkimus, greičiausiai svarstysite ir bituminių čerpių, dar vadinamų čerpelėmis, variantą. Jos gaminamos iš ilgaamžio ir patvaraus stiklūno pagrindo, padengto pagerintų savybių polimeriniu bituminiu mišiniu. Vienas didžiausių šios dangos privalumų – lengvas tvirtinimas. Nesunkus įrengimas leidžia patiems sumontuoti dangą ir taip sutaupyti nemažai išlaidų. Bituminių čerpių stogas idealiai tiks norintiems sukurti tobulos tylos jausmą naujame būste. Tai – itin minkšta danga, kuri gerai sugeria lietaus ir kitų kritulių garsus, todėl galėsite netrukdomi ilsėtis be jokio pašalinio triukšmo. Dar viena gera čerpelių savybė – universalus lankstumas. Tai reiškia, kad jos puikiai tiks įrengiant lenktus, banguotus ar kitų netradicinių formų stogus. Lietuvoje gaminamos bituminės čerpės yra nedidelės, tad nereiks išeikvoti daug medžiagos kuriant unikalų fasadą. Galėsite išpildyti visus savo lūkesčius, nes asortimente rasite gausų stogo dangos atspalvių pasirinkimą.

 • Prilydoma danga

  Prilydoma stogo danga – vienas inovatyviausių ir daugeliui žmonių dar mažai žinomas sprendimas. Ji gaminama dviejų tipų: viršutinis hidroizoliacinis ir apsauginis sluoksnis dengiamas skalūnu, o apatinis – kvarcinio smėlio sluoksniu. Iš esmės nuo kitų ši danga skiriasi tik kitokiu dengimo principu ir dažniausiai pasirenkama plokštiesiems stogams kloti. Prilydoma stogo danga turi puikias hidroizoliacines savybes, tad puikiai sulaiko drėgmę ir neleidžia jai pažeisti stogo konstrukcijos. Gamintojų teigimu, tokia stogo danga gali be priekaištų tarnauti net 15-20 metų, o prireikus remonto neteks ardyti visų jos sluoksnių. Be to, prilydoma danga yra visiškai saugi, netoksiška ir ekologiška, tad pasirinkdami ją užtikrinate tiek savo, tiek aplinkos gerumą. Internetinės parduotuvės Lemora.lt asortimente rasite net kelių tipų prilydomomis dangos, tad nesunkiai išsirinksite reikiamą pagal svarbiausius jūsų poreikius.

 • Skalūnas

  Natūralaus skalūno dangą galima universaliai naudoti tiek stogui, tiek fasadui. Ši medžiaga žinoma dėl gero atsparumo atmosferiniams reiškiniams ir solidžios išvaizdos. Šiuolaikinės fasadų ir stogų apdailos galimybės leidžia rinktis iš pilkšvos, žalsvos, melsvos, rausvos ir kitų skalūno atspalvių bei skirtingų raštų. Taigi, dengdami stogą ir fasadą, galite sukurti vientisą būsto įvaizdį. Be to, skalūnas – natūrali medžiaga, o plokštelės fasadui ir stogams gaminamos be jokių priemaišų, todėl tai vienas ekologiškiausių sprendimų. Taip pat dideliu šios dangos privalumu laikomas mažas įmirkis ir ilgaamžiškumas. Gamintojai skalūnui dažnai suteikia nuo 50 iki 100 metų garantiją, tad tai yra gerokai tvaresnis sprendimas už daugelį įprastinių stogo dangų. Kartu galite įsigyti skalūno dangos tvirtinimui reikalingų detalių – varinių vinių ar medsraigčių, kurie patikimai laikys plokšteles. Apžiūrėkite visą natūralaus skalūno plokštelių asortimentą internetu Lemora.lt ir išsirinkite jūsų būstui tinkamiausią variantą už patrauklią kainą.

 • Fibrocementinės plokštelės

  Fibrocementinės plokštelės naujakurių itin vertinamos dėl unikalaus jų reljefo ir itin tinka fasado apdailai. Universalumu išsiskirianti apdailos priemonė puikiai tinka tiek senų namų remontui, tiek naujų būstų ar komercinės paskirties pastatų apdailai. Ją drąsiai galite naudoti tiek eksterjero, tiek interjero dizaine, nes medžiaga yra visiškai saugi. Nepralaidžios vandeniui ir gerai garsą izoliuojančios plokštelės vis dažniau tampa modernių būstų šeimininkų pasirinkimu, nes nereikalauja jokios ypatingos priežiūros. „Anti graffiti“ apsauga ir nuo gyvųjų organizmų – pelėsių, bakterijų, grybelių – apsaugotas paviršius neleidžia purvui ir dažams įsigerti į plokštę, tad valymas nereikalaus didelių pastangų. Dėl specialios gamybos technologijos plokštelės pasižymi atsparumu smūgiams ir ilgaamžiškumu. Gamybos metų supresuojamas pluoštinis cementas sudaro didesnio tankio medžiagą, todėl danga patikimai tarnaus daugiau nei 70 metų. Norintys sukurti unikalius fasado ar stogo raštus, gali išbandyti skirtingų spalvų ir formatų plokšteles.

 • PVC dangos

  PVC dangos yra lengvos, greitai ir paprastai montuojamos, pernelyg neapkraunančios stogo konstrukcijų, tačiau tuo pačiu išliekančios plastiškos ir tvirtos, esant net ir neigiamai oro temperatūrai. Naudojamos tiek naujiems plokštiems stogams dengti, tiek ir senų stogų renovacijai. Pasirinkus PVC, priešingai nei bituminę stogo dangą, nereikia įrengti ventiliacijos kaminėlių, kadangi PVC danga susikaupusią drėgmę garina visu plotu. 

FILTRAI:

Žiūrėti tik:

Prekių viso 1 - 24 / 70

Stogo danga – vienas svarbiausių fasado akcentų. Sukurkite unikalius derinius pasirinkdami panašius langų ar jų apvadų ir stogo atspalvius – taip turėsite sėkmingai užbaigtą fasado vaizdą. Internetinėje parduotuvėje Lemora.lt rasite įvairaus tipo stogo dangų: mediniam namui puikiai tiks betoninės ar keramikinės čerpės, plieninė, bituminė danga ar modernus šiferis. Asortimente taip pat rasite skalūno ir prilydomos dangos bei fibrocementinių plokštelių, kurios bus puikiu mūrinių ar blokinių namų šeimininkų pasirinkimu. Dauguma stogo dangų jau paruoštos dengimui – jų kampai nukirsti, paruoštos skylės tvirtinimui. Tai pagreitina stogo dengimą ir užtikrina, kad nebūtų padaryta montavimo klaidų. Be to, dauguma priemonių, skirtų stogui, pasižymi atsparumu ugniai, UV spindulių poveikiui, spalvos stabilumu ir garso slopinimo efektu. Tiesa, dauguma jų tinka ne tik šlaitiniams, bet ir plokštiems stogams, tad įsigydami prekes atkreipkite dėmesį į nuolydžio laipsnį. Rinkitės Jūsų poreikius geriausiai atitinkančią stogo dangą internetu Lemora.lt ir džiaukitės saugiu bei patvariu namo fasadu.