• Kaminų komplektai

    Pilnai sukomplektuotos kaminų sistemos.

  • Isokern kamino sistema

    Kaminų sistema Isokern NEM gaminama iš Islandijoje išgaunamo lavos akmens. Visi šios sistemos elementai yra itin lengvi, o pati kaminų sistema labai greitai ir paprastai surenkama. Isokern NEM modulinė kaminų sistema tinka eksploatuoti su visais natūraliu medžiu kūrenamais įrengimais. Apvalus dūmų kanalas iš lavos akmens greitai sušyla ir užtikrina gerą trauką. Dėl labai gero medžiagų suderinamumo Isokern sistemoje, ant dūmų kanalo sienelių kaupiasi mažiau suodžių ir kaminą reikia rečiau valyti.

  • Ventiliaciniai blokeliai

    Ventiliaciniai blokeliai skirti įvairių patalpų vėdinimo kanalams įrengti. Galima naudoti sanitarinėse patalpose, katilinėse, garažuose, virtuvėse ir t.t.  Vėdinimo blokeliai idealiai tinka kartu su kaminų sistemomis, tik reikia pasirinkti vienodus matmenis ir Jūs galėsite kartu prie kamino išmūryti ir vėdinimo kanalus. Ventiliaciniai blokeliai kartais yra naudojami, kaip gelžbetonių kolonų klojiniai,  tereikia tik į blokelių vidų supilti betoną ir įdėti armatūrą.  • Kamino sistemos priedai
Rodomos 1 - 23 iš 23 prekių

Kaminų sistemos – užtikrinkite saugų namų šildymą be jokių rūpesčių. Įsigykite pilnai sukomplektuotų kaminų sistemų, kurios susideda iš aukštos kokybės šamotinio įdėklo, ugniai atsparios vatos sluoksnio ir keramzitbetonio bloko. Šildymo sistemos – vienos rizikingiausių Jūsų namuose, todėl patikimi gamintojai užtikrina sistemų atsparumą ne tik ugniai, bet ir drėgmei bei rūgštims. Fibo kaminai turi papildomą vidinę vėdinimo sistemą, todėl izoliacinė vata visada išlieka sausa. Stabilumui užtikrinti gamintojai sukūrė dvi atskiras sistemas – šamotinis įdėklas ir keramzitbetonio modulinis blokas dirba individualiai, nesudarydamos trinties ir spaudimo. Schiedel ir Fibo kaminų sistemas galite naudoti visų paskirčių pastatuose – tiek individualiuose namuose, vasarnamiuose ar pirtyse, tiek ir administracinės paskirties objektuose. Asortimente taip pat rasite visas montavimui reikalingas priemones: klijų, pajungimo angos aklių, įklijų ir kitų, tad kaminą įrengsite greitai ir paprastai. Apsilankykite internetinėje parduotuvėje Lemora.lt ir jau šiandien įsitikinkite puikiu geros kainos ir kokybės santykiu.