Slaptažodžio keitimas

Processing

Statybiniai glaistai

  • Cementiniai glaistai

    Padenkite paviršius cementiniu glaistu ir pamirškite daug klausimų keliančius apdailos pasirinkimus. Tokia priemonė puikiai tinka galutiniam sienų ir lubų glaistymui sausose, drėgnose ir net šlapiose patalpose. Cementinis glaistas ypač mėgstamas meistrų, nes net tepant keletą sluoksnių džiūdamas netrūkinėja. Tokią apdailą galima naudoti net ir labiau apkrautose patalpose, nes medžiaga pasižymi tvirtumu bei elastingumu. Dėl tos pačios priežasties ją lengva padengti tiek teptuku, voleliu ar mentele. Be to, žinomų gamintojų siūlomi glaistai yra atsparūs atmosferos veiksniams, tad puikiai tiks ir namo fasadui padengti. Internetinėje parduotuvėje Lemora.lt taip pat galite įsigyti apsauginių glaistymo kampų, skirtų gipso kartono sistemų arba plonų tinko dangų užbaigimui. Įsirenkite savo būstą taip, kaip jau seniai svajojote. Su naujausiomis technologijomis papildytais cementiniais glaistais apdailą atliksite ir greičiau, ir paprasčiau. Nepraleiskite ypatingų pasiūlymų ir prekių įsigykite pigiau kiekvieną dieną.

  • Gipsiniai glaistai

    Ruošiatės įrengti patalpas su betoniniais konstrukciniais elementais? Išbandykite gipsinius glaistus, skirtus šiurkštiems ir nelygiems paviršiams išlyginti. Be to, tai puiki priemonė tarpams ir skylėms užtaisyti bei lygiems betoniniams paviršiams, gipso plokštėms ir tinkams plonu sluoksniu padengti. Būtent todėl tai yra tinkamiausia priemonė, padėsianti kokybiškai atlikti remontą senos statybos būste. Jei vėliau ketinate klijuoti tapetus, išbandykite gipsinius glaistymo mišinius. Naudojant jį suformuojamas tvirtas ir neslidus pagrindas, užpildantis nedidelius plyšius ar įbrėžimus. Kartu galite įsigyti ir vokiškų glaistų siūlėms. Jie skirti glaistyti rankiniu būdu naudojant siūlių armavimo juostas, bet gali būti naudojama ir kaip ištisinio glaistymo priemonė. Toks gaminys tinka gipsiniams, kalkiniams ir cementiniams ar maišytiems paviršiams padengti. Glaistant gipskartonio sistemas, toks glaistas labai gerai tiks apsauginiams kampams klijuoti ar gipskartonio plokštėms ant sienos tvirtinti. Papildykite turimų statybinių prekių atsargas pravarčiais gipsiniais glaistais ir svajonių būstą kurkite sparčiau.

  • Polimeriniai glaistai

    Išgaukite idealiai lygius vidaus patalpų paviršius su polimeriniais glaistais. Aukščiausios kokybės universali statybinė priemonė užtikrins paruošto naudoti glaisto pagerintas savybes. Kreminė glaisto konsistencija garantuoja lengvą glaistymą bei puikų sukibimą su paviršiumi. Tai gudrus sprendimas sausose patalpose su kalkių, cemento, gipso ar gipskartonio paviršiais. Tokia galutinė apdaila, net ir tepama neįprastai storais sluoksniais, nesitraukia ir netrūkinėja. Turėkite omenyje ir tai, kad glaistydami storiau, sutaupysite ir savo laiko, ir medžiagos, nes nelygumai iškart bus kruopščiau padengiami. Polimeriniai glaistai pasižymi labai geru sukibimu, todėl sklandžiai padengsite įvairius mineralinius ir net senus paviršius. Jei nusprendėte būsto interjerui suteikti išskirtinio dizaino sienų apdailą, glaistą galite pagal poreikius šlifuoti ir formuoti. Nepamirškite įsigyti ir apsauginių glaistymo kampų, kurie padės nepriekaištingai užbaigti glaistomas gipso kartono sistemas ar plonas tinko dangas. Apžiūrėkite visą polimerinių glaistų asortimentą ir užtikrinkite atliekamų darbų kokybę, net jei esate pradedantysis namų meistras.

FILTRAI:

Prekių viso 1 - 36 / 36

Statybiniai glaistai – išvenkite paruošiamųjų darbų defektų. Tam, kad dažymo ar tapetavimo rezultatai išties džiugintų, derėtų pasirinkti tinkamą glaistą. Lemora.lt internetinėje parduotuvėje rasite didžiulį jų pasirinkimą. Asortimente gausu polimerinių, gipsinių ir cementinių glaistų, kai kurie jų jau paruošti naudojimui (parduodami kibirėliuose). Renkantis glaistą derėtų atkreipti dėmesį į keletą svarbiausių meistrų patarimų. Atliekant remonto darbus, glaistant nelygius paviršius, dažnai tenka sienas padengti storesniu sluoksniu. Tam labai gerai tinka mineraliniai – gipsiniai glaistai. Jie gerai padengia net didžiausius nelygumus. Jei paviršių reikia glaistyti plonesniu sluoksniu ir pasiekti didesnį glotnumą, galite išbandyti polimerinius glaistus. Jais kruopščiai galima padengti net ir daugiausia dėmesio reikalaujančius paviršius. Tiesa, itin svarbu dirbtinai neskatinti glaisto džiūvimo ir vadovautis gamintojo instrukcijomis. Tik taip pasieksite geriausią rezultatą ir išvengsite papildomų išlaidų dėl atsirandančių defektų. Lemora.lt internetinėje parduotuvėje įsigykite visų tipų glaistų už itin gerą kainą ir atsiimkite sandėliuojamas prekes pasirinktame salone jau šiandien!