UAB Lemoraviena didžiausių statybinių ir apdailos medžiagų prekybos įmonių Lietuvoje, sėkmingai dirbanti jau nuo 1993 metų. Pagrindiniai mūsų klientai - statybinės organizacijos, statybinių medžiagų parduotuvės ir privatūs asmenys, statantys ar remontuojantys individualius namus.

     Atstovaujame daugumą garsiausių statybinių ir apdailos medžiagų gamintojų, todėl galime pasiūlyti platų, klientų poreikius atitinkantį prekių asortimentą ir patrauklias jų kainas. Mūsų prekybos salonai yra Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje, tačiau nupirktas ar užsakytas prekes galime pristatyti tiesiai į statybvietę ar kitą nurodytą vietą Lietuvoje.

Šalia prekybos taip pat vykdome ir kitą veiklą - projektuojame, parduodame bei montuojame įvairių tipų pakabinamas lubas, mobilias pertvaras ir pakeliamas grindis.

Mūsų darbuotojai - kvalifikuoti savo srities specialistai, visada pasirengę suteikti profesionalią konsultaciją prekių asortimento bei teikiamų paslaugų klausimais. Įmonė ir darbuotojai taip pat yra atestuoti apdailos darbų vykdymui ypatingos paskirties statiniuose (darbus prižiūri atestuotas darbų vadovas!).

      Mūsų vizija - pasirinktose veiklos srityse būti pirmaujančia įmone.

      Mūsų misija - maksimaliai patenkinti klientų poreikius, pasiūlant jiems:

  • asmeniniu dėmesiu ir žiniomis grįstą aptarnavimą;
  • platų kokybiškų ir lūkesčius atitinkančių prekių asortimentą, galimybę susikomplektuoti norimą prekių krepšelį;
  • profesionalias paslaugas;
  • patrauklias gaminių kainas;
  • greitą prekių pristatymą visoje Lietuvoje.

     Mūsų vertybės - profesionalumas, atsakingas verslo vykdymas, puikūs veiklos rezultatai, patenkinti klientai, lojalūs darbuotojai.