Statybiniai glaistai

 • Cementiniai glaistai

  Padenkite paviršius cementiniu glaistu ir pamirškite daug klausimų keliančius apdailos pasirinkimus. Tokia priemonė puikiai tinka galutiniam sienų ir lubų glaistymui sausose, drėgnose ir net šlapiose patalpose. Cementinis glaistas ypač mėgstamas meistrų, nes net tepant keletą sluoksnių džiūdamas netrūkinėja. Tokią apdailą galima naudoti net ir labiau apkrautose patalpose, nes medžiaga pasižymi tvirtumu bei elastingumu. Dėl tos pačios priežasties ją lengva padengti tiek teptuku, voleliu ar mentele. Be to, žinomų gamintojų siūlomi glaistai yra atsparūs atmosferos veiksniams, tad puikiai tiks ir namo fasadui padengti. Internetinėje parduotuvėje Lemora.lt taip pat galite įsigyti apsauginių glaistymo kampų, skirtų gipso kartono sistemų arba plonų tinko dangų užbaigimui. Įsirenkite savo būstą taip, kaip jau seniai svajojote. Su naujausiomis technologijomis papildytais cementiniais glaistais apdailą atliksite ir greičiau, ir paprasčiau. Nepraleiskite ypatingų pasiūlymų ir prekių įsigykite pigiau kiekvieną dieną.

 • Gipsiniai glaistai

  Ruošiatės įrengti patalpas su betoniniais konstrukciniais elementais? Išbandykite gipsinius glaistus, skirtus šiurkštiems ir nelygiems paviršiams išlyginti. Be to, tai puiki priemonė tarpams ir skylėms užtaisyti bei lygiems betoniniams paviršiams, gipso plokštėms ir tinkams plonu sluoksniu padengti. Būtent todėl tai yra tinkamiausia priemonė, padėsianti kokybiškai atlikti remontą senos statybos būste. Jei vėliau ketinate klijuoti tapetus, išbandykite gipsinius glaistymo mišinius. Naudojant jį suformuojamas tvirtas ir neslidus pagrindas, užpildantis nedidelius plyšius ar įbrėžimus. Kartu galite įsigyti ir vokiškų glaistų siūlėms. Jie skirti glaistyti rankiniu būdu naudojant siūlių armavimo juostas, bet gali būti naudojama ir kaip ištisinio glaistymo priemonė. Toks gaminys tinka gipsiniams, kalkiniams ir cementiniams ar maišytiems paviršiams padengti. Glaistant gipskartonio sistemas, toks glaistas labai gerai tiks apsauginiams kampams klijuoti ar gipskartonio plokštėms ant sienos tvirtinti. Papildykite turimų statybinių prekių atsargas pravarčiais gipsiniais glaistais ir svajonių būstą kurkite sparčiau.

 • Polimeriniai glaistai

  Išgaukite idealiai lygius vidaus patalpų paviršius su polimeriniais glaistais. Aukščiausios kokybės universali statybinė priemonė užtikrins paruošto naudoti glaisto pagerintas savybes. Kreminė glaisto konsistencija garantuoja lengvą glaistymą bei puikų sukibimą su paviršiumi. Tai gudrus sprendimas sausose patalpose su kalkių, cemento, gipso ar gipskartonio paviršiais. Tokia galutinė apdaila, net ir tepama neįprastai storais sluoksniais, nesitraukia ir netrūkinėja. Turėkite omenyje ir tai, kad glaistydami storiau, sutaupysite ir savo laiko, ir medžiagos, nes nelygumai iškart bus kruopščiau padengiami. Polimeriniai glaistai pasižymi labai geru sukibimu, todėl sklandžiai padengsite įvairius mineralinius ir net senus paviršius. Jei nusprendėte būsto interjerui suteikti išskirtinio dizaino sienų apdailą, glaistą galite pagal poreikius šlifuoti ir formuoti. Nepamirškite įsigyti ir apsauginių glaistymo kampų, kurie padės nepriekaištingai užbaigti glaistomas gipso kartono sistemas ar plonas tinko dangas. Apžiūrėkite visą polimerinių glaistų asortimentą ir užtikrinkite atliekamų darbų kokybę, net jei esate pradedantysis namų meistras.

FILTRAI:

Žiūrėti tik:

Prekių viso 1 - 24 / 30
 • -8%
  Universalus gipsinis glaistas Knauf Q-Filler

  Knauf Q-Filler glaistas yra skirtas gipskartonio plokščių paviršiams ir siūlėms bei tinkuotiems ir betoniniams paviršiams glaistyti įvairiose vidaus patalpose.

  16,67 € 15,33 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 1 d.d*
  Turime sandėliuose (248 vnt.)
 • -7%
  Universalus glaistas Super Finish (Sheetrock),28 kg, Knauf

  Naudoti paruoštas baltos spalvos glaistas. Naudojamas sienų bei lubų plokštumoms vidaus patalpose glaistyti. Talpa: 28 kg

  20,13 € 18,72 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 1 d.d*
  Turime sandėliuose (933 vnt.)
 • Glaistas gipsinis Multi-Finish, Knauf, 25kg

  Vidaus darbams Gipsinis Labai elastingas Tinka lyginti, glaistyti įvairiems paviršiams iki „nulio“ Mažos medžiagos sąnaudos Skirtas dirbti rankomis

  22,31 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (81 vnt.)
 • Glaistas Readyfix Roll & Spray DR58 28 kg, Knauf

  Sienų ir lubų glaistas Paruoštas naudojimui, išskirtinės kokybės glaistas pritaikytas dengti voleliu arba purškimo būdu. Naudojamas įvairių paviršių (pvz. betonas, tinkas, gipso plokštės) glaistymui ruošiant juos dažymui ar tapetavimui. puikios užpildančios savybės, galima dengti iki 4 mm sluoksniu. labai lengva šlifuoti.

  23,99 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 1 d.d*
  Turime sandėliuose (389 vnt.)
 • -4%
  Glaistas siūlėms gipsinis Uniflott

  6,92 € 6,64 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (193 vnt.)
 • Glaistas siūlėms Fugenfuller Leicht DE

  Gipsinis gipskartonio plokščių siūlių glaistas. Sąnaudos: 250 g/m² sienos. Kilmės šalis - Vokietija.

  4,82 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (140 vnt.)
 • -10%
  Polimerinis glaistas Weber LR+, 20kg

  Elastingas smulkus glaistas sienoms ir luboms. Spalva: balta. Išeiga: 1,2 kg/m²/mm

  13,38 € 12,04 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (131 vnt.)
 • -10%
  Glaistas gipso kartonui Weber JS, 15kg

  Polimerinis baltos spalvos glaistas. Skirtas tarpams tarp gipskartonio ploščių glaistyti bei ištisiniam gipskartonio ir tinkuotų paviršių glaistymui. Išeiga: glaistant sienas – 1,2 kg/m²/mm, glaistant siūles – 0,1-0,2 kg/m²

  12,33 € 11,10 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (21 vnt.)
 • Glaistas Ready Finish

  Paruoštas naudoti, polimerinis galutinis glaistas. Pakuotė: 15 kg

  15,04 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (22 vnt.)
 • Glaistas universalus Fill & Finish

  Naudoti paruoštas lengvas baltas glaistas. Naudojamas sienų bei lubų plokštumoms vidaus patalpose glaistyti. Pakuotė: 20 kg

  23,33 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (133 vnt.)
 • -10%
  Sienų ir lubų glaistas Kestonit LH

  Baltas, galutinis, smulkaus grūdėtumo glaistas. Skirtas glaistyti betoną, tinką, glaistą, plytas (silikatines ir degtas), gipso kartono plokštę bei lubas sausose vidaus patalpose.

  10,90 € 9,81 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (18 vnt.)
 • Glaistas Kiilto E

  Polimerinis, labai smulkaus grūdėtumo paruoštas naudojimui sienų glaistas, skirtas naudoti sausose vidaus patalpose. Labiausiai tinka mažų skylučių (pvz. varžtų galvučių), įbrėžimų užglaistymui, taip pat ir galutiniam glaistymui.

  9,30 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (10 vnt.)
 • Glaistas Igis KR, smulkiagrūdis, vidaus darbams, iki 2mm, 28kg

  Skirtas betono, gipskartonio plokščių, tinkuotų bei kitų nedidelių mineralinių paviršių išlyginimui.Suformuoja itin lygų paviršių.Pasižymi universalumu – tinka tiek pirminiam, tiek baigiamajam glaistymui. Maksimalus leistinas sluoksnio storis: iki 2 mm.Išeiga: 1,6 kg/1 m² dengiant 1 mm storiu.

  13,43 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (3 vnt.)
 • -8%
  Glaistas Igis MR, smulkiagrūdis, vidaus darbams, iki 1mm, 28kg

  Skirtas betono, gipskartonio plokščių, tinkuotų bei kitų mineralinių nedidelių paviršių išlyginimui.Suformuoja itin lygų paviršių. Rekomenduojamas baigiamajam sluoksniui. Maksimalus leistinas sluoksnio storis: iki 1 mm. Išeiga: 1,6 kg/1 m² dengiant 1 mm storiu.

  13,43 € 12,36 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (33 vnt.)
 • Cementinis glaistas VH

  Skirtas galutiniam sienų bei lubų glaistymui sausose, drėgnose ir šlapiose patalpose. Atsparus šalčiui, tad tinka ir išorės darbams. Sąnaudos: 1,2 kg/m²/mm

  11,55 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (66 vnt.)
 • -8%
  Glaistas Sakret LH universalus 28kg

  Paruoštas naudoti polimerinis glaistas sausoms patalpoms.Glaistymui plonu ir vidutiniu sluoksnio storiu.  Spalva: balta.

  19,26 € 17,72 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (24 vnt.)
 • -12%
  Aliuminis glaistymo puskampis 10x23mm, Ejot 5001

  Užbaigimo profilis gipskartonio sistemoms arba plonoms tinko dangoms. Profilis pagamintas iš aliuminio.

  0,85 € 0,75 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (1196 vnt.)
 • -8%
  Universalus glaistas Super Finish (Sheetrock), 20kg, Knauf

  Knauf Super Finish glaistas yra tinkamas glaistyti visus įprastus mineralinius statybinius pagrindus, tokius kaip betonas, gipskartonis, cementinis ar kalkių ir cemento bei gipsinis tinkas nuo 0 iki 3 mm storio sluoksniu. Taip pat naudojamas kaip gipso kartono plokščių siūlių baigiamojo glaistymo (Q2) priemonė. Talpa 20 kg.

  17,11 € 15,74 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (295 vnt.)
 • -5%
  Universalus glaistas Super Finish (Sheetrock), 5,4kg, Knauf,

  Knauf Super Finish glaistas yra tinkamas glaistyti visus įprastus mineralinius statybinius pagrindus, tokius kaip betonas, gipskartonis, cementinis ar kalkių ir cemento bei gipsinis tinkas nuo 0 iki 3 mm storio sluoksniu. Taip pat naudojamas kaip gipso kartono plokščių siūlių baigiamojo glaistymo (Q2) priemonė.

  8,74 € 8,31 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (26 vnt.)
 • -8%
  Universalus statybinis glaistas Ready Mix GREEN, 28kg

  Aukščiausios kokybės paruoštas naudoti glaistas, skirtas naudoti statybos pramonėje, siekiant išgauti idealiai lygius vidaus patalpų paviršius Tai dolomito miltelių ir vinilo su papildomais priedais, užtikrinančiais paruošto naudoti glaisto pagerintas savybes, mišinys

  17,81 € 16,39 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (1824 vnt.)
 • -15%
  Glaistas Vivacolor LF, smulkus, paruoštas naudoti, 10-15L

  Vandeninis, paruoštas naudojimui glaistas. Skirtas sienoms ir luboms sausose patalpose. Išeiga 1mm plonam sluoksniui: ~ 1 l/m² Išeiga glaistant sujungimus ir smulkius trūkius (2x): ~ 0,2 l/m² Spalva: balta

  15,51 € 13,19 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (58 vnt.)
 • -8%
  Smulkiagrūdis glaistas Mikrosfera, Igis

  Lengvasis smulkiagrūdis glaistas, skirtas betono, gipskartonio plokščių, tinkuotų bei kitų mineralinių paviršių išlyginimui prieš dažymą vandeniniais dispersiniais dažais bei tapetavimą. Paprasta suformuoti tekstūrinį paviršių. Gerina sienų garso ir šilumos izoliaciją. Rekomenduojamas paskutiniam baigiamajam sluoksniui suformuoti.

  11,58 € 10,66 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (180 vnt.)
 • -8%
  Stambiagrūdis glaistas MAKROSFERA, Igis

  Lengvasis stambiagrūdis glaistas, skirtas betono, gipskartonio plokščių, tinkuotų bei kitų mineralinių paviršių išlyginimui prieš dažymą vandeniniais dispersiniais dažais bei tapetavimą. Paprasta suformuoti tekstūrinį paviršių. Gerina sienų garso ir šilumos izoliaciją. Rekomenduojamas pirminio išlyginamojo sluoksnio nelygumų išlyginimui.

  11,58 € 10,66 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (94 vnt.)
 • -10%
  Gipsinis glaistas gipso kartono plokščių siūlėms Knauf Fugenfuller Leicht LV

  Glaisto savybės: skirtas vidaus darbams pagrindo ir aplinkos temperatūra: +10°C pradeda kietėti po 30 min

  17,27 € 15,54 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (238 vnt.)

Statybiniai glaistai – išvenkite paruošiamųjų darbų defektų. Tam, kad dažymo ar tapetavimo rezultatai išties džiugintų, derėtų pasirinkti tinkamą glaistą. Lemora.lt internetinėje parduotuvėje rasite didžiulį jų pasirinkimą. Asortimente gausu polimerinių, gipsinių ir cementinių glaistų, kai kurie jų jau paruošti naudojimui (parduodami kibirėliuose). Renkantis glaistą derėtų atkreipti dėmesį į keletą svarbiausių meistrų patarimų. Atliekant remonto darbus, glaistant nelygius paviršius, dažnai tenka sienas padengti storesniu sluoksniu. Tam labai gerai tinka mineraliniai – gipsiniai glaistai. Jie gerai padengia net didžiausius nelygumus. Jei paviršių reikia glaistyti plonesniu sluoksniu ir pasiekti didesnį glotnumą, galite išbandyti polimerinius glaistus. Jais kruopščiai galima padengti net ir daugiausia dėmesio reikalaujančius paviršius. Tiesa, itin svarbu dirbtinai neskatinti glaisto džiūvimo ir vadovautis gamintojo instrukcijomis. Tik taip pasieksite geriausią rezultatą ir išvengsite papildomų išlaidų dėl atsirandančių defektų. Lemora.lt internetinėje parduotuvėje įsigykite visų tipų glaistų už itin gerą kainą ir atsiimkite sandėliuojamas prekes pasirinktame salone jau šiandien!