Modulinės pertvaros

 • Modulinės pertvaros OZ Alu

  OZ Alu modulinės pertvaros tenkina pačių įnoringiausių klientų lūkesčius: platus sistemų pasirinkimas, įvairūs užpildymo būdai, gausi apdailos detalių ir spalvų gama, paprastas bei lengvas montavimas sausuoju būdu.

  vnt.
 • Surenkamos modulinės (mobilios) pertvaros CBI-EUROPE

  Moderni mintis projektuoti patalpas kuo didesnių erdvių privertė vis labiau tobulinti greitai surenkamas modulines pertvaras. Šios pertvaros leidžia racionaliai ir pagal kiekvieno norą suskirstyti patalpą. Surenkamomis modulinėmis pertvaromis galima keisti darbo kabinetus. Pertvaros susideda iš atskirų dalių, kurios tarpusavyje jungiasi.

  vnt
 • Transformuojamos mobilios pertvaros Espero

  Transformuojamos pertvaros skirtos, esant poreikiui, didelių patalpų suskaidymui į mažas patalpas, užtikrinant garso izoliaciją Pertvaros moduliai laikomis prie sienos ir prireikus stumiami, viršuje esančiu bėgiu, ir suformuojama pertvara. Užsandarinimas gali būti rankiniu būtu ar elektriniu būtu Galimos vertikaliai ir horizontaliai sumontuojamos...

  vnt.
 • Modulinės pertvaros CLIPPER

  SAINT-GOBAIN koncerno CLIPPER įmonė projektuoja ir gamina aliuminio profilių modulines pertvaras prekiniais ženklais ELANCE ir INFLUENCE, skirtas komercinės, pramonės ir viešosios paskirties pastatams.

Rodomos 1 - 4 iš 4 prekių

Modulinės pertvaros – šiuolaikiško interjero elementas ir puikus sprendimas, norintiems patalpose įrengti atskiras funkcionalias erdves. Pertvaros iš surenkamųjų modulių greitai sumontuojamos ir išmontuojamos bei gali būti panaudotos keletą kartų.