Statybinė chemija

  • Pelėsiams ir samanoms naikinti

    Priemonės pelėsiui ir samanoms naikinti padės prižiūrėti būstą profesionaliai be didelių pastangų. Nė vienas nepageidaujame net atokiausiame namų kampe rasti užsislėpusių grybelio, mėlynumo ar kitų mikroorganizmų pėdsakų. Vis dėlto, drėgmei patekus vidun, ilgainiui ima plėstis interjero apdailą gadinantis pelėsis, o ant fasado pradeda žaliuoti samanos. Ne maža dalis suaugusiųjų ir vaikų patiria nemalonias, mikrobiologinių bakterijų sukeliamas alergines reakcijas. Būtent todėl reikėtų pasirūpinti ilgalaikiu ir patikimu jų pašalinimų iš jūsų gyvenamosios aplinkos. Internetinės parduotuvės Lemora.lt asortimente rasite gerai žinomų gamintojų valiklių, kurie padės greitai įveikti plintantį grybelį ar kitus mikroorganizmus. Jos ne tik akimirksniu pašalins atsiradusias melsvas dėmes, bet ir apsaugos nuo pakartotinio jų atsiradimo. Taip pat galite įsigyti specialaus šarminio medienos antiseptiko. Jis apsaugos medieną nuo puvimą sukeliančių veiksnių bei erkių ir kinivarpų. Pasikliaukite profesionalų siūlomais produktais ir pamirškite pelėsių, samanų ir kitų kenksmingų organizmų keliamus rūpesčius ilgam.

  • Valikliai klinkeriui

    Užtikrinkite nepriekaištingą namų švarą su specialiais valikliais klinkeriui. Tai itin aukštos kokybės apsaugos ir priežiūros priemonės, skirtos neglazūruotai ir įgeriančiai apdailai valyti. Be to, jis puikiai tiks ir keramikai, dirbtiniam akmeniui, apvadams, fasadinėms plytelėms ar plytų ir molio plokštėms prižiūrėti. Toks valiklis veiksmingai valo net įsisenėjusius nešvarumus ar plintančius mikroorganizmus. Tiesa, jis veikia ir kaip apdailos atnaujinimo priemonė. Paviršius po valymo tampa matiškas, o tai išryškina klikerio spalvą ir raštą. Valant sukuriamas apsauginis apdailos sluoksnis, kuris ilgam apsaugo nuo vandens ir teršalų poveikio. Tai ypač aktualu atliekant išorės darbus, tačiau valiklį galite drąsiai naudoti ir viduje. Internetinėje parduotuvėje Lemora.lt taip pat rasite specialių valiklių, skirtų cemento likučiams ir skiedinio dėmėms pašalinti. Pastarieji, nors ir yra koncentruoti, nekeičia pagrindinių medžiagų savybių ir atspalvio apdorojimo metu. Tai garantuoja nepriekaištingą rezultatą ir ilgalaikę švarą namuose. Išbandykite valiklius klinkeriui ir patirkite valymo malonumą.

  • Plastifikatoriai, priešaltiniai priedai

    Plastifikatoriai ir priešaltiniai priedai  – profesionali fasado priežiūra dabar dar paprasčiau.  Betono ir kitų statybinių skiedinių plastifikatorių, priemonių, didinančių atsparumą šalčiui ir kitų prekių labai gera kaina galite įsigyti internetinėje parduotuvėje Lemora.lt. Pasirūpinkite namų išvaizda lengvai ir be jokio vargo. Išbandykite žinomų gamintojų priemones, pagerinančias fasado mišinių atsparumą žemoms temperatūroms. Be to, tokie skiedinių priedai pagerina betono gebėjimą atiduoti šilumą ir padidina jo tvirtumą. Tai sumažina skiedinio sluoksniavimąsi, nes struktūra tampa tankesnį ir vienalytė. Plastifikatorius taip pat sumažina apie 20 proc. reikalingo vandens kiekį, o taip sumažėja galimybė kietėjančiam betonui įtrūkti. Priedai nuo šalčio trumpina cemento rišimosi laiką bei pagreitina betono ir skiedinių kietėjimą. Tai reiškia, kad darbus galėsite atlikti greičiau, o sezonų kaita neturės didelės įtakos. Išbandykite statybinių mišinių plastifikatorius ir prieššaltinius priedus iš Lemora.lt jau šiandien ir užtikrinkite gerą fasado išvaizdą ilgam.

FILTRAI:

Žiūrėti tik:

Prekių viso 1 - 23 / 23

Statybinė chemija – profesionali fasado priežiūra dabar dar paprasčiau. Priemonių pelėsiams ir kerpėms naikinti, klinkerio valiklių, plastifikatorių ir kitų prekių labai gera kaina galite įsigyti internetinėje parduotuvėje Lemora.lt. Pasirūpinkite namų išvaizda lengvai ir be jokio vargo. Išbandykite priemones grybeliui ir kitiems nepageidaujamiems mikroorganizmams naikinti. Dauguma jų parduodami su dozatoriais, todėl itin patogūs naudoti net sunkiai pasiekiamose vietose. Asortimente taip pat rasite prieššaltinių priedų, kurie tinkamai pasirūpins Jūsų būstu šaltuoju metų laiku. Keraminėmis plytelėmis, dar vadinamomis klinkeriu, dekoruotų namų savininkams dažnai tenka sukti galvą dėl fasado priežiūros. Įsigykite klinkerio valiklių internetu ir pamirškite dažną bei varginantį valymą. Geriausia tai, kad jie tinka ir keramikai, dirbtiniam akmeniui, apvadams, plytelėms bei plytoms, molio plokštėms valyti. Universalios statybinės priežiūros priemonės ne tik nuvalo, bet ir atnaujina paviršius, apsaugo juos nuo vandens ir teršalų. Taip pat suteikia spalvai išraiškingumo, matiškumo, užteptos neblizga. Išbandykite statybinę chemiją iš Lemora.lt jau šiandien ir užtikrinkite gerą fasado išvaizdą ilgam.