Vėdinamas fasadas

 • Fibrocementinės plokštės

  Vienas populiariausių vėdinamų fasadų apdailos sprendimų – fibrocementinės plokštės. Tai karštuoju būdu padengto akrilo sluoksnio ir „PU“ viršutinio sluoksnio grūdinto paviršiaus apdailos elementas. Šie sluoksniai medžiagos paviršių daro tvirtą ir pagerina fasadinių plokščių paviršiaus atsparumą pažeidimams ir nešvarumams. Jei jūsų įrengiamam fasadui keliami aukšti paviršiaus reikalavimai, būtinai išbandykite fibrocementines plokštes. Jos lengvai valomos,  yra atsparios UV spinduliams. Abi plokštės pusės yra hidrofobuotos – tai neleidžia kauptis drėgmei ir plisti nepageidaujamiems mikroorganizmams. Tai puikus pasirinkimas ir dėl nesudėtingo tvirtinimo – plokštes galima kniedyti ant aliuminio, nerūdijančio plieno ar cinkuotos konstrukcijos, sukti sraigtais prie medinio karkaso ar klijuoti. Eternit Baltic siūlomo fibrocementinių plokščių spalvų paletė itin plati, o neradusiems patinkančio atspalvio, gamintojas siūlo individualius sprendimus. Internetinėje parduotuvėje Lemora.lt rasite skirtingų tipų, padengimų ir raštų fibrocementinių plokščių už patrauklią kainą. Patikėkite namo fasadą profesionalų sukurtiems produktams ir mėgaukitės neribotu komfortu.

 • Aliuminio kompozito plokštės

  Aliuminio kompozito plokštės yra sudarytos iš dviejų aliuminio lydinio lakštų bei tarp jų esančios termoplastinės medžiagos su skirtingo laipsnio mineraliniu užpildu. Didžiausias šio tipo fasado apdailos privalumas yra tai, kad tokia medžiagų kompozicija leidžia pasiekti labai didelį standumą ir atsparumą lūžimui. Be to, aliuminis yra itin lanksti medžiaga, tad nesunkiai galima išlenkti įvairias formas ir pritaikyti plokštę pagal konkrečius projekto poreikius. Tinkamai pritvirtinta plokštė tarnaus daugiau nei 20 metų, o Jums nereikės rūpintis nuolatine jos priežiūra.

   

  Siūlome Jums mūsų specialistų paslaugas - jie parinks labiausiai tinkančius Jūsų projektui vėdinamo fasado apdailos variantus, pateiks karkaso išdėstymo schemas, atliks skaičiavimus, nubraižys montavimo mazgus, parinks komplektuojamas medžiagas bei bendradarbiaus viso projekto vykdymo metu. 

 • Akmens masės plytelės

  Akmens masės plytelės – sprendimas inovatyviam remontui. Tokio tipo apdaila dėl aukštos kokybės ir ilgaamžiškumo yra naudojama tiek interjero, tiek fasado renovavimui. Žinoma, plyteles galite drąsiai išbandyti ir naujame būste. Dėl gero atsparumo aplinkos poveikiui ir ypač patrauklios bei modernios išvaizdos jos dažnai naudojamos net ventiliuojamuose fasaduose. Dėl ypatingai mažo įgeriamumo (vos apie 0,1 proc.) akmens masės plytelių neardo pasikartojantys šalčio ciklai ir nesusidaro drėgna terpė mikroorganizmams kauptis. Ant apdailos nelimpa dulkės, oro teršalai, medžiaga neįgeria ir graffiti dažų, tad priežiūra apsiribos tik klinkerio valikliu. Akmens plytelės taip pat pasižymi geru atsparumu karščiui ir UV spinduliams, todėl spalvos ir raštai išlieka nepakitę. Montuojant plyteles ypač aktualu ir tai, kad jų struktūra yra per visą pjūvį, o pati apdaila yra homogeninė. Tai reiškia, kad vietoje, kurioje laikikliai liečiasi su plytelėmis, spalva išlieka nepakitusi, o glazūra nenusitrina. Nepraleiskite progos išbandyti akmens masės plytelių privalumų – ilgaamžiškumo, paprastos priežiūros bei atsparumo neigiamiems veiksniams.

 • Karkasas

  Vėdinamo fasado karkaso įrengimo priemonės – norintiems šilto ir jaukaus būsto. Internetinėje parduotuvėje Lemora.lt rasite viską, ko prireiks įrengiant tokio tipo fasadą. Ventiliuojamas fasado sistema puikus sprendimas tiek šaltą žiemą, tiek karštą vasarą – būstas taps ekonomiškesnis, gerokai sumažės šildymo ir vėdinimo išlaidos. Tokia šiltinimo sistema labiausiai tinka mediniams namams – fasadas neskilinėja ir netrūkinėja, nes nuo to apsaugo „vaikštančios“ sistemos. Jos prisitaiko prie pokyčių esant skirtingoms oro sąlygoms, o drėgmę išdžiovina tarpe judantis oras. Įrengti tokias sistemas galite patys, tereikia įsigyti specializuotų tvirtinimo priemonių. Vėdinamo fasado karkasas tarnaus ilgiau ir tvirčiau, jei montuodami jį naudositės aukštos kokybės nerūdijančio plieno kabliukais ir mūrvinėmis. Aliuminio profiliais ir kronšteinais lengvai pritvirtinsite apdailos ar atramines detales. Paminėta ir tai, kad fasado plokščių sudedamosios medžiagos yra sunkiai degios arba visai nedegios, tad jūsų namas bus apsaugotas nuo galimo gaisro. Užsisakykite ventiliuojamo fasado įrengimo priemonių internetu Lemora.lt ir džiaukitės kasdieniu komfortu savo naujame būste.

FILTRAI:

Žiūrėti tik:

Prekių viso 1 - 24 / 34

Ventiliuojamo fasado įrengimo priemonės – norintiems daugiau šilumos ir komforto naujame būste. Internetinėje parduotuvėje Lemora.lt rasite viską, ko prireiks įrengiant vėdinamą fasadą. Tai puikus apšiltinimo būdas tiek šaltą žiemą, tiek ir karštą vasarą – sumažės šildymo išlaidos, o šiltuoju sezonu nereikės svajoti apie kondicionierių. Fibrocementinės plokštės ar aliuminio kompozito plokštės apsaugos nuo šalčio tiltų, todėl tiesioginis vėjas nepasieks namo sienos. Taip apšildant namą, gaunama ir dviguba garso izoliacija, todėl galėsite pamiršti neramius kaimynus ar gatvės triukšmą. Tokia šiltinimo sistema labiausiai tinka mediniams namams – fasadas neskilinėja ir netrūkinėja, nes nuo to apsaugo „vaikštančios“ sistemos. Jos prisitaiko prie pokyčių esant skirtingoms oro sąlygoms, o drėgmę išdžiovina tarpe judantis oras. Paminėtina ir tai, kad fasado plokščių sudedamosios medžiagos yra sunkiai degios arba visai nedegios, tad Jūsų namas bus apsaugotas nuo gaisro grėsmės. Užsisakykite ventiliuojamo fasado įrengimo medžiagų internetu Lemora.lt ir džiaukitės kasdieniu komfortu savo svajonių namuose.