• Virštinkiniai šviestuvai

    Ieškote dekoratyvinio apšvietimo įrengiamoms patalpoms? Išbandykite virštinkinius šviestuvus liuminescencinėms lempoms. Tai gudrus sprendimas, ypač tinkantis įvairios paskirties viešosioms patalpoms, tokioms kaip ligoninės, mokyklos, viešbučiai ar biurai. Skirtingų formų paviršinius šviestuvus lengva montuoti ir prižiūrėti dėl specialios dažų dangos. Lengvas plieninis korpusas neapsunkina įrengimo darbų, o matinio stiklo gaubtas garantuos jaukią ir neakinančią šviesą. Toks apšvietimas puikiai tiks parduotuvių vitrinoms, stendams ar išskirtinėms interjero detalėms apšviesti. „Downlight“ ar apvalaus profilio apšvietimo įrenginius pritvirtinsite itin lengvai, nes greitos fiksacijos sistema garantuoja patikimą sukibimą su paviršiumi. Be to, virštinkinius šviestuvus galite montuoti ant visų tipų lubų ar sienų, įskaitant ir degius paviršius. Dėl specialaus opalinio polikarbonatinio korpuso tokio tipo apšvietimas nekaista, tad nekelia jokio pavojaus jūsų aplinkai. Atraskite geriausius apšvietimo variantus jūsų įrengiamoms patalpoms. Šiuolaikiniai virštinkiniai šviestuvai efektyviai ir saugiai pasirūpins jaukia šviesa jūsų aplinkoje.

  • Įleidžiami šviestuvai
  • Pramoniniai šviestuvai

    Pramoniniai šviestuvai – apgalvotas sprendimas ne tik pramonininkams. Aukštų patalpų šviestuvai gerai apšvies bet kokios komercinės paskirties patalpas –  gamyklas, garažus, sales ar net biurus. Dulkėms ir drėgmei atsparus paviršius užtikrins lengvą priežiūrą, o UV stabilizuoto polikarbonato gaubtas apsaugos nuo galimų smūgių ir pažeidimų.  Kiekvienas paviršinis šviestuvas komplektuojamas su dviem tvirtinimo laikikliais, skirtais lengvam montavimui, tad nesunkiai pritvirtinsite jį prie bet kokio tipo lubų ar sienų. Tuo metu asimetrinio atspindžio pramoninis prožektorius idealiai tiks apšvietimui lauke. Skaidraus stiklo gaubtas ir aliuminio korpusas leis tokį apšvietimą naudoti net esant nepalankioms oro sąlygoms. Jis efektyviai apšvies tamsius fasadus, teritorijas, skelbimų lentas ir stendus ar automobilių stovėjimo aikšteles. Tiesa, toks šviestuvas gali praversti ir atliekant kruopštumo reikalaujančius apdailos statybos ir apdailos darbus. Jau šiandien išbandykite inovatyvius apšvietimo sprendimus su Lemora.lt ir sutaupykite laiko ir pinigų. Užsisakę sandėliuojamų pramoninių šviestuvų dabar, juos atsimkite dar šiandien!

  • Avariniai šviestuvai
Rodomos 1 - 13 iš 13 prekių

Šviestuvai – būtinas patalpų elementas. Lemora.lt internetinės parduotuvės asortimente rasite įvairių tipų šviestuvų, skirtų biurams, komercinėms, gamybinėms ar kitos visuomeninės paskirties patalpoms. Įsigykite Jūsų įrengiamoms patalpoms labiausiai tinkantį šviestuvą internetu Lemora.lt. Pasinaudokite specialiais pasiūlymais ir sutaupykite jau šiandien.