Slaptažodžio keitimas

Processing

Termoprofiliai langams

FILTRAI:

Prekių viso 1 - 5 / 5
 • Profilis skirtas langų montavimui šiltinimo sluoksnyje. Pagamintas iš tvirto Warmotech medžiagos sluoksnio, o išorinėje dalyje turi papildomą ekstruzinio polistireno sluoksnį. Atitinka A++ klasei keliamus reikalavimus. Išnešimo dydis (plotis): 80 mm, 90 mm Dviejų ilgių: 1150 mm, 2750 mm Spec. klijų MP-20 HM išeiga: 6 m profilių / 600 ml Spec....

  29,05 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (136 VNT.)
 • Naudojamas kaip popalanginis profilis. Skirtas lango pakėlimui nuo pagrindo iki norimo grindų nulinio lygio. Galimi skirtingi aukščiai. Vieno ilgio - 1150 mm elementas. Profilis yra frezuojamas pagal lango rėmą. Turi tarpusavio sujungimo spyną ir suformuotas tvirtinimo vietas prisukimui prie lango rėmo. Komplektuojamas su prisukimui skirtomis 3...

  Pristatymo laikas Pristatymas 2-21 d.d*
  Gamintojo sandėlyje
 • Hibridinis klijuojantis hermetikas. Sukurtas įvairiems sandarinimo ir klijavimo darbams viduje bei lauke. Itin tinka langų montavimo profiliams (termoprofiliams) klijuoti ir sandarinti. Greitai kietėja, beveik nesitraukia. Puikios mechaninės savybės. Galima naudoti drėgniems paviršiams. Puikus sukibimas su daugybe medžiagų.

  7,77 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (8 VNT.)
 • Rėmų tvirtinimo varžtai. Mūrvaržčiai naudojami langų montavimo profiliams tvirtinti prie sienos. Priklausomai nuo sienos tipo, per profilyje suformuotą skylę gręžiama 7 mm diametro skylė į sieną. Gręžiamas gylis ir naudojamų varžtų ilgis priklauso nuo sienos medžiagos. Pakuotėje: 100 vnt.

  38,42 € POK.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-21 d.d*
  Gamintojo sandėlyje
 • Naudojamas kaip popalanginis profilis. Skirtas lango pakėlimui nuo pagrindo iki norimo grindų nulinio lygio. Galimi skirtingi aukščiai. Vieno ilgio - 1150 mm elementas. Plotis 60 mm.  Profilis jau yra išfrezuotas, tinkamas daugeliui langų profilių.  Turi tarpusavio sujungimo spyną ir suformuotas tvirtinimo vietas prisukimui prie lango rėmo.

  12,10 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-21 d.d*
  Gamintojo sandėlyje

Langų montavimo profiliai, pagaminti iš kietojo poliuretano (PUR/PIR), ekstruzinio polistireno (XPS) ir/ar didelio tankio polistireninio putplasčio (HDE) yra skirti energiškai efektyviems A+ ir A++ namams. Pastate ties angokraščiais ir ties lango bei sienos sandūra susidaro šilumos tilteliai, kitų dar vadinami šalčio tiltai, kurių išvengti galima langus montuojant į pastato šiltinamąjį sluoksnį.

Termo profilių privalumai:

 • nesideformuoja, yra atsparūs vėjui, gali atlaikyti dideles apkrovas;
 • taupo šildymui naudojamą energiją;
 • padeda patalpose palaikyti gerą mikroklimatą;
 • langai mažiau rasoja, todėl nesikaupia drėgmė angokraščiuose, užkertamas kelias pelėsio atsiradimui;
 • į patalpas patenka daugiau šviesos, nes montuojama išorėje.

Tiek langų montavimas su išnešimu, tiek ir lango pakėlimo profilių tvirtinimas yra nesudėtingas. Termoprofilius galima pjaustyti medžio pjovimui skirtais įrankiais. Profiliai specialiais klijais yra klijuojami prie sienos, o tada papildomai pritvirtinami mūrvaržčiais. Pabaigus galima iš karto naudoti langų sandarinimo putas ir priešvėjines bei garo izoliacines juostas.