Blokai, plytos, aplinka

  • Blokai, plytos, tinklai

    Blokai, plytos, tinklai – patikimam namo fasado tvirtumui. Įsigykite keraminių ir keramzitbetonio blokų, silikatinių plytų ar tinklų statyboms internetinėje parduotuvėje Lemora.lt. Asortimente rasite ekologiškų, iš natūralių žaliavų pagamintų blokelių, kurie dėl išskirtinai gerų šilumą izoliuojančių savybių ypač tinka statyti gyvenamiesiems namams. Vienas populiariausių sprendimų – keraminiai blokeliai, pasižymintis atsparumu ugniai ir drėgmei. Iš tokių blokų mūrytos sienos kvėpuoja – per karščius jos palaiko namuose malonią vėsą, o staiga nukritus lauko temperatūrai dar ilgą laiką išlaiko patalpose šilumą. Dėl savo struktūros blokeliai yra natūralūs drėgmės reguliatoriai ir išskiria patalpose susikaupusią drėgmę į išorę, tad namuose tvyros malonus ir sveikas mikroklimatas. Tarp prekių gausu ir tinklų mūro ar betono armavimui, plytinių sąramų ir tvirtinimo inkarų, kurie padės sukurti tvirtą, patikimą bei ilgaamžį namo fasadą. Išbandykite Lemora.lt asortimentą ir kurkite svajonių namus paprasčiau.

  • Trinkelės

    Trinkelės – tvarkingam kiemui ir gražiai Jūsų namų aplinkai. Kloti grindinį kieme populiarus ir praktiškas sprendimas. Trinkelės apsaugos Jūsų interjerą nuo purvo ar žvyro, druskų šaltuoju metų laiku, o vasarą – nuo batais atnešamų dulkių. Išbandykite patikimų gamintojų, tokių kaip Wienerberger, Lode ir kitų asortimentą, gausų spalvų ir skirtingų raštų. Klinkerio grindiniai pasižymi žemu vandens įmirkio lygiu ir geru atsparumu šalčiui, tad net atšiauriausiomis oro sąlygomis Jūsų kiemas išliks nepriekaištingai tvarkingas. Dauguma trinkelių pasižymi mažais matmenų nukrypimais, todėl jomis lengva kloti paruoštą plotą. Be to, darbus užbaigti galėsite bortais, kurie užbrėš grindinio ribas. Asortimente rasite daug skirtingų atspalvių grindinių, tad labai paprastai priderinsite jį prie namo, vasarnamio ar pirties spalvų. Klojimo raštą taip pat galite rinktis pagal individualius pageidavimus. Apžiūrėkite internetinės parduotuvės Lemora.lt trinkelių pasirinkimo galimybes ir užsisakykite jau šiandien. Nepraleiskite ypatingų pasiūlymų ir sandėliuojamas prekes atsiimkite dar tą pačią dieną pasirinktame salone.

  • Vandens ir purvo surinkimo sistemos

    Vandens ir purvo surinkimo sistemos – švariems namams be jokių rūpesčių. Lietinguoju sezonu galite pastebėti, kad vis daugiau nešvarumų atkeliauja ir į Jūsų namus. Tam, kad to išvengtumėte, įsigykite vandens ir purvo surinkimo sistemas bei įmontuokite jas netoli įėjimų. Pirmasis įspūdis dažnai yra lemiamas, o pagrindinis namo įėjimas veikia kaip vizitinė kortelė, todėl batų valymosi grotelės turi būti gerai įrengtos ir prižiūrėtos. Lemora.lt internetinėje parduotuvėje rasite patikimo gamintojo Aco siūlomus profesionalius sprendimus, kuriuose sujungiamas funkcionalumas ir aukštus reikalavimus atitinkanti išvaizda. Tokią sistemą rekomenduojama įrengti prie durų iš lauko ir iš vidaus pusės. Drėgmę ir stambias purvo daleles surenka lauke esančios batų nusivalymo grotelės, o dulkes ir smulkius nešvarumus nuo batų nuvalo viduje esanti sistemos dalis. Taip Jūsų įėjimas į namus lieka švarus, o grindų danga – apsaugota. Montuoti groteles galite ir savarankiškai, nes sistema susideda iš gamykloje paruoštų atskirų elementų. Įsigykite vandens ir purvo surinkimo sistemas internetu jau šiandien ir užtikrinkite nepriekaištingą įspūdį.

Rodomos 1 - 39 iš 39 prekių

Statybiniai blokeliai, blokai, sąramos, plytos, trinkelės bei kiti namo aplinkos elementai – būtinas sprendimas dailiai išpuoselėtam fasadui bei kiemui. Prieš pradedant darbus reikėtų įsitikinti, kad pasirinkote aukščiausios kokybės gaminius ir kad neteks papildomai išlaidauti jau kitąmet darant remontą. Ilgaamžių ir tvirtų statybinių medžiagų galite įsigyti internetinėje parduotuvėje Lemora.lt. Čia rasite gausų statybinių blokų, plytų, tinklų ir mūro aksesuarų pasirinkimą - geriausi gamintojai užtikrina puikią šilumos izoliaciją ir nepamirštamą komfortą naujame būste. Tuo tarpu kieme purvo išvengti padės kokybiškų trinkelių grindinys. Šiuo metu šalčiui, karščiui ir kitoms nepalankioms klimato sąlygoms atsparių trinkelių asortimentas toks gausus, kad tereikės išsirinkti patikusią spalvą ir raštą. Jos puikiai tarnaus daugybę metų, o Jūs galėsite pamiršti purvo pėdsakus terasoje. Jei norite būti 100 proc. užtikrinti, kad purvas nepateks vidun, įrenkite purvo ir vandens surinkimo sistemą. Iš karto pastebėsite, kad namuose įsivyrauja tvarka.