• OSB plokštės

    Orientuotų skiedrų (OSB) plokštės – universalus sprendimas įvarioms patalpoms bei stogui. Meistrų itin mėgstama priemonė dažnai naudojama karkasinių namų statyboje, baldų gamyboje ir net kaip interjero elementas. OSB plokštėmis dažnai klojami ir stogai prieš  dengiant juos bituminėmis čerpėmis. Taip pat dažnai naudojamos kloti po parketu, kiliminėmis ir PVC dangomis, nes gerai sulaiko cirkuliuojančią šilumą. Tokią plokštę sudaro keletas sluoksnių medienos drožlių, padengtų pažangios technologijos dervomis ir sutvirtintų karštu presu. Tiesa, ši apdailos medžiaga pasižymi gana mažu atsparumu vandeniui, tad prieš montuojant derėtų atsižvelgti į santykinę patalpų drėgmę. Patyrę meistrai žino, kad įrengiant patalpas OSB plokštėmis, pravartu naudoti specialius medsraigčius. Jie kokybiškai ir tvirtai sujungia karkasą su plokšte, o tvirtinant sumažėja galimybė sulaužyti ar pažeisti medžiagą. Išbandykite orientuotų skiedrų (OSB) plokštes savo būste jau šiandien. Pasinaudokite specialiais pasiūlymais ir užsisakę prekes dabar, jas atsiimti galėsite dar šiandien.

  • Drėgmei atsparios plokštės

    Įrengdami didesnės santykinės drėgmės patalpas būtinai pasvarstykite galimybę įmontuoti drėgmei atsparias plokštes. Tvirto pagrindo ir ypatingai kieto bei lygaus paviršiaus konstrukcinės medžiagos puikiai tiks virtuvės ar vonios kambario apdailai rengti. Šių plokščių plaušų struktūra daug smulkesnė, ypač paviršiuje, todėl net gavusi nemažai drėgmės plokštė neiškeltų plaušų į paviršių, kaip gali atsitikti su OSB apdaila. Kadangi konstrukcijos ar oro drėgmė tik minimaliai veikia plokštės brinkimą ir išsiplėtimą, iš jos galima montuoti ne tik sienas, grindis ar lubas, bet ir laiptus. Stabili medžiaga užtikrins tvirtą pagrindą net didelio spaudimo paviršiams. Pastebėtina ir tai, kad atlikti tyrimai rodo, jog tokia plokštė, pamerkus į vandenį, per 24 valandas išbrinko vos 2,71 proc., kai tuo metu OSB plokštė pasiekia net 15 proc. Užsisakykite drėgmei atsparių plokščių internetinėje parduotuvėje Lemora.lt jau dabar ir dar šiandien gaukite patikimą drėgnų patalpų apdailą.

  • Cementinės plokštės

    Cementinės plokštės – šiuolaikiškas sprendimas galvojantiems ne tik apie save. Tokių konstrukcinių  medžiagų naudojimas pastaraisiais metais populiarėja, nes žmonės vis dažniau ieško ekologiškų, aplinkai palankių sprendimų. Norėdami išvengti cheminių medžiagų keliamų neigiamų padarinių sveikatai ir aplinkai, būsto statyboje išbandykite cemento ir pjuvenų plokštes. Jos puikiai izoliuoja garsą (iki 30-35 dB), tad puikiai tinka lubų pakaloms, grindims ar jų klojiniams tiesti. Žinomų prekių ženklų siūlomos plokštės jau yra pritaikytos dengti plytelėmis, užteks vos vieno sluoksnio ir galėsite atlikti apdailą. Jų paviršius neįgeria drėgmės, tad galite pamiršti rūpesčius dėl pelėsio ar grybelių. Šios konstrukcinės medžiagos yra atsparios ugniai, tad galite jas naudoti net priešgaisrinei būsto saugai ir šiltinimo medžiagų izoliacijai. Cementinės plokštės yra priskiriamos lengvosioms medžiagoms, tad jas lengva montuoti ir tvirtinti prie jau paruošto medinio ar aliuminio karkaso. Be to, plokštes galite apdirbti visais standartiniais medienos apdirbimo įrenginiais, tad bus paprasta gręžti, pjauti, frezuoti ar šlifuoti ir pritaikyti pagal poreikius.

Rodomos 1 - 9 iš 9 prekių

Statybinės plokštės – tvirto ir ilgaamžio interjero garantas. Kurkite svajonių namus su aukštos kokybės medžiagomis. Internetinės parduotuvės Lemora.lt asortimente rasite OSB, cementinių bei drėgmei atsparių plokščių. Rinkdamiesi priemones statyboms, atkreipkite dėmesį į svarbiausias patalpų ypatybes – jų drėgmę, priešgaisrinę saugą, pralaidumą orui. OSB, dar vadinamos orientuotų skiedrų plokštės geriausiai tiks karkasinių namų statyboje, klojant grindis ar įrengiant laikinas patalpas. Jos pasižymi dideliu pralaidumu orui, tad tiks ir klojant grindis dėti po parketu, kilimine ir kita danga. Tiesa, derėtų atsižvelgti į atsparumą ugniai – arti kamino ar šildymo įrenginių vertėtų rinktis atsparias cemento plokštes. Jos yra ekologiškos ir nekenksmingos aplinkai, taip pat atsparios šalčiui ir pasižymi garsą izoliuojančiomis savybėmis. Jei naudosite plokštes vonioje ar virtuvėje, rinkitės drėgmei atsparias statybines medžiagas. Taip išvengsite mikroorganizmų, kurie sukelia pelėsį ir grybelį, kaupimosi. Išsirinkite Jūsų poreikius geriausiai atitinkančias prekes internetu Lemora.lt ir įgyvendinkite originalius sprendimus saugiai.