• Mišiniai

  Hidroizoliaciniai mišiniai padės be didelių pastangų pažaboti namuose besikaupiančią drėgmę. Įrengiant naujas patalpas ar renovuojant senąsias, būtina atsižvelgti į santechnikos įrenginius, planuojamus atitinkamose vietose. Hidroizoliacinis mišinys taps puikiu sprendimu montuojant dušo kabinas, praustuves, saunų ar baseinų patalpas. Internetinėje parduotuvėje Lemora.lt rasite žinomų gamintojų siūlomų mišinių, padėsiančių izoliuoti namus tiek nuo gruntinės, tiek nuo nuolatinės drėgmės. Hidroizoliacinius mišinius itin populiaru naudoti vonios kambaryje, kur būtina sandarinti tarpus. Gerai su pagrindu sukimbanti masė išdžiūvus sudaro ilgalaikę besiūlę garų, nespaudiminio ir spaudiminio vandens hidroizoliaciją. Patyrę meistrai žino, kad tokias priemones galima naudoti prieš klojant keramines ir natūralių ar dirbtinių akmenų dangas. Taip pat galima įrengti elastingą hidroizoliacinį sluoksnį po plytelėmis ar plokštėmis, kai pagrindą veikia net didelės šiluminės apkrovos. Taip apsaugotos grindų dangos tarnaus ilgiau, nes po jomis esantis paviršius negaus drėgmės ir bus išvengta neigiamo jos poveikio.

 • Mastika, gruntas, chemija

  Hidroizoliacinė mastika, bituminis gruntas ir kitos priemonės  pravers norintiems išvengti nepageidaujamos drėgmės namuose. Ypač dažnai butų ir mūrinių namų šeimininkus neramina pelėsis ar grybelis, kurie atsiranda dėl padidėjusios santykinės oro drėgmės. Jis kenkia ne tik namų interjerui, bet ir jūsų sveikatai. Užkirsti kelią šiems procesams galite tinkamai pasirinkdami hidroizoliacines priemones. Jų gausu internetinėje parduotuvėje Lemora.lt. Asortimente rasite stogų mastikų, specialių gruntų, impregnantų statybiniams paviršiams ir kitų medžiagų, reikalingų sandarinimui. Aukštos kokybės priemonės padės sustabdyti jūsų būste plintančią drėgmę ir apsaugos nuo statybinių konstrukcijų irimo procesų. Be to, jos užkonservuoja dengiamus paviršius, tad galite būti tikri, kad jiems suteikiama ilgalaikė apsauga. Priemones galite rinktis ir pagal patogesnį dengimo būdą. Vienos jų tepamos teptukais ar voleliais, kitos – mentelėmis, tad prieš įsigydami prekes, atkreipkite dėmesį į šias specifikacijas. Lemora.lt įsigykite patikimų gamintojų siūlomų hidroizoliacinių gruntų, mastikų ir kitos statybinės chemijos už itin gerą kainą jau šiandien ir kurkite švarų, saugų bei jaukų būstą.

 • Membrana, geotekstilė

  Įrengdami drenažinę membraną neabejotinai pagerinsite pastato pamatų vėdinimo iš išorės sąlygas. Elastinga ir visiškai nelaidi gruntiniam vandeniui plėvelė veiksmingai apsaugos pamatus nuo drėgmės bei augalų šaknų prasiskverbimo.  Toks sprendimas apsaugo cokolinius aukštus ar rūsius nuo besikeičiančios temperatūros poveikio. Būtina atkreipti dėmesį į tai, kad skirtingai klojant drenažinę membraną, galima pasiekti skirtingų rezultatų. Jei pamatui tenka didelis dirvos spaudimas, derėtų plėvelę kloti vertikaliai, taip bus išsaugotas jos itin geras atsparumas slėgiui ir trūkiams. Vis dėlto, drėgnesnėse vietose įrengiamuose būstuose membraną geriau kloti horizontaliai. Taip ilgiau išliks nepažeisti jos iškilimai ir bus užtikrintas efektyvus didelio gruntinio vandens kiekio nutekėjimas. Drenažinės membranos įrengimui nereikia jokio specialaus paruošimo, tad apsauga nuo gruntinio vandens, įsigiję tinkamų hidroizoliacinių priemonių internetu Lemora.lt, galėsite pasirūpinti patys.

 • Juostos, plėvelės

  Hidroizoliacinės juostos praverčia atliekant tiek išorės, tiek vidaus darbus. Kiekvienas meistras žino, kad ruošiantis darbams būtina pasirūpinti juosta grindų ir sienų jungtims. Tam puikiai tinka aukštos kokybės hidroizoliacinė juosta, turinti labai ploną ir stiprų pagrindą, pasižymintį geru elastingumu. Dėl tokio pagrindo ir itin gerų specialios formulės klijų juostą lengva fiksuoti, o jos atsparumas senėjimui užtikrina ilgalaikį rezultatą. Žinomų gamintojų, tokių kaip Knauf, Penosil, Vincents Polyline ir kitų, siūlomos juostos taip pat pasižymi ypač geru atsparumu plyšimui, tad puikiai tiks klijuojant plyteles ar plokštes ant kritinio pagrindo, pavyzdžiui, OSB plokštės. Asortimente rasite ir įvairaus dydžio hidroizoliacinių manžetų, skirtų vamzdžių, kertančių hidroizoliacijos sluoksnį sandarinimui. Jis apsaugos nuo galimų sluoksnio deformacijų ir mechaniškai sutvirtins vamzdžių vidinę pusę. Kartu galite įsigyti ir hidorizoliacinių kampų. Tai kokybiška priemonė, padėsianti lengvai izoliuoti sienų ir grindų sandūras prieš įrengiant visą sistemą. Įsigykite hidroizoliacinių juostų internetu Lemora.lt jau dabar ir prekes gaukite dar šiandien!

Rodomos 1 - 33 iš 33 prekių

Hidroizoliacijos priemonės pravers norintiems išvengti nepageidaujamos drėgmės namuose. Ypač dažnai butų ir mūrinių namų šeimininkus kankina dėl padidėjusios santykinės oro drėgmės atsirandantis pelėsis ar grybelis. Jis kenkia ne tik namų interjerui, bet ir Jūsų sveikatai. Užkirsti kelią šiems procesams galite tinkamai pasirinkdami hidroizoliacines priemones. Jų gausu internetinėje parduotuvėje Lemora.lt. Asortimente rasite statybinių mišinių, mastikų, gruntų, membranų, geotekstilių ir kitų medžiagų, reikalingų sandarinimui. Aukštos kokybės priemonės padės sustabdyti Jūsų būste plintančią drėgmę ir apsaugos nuo statybinių konstrukcijų irimo procesų. Įsigyjant prekes būtina atkreipti dėmesį į jų specifikacijas. Rinkitės karščiui ir šalčiui atsparius hidroizoliacinius mišinius – taip išvengsite papildomų išlaidų ir sutaupysite laiko. Lemora.lt taip pat rasite apsauginių juostų ir plėvelių, kurios padės darbus atlikti kruopščiai ir sklandžiai. Įsigykite patikimų gamintojų siūlomų hidroizoliacijos priemonių už itin gerą kainą jau šiandien ir kurkite švarų, saugų bei jaukų būstą.