Produktų sąrašas pagal gamintoją Kiilto

Rodomos 1 - 21 iš 21 prekių
 • -11%
  Akrilas 310ml baltas, Kiilto

  Atsparus senėjimui, galima uždažyti, didelis sausųjų medžiagų kiekis, netinka vietoms, nuolat kontaktuojančioms su vandeniu, be skiediklių, atsparus pelėsiams Atsparumas temperatūrai Paviršiaus plėvelės susiformavimo laikas apie 20 – 30 min Uždažyti galima po 24 val

  1,82 € 2,05 €
  VNT
 • Spalvotas sanitarinis silikonas

  Vieno komponento, neutralus sanitarinis silikonas tinka konstrukcinių plokščių ir keramikinių plytelių siūlėms sandarinti vonios kambaryje, taip pat ir metalo profilių siūlėms bei šildymo instaliacijoms.

  4,97 €
  VNT
 • Plytelių siūlių užpildas Saumalaasti

  Vandeniui, šalčiui ir karščiui atsparus keramikinių bei klinkerinių sienų ir grindų plytelių siūlių glaistas, tinkantis vidaus ir išorės darbams. Siūlės plotis 1-6 mm.

  2,57 €
  VNT
 • Hidroizoliacinė mastika Fibergum

  Vandeniui nepralaidi, elastinga hidroizoliacinė mastika SBR gumos pagrindu su sintetiniu sutvirtinančiu pluoštu.

  6,31 €
  VNT
 • -7%
  Kiilto kampų ir sandūrų tvirtinimo juosta

  Kampų ir sandūrų tvirtinimo juosta 10cm arba 20cm pločio. Rulone – 25 metrai. Naudojama kartu su Fibergum hidroizoliacija.

  5,68 € 6,11 €
  VNT
 • -7%
  Tapetų klijai Master Pro

  Tapetų klijai Master Pro tinka stiklo audinio, džiuto audinio, flizelino tapetų priklijavimui sausose vidaus patalpose. Jei klijuojami dažomi tapetai, tai paviršių galima nudažyti po paros. Taip tinka tekstilės ir vinilo tapetų su popieriniu pagrindu klijavimui. Netinka klijuoti pilnai plastmasines medžiagas.

  2,12 € 2,28 €
  VNT
 • -10%
  Išlyginamasis mišinys grindims Kestonit Optio

  Savaime išsilyginantis grindų mišinys cemento pagrindu (be kazeino) grindų lyginimui sluoksniu 3-20 mm.  

  10,15 € 11,28 €
  VNT
 • -7%
  Hidroizoliacijos gruntas Fibergum Primer

  Sukibimą gerinantis hidroizoliacijos gruntas vandens pagrindu, skirtas betono ir tinkuotiems paviršiams prieš dengiant Kiilto hidroizoliaciją vidaus patalpose. Tinka akytiems ir tankiems paviršiams.

  5,92 € 6,37 €
  VNT
 • -7%
  Sienų ir lubų glaistas Kestonit LH

  Baltas, galutinis, smulkaus grūdėtumo glaistas. Skirtas glaistyti betoną, tinką, glaistą, plytas (silikatines ir degtas), gipso kartono plokštę bei lubas sausose vidaus patalpose.

  9,94 € 10,69 €
  VNT
 • -5%
  Glaistas Kiilto E

  Polimerinis, labai smulkaus grūdėtumo paruoštas naudojimui sienų glaistas, skirtas naudoti sausose vidaus patalpose. Labiausiai tinka mažų skylučių (pvz. varžtų galvučių), įbrėžimų užglaistymui, taip pat ir galutiniam glaistymui.

  8,66 € 9,12 €
  VNT
 • -7%
  Elastingi parketo klijai MS SILEX, 17kg, Kiilto

  Pakuotėje 17kg Elastingi parketo klijai silano pagrindu, vieno komponento klijai be vandens, be skiediklių, skirti elastingam klijavimui. Tinka visoms parketo rūšims. Išeiga apie 1kg / m2 Paruošti naudojimui Be skiediklių Be izicionatų Be vandens, parketas neišsipučia Tinka klijuoti ant šildomų grindų

  81,13 € 87,24 €
  VNT
 • -5%
  Atspari šalčiui hidroizoliacija Keramix A+X, 10 kg, Kiilto

  Kiilto Keramix yra dviejų komponentų, vandeniui nepralaidi, elastinga hidroizoliacija Skirta hidroizoliuoti sienas ir grindis vonios kambaryje, saunoje ir kitose drėgnose patalpose prieš priklijuojant plyteles. Taip pat tinka ir lauke. Išeiga 1,5 kg/m² sumaišytas Keramix (dviem sluoksniais).

  51,73 € 54,45 €
  VNT
 • Butilinė juosta, 10m., Kiilto

  Savaiminio prilipimo, šalčiui atspari, elastinga kampų ir sandūrų tvirtinimo juosta 14 cm pločio. Rulone – 10 metrų. Tinka lauke ir viduje. Naudojama kartu su Keramix hidroizoliacija.

  VNT
 • Parketo klijai Kiilto FlexSilan

  Tinka klijuoti masyvo parketą, parketlentes ir masyvo lentas ant bet kokio pagrindo, taip pat ir ant šildomų grindų

  VNT
 • Plytelių klijai Kiilto Pro Fix

  Pro Fix - padidinto elastingumo plytelių klijai. Skirti tvirtinti plyteles prie sienų ir grindų. Viduje ir išorėje.

  VNT
 • Plytelių klijai Kiilto Ultra Fix

  Elastingi plytelių klijai, skirti klijuoti akmens masės ir keramikines plyteles prie sienų ir grindų. Viduje ir išorėje.

  VNT
 • Plytelių klijai Kiilto Superfix DF

  Balkšvi, neišsiliejantys, elastingi plytelių klijai su lengvais užpildais, skirti įvairaus tipo plytelių (mozaikai, baltam marmurui, keramikai, akmens masei) tvirtinimui prie cementinių paviršių, dažytų paviršių, kitų plytelių, akmens paviršių.

  VNT
 • Glaistas Kiilto KK

  Paruoštas naudojimui, vidutinio grūdėtumo, su lengvais užpildais, atsparus drėgmei sienų glaistas kalkinio akmens pagrindu. Skirtas naudoti sausose ir drėgnose vidaus patalpose.

  vnt.
 • Išlyginamasis mišinys grindims Kestonit Termo

  Išlyginamasis mišinys cemento pagrindu, sudėtyje turintis stiprinančio pluošto, elastingumą bei sukibimą gerinančių priedų. Naudojamas grindims, kuriose įmontuota vandens arba elektros šildymo sistema. Taip pat tinka silpnų paviršių renovavimui prieš klijuojant dangą.

  VNT
 • Sienų glaistas Kestonit LK

  Kestonit LK smulkaus grūdėtumo, baltas sienų glaistas polimerinių klijų pagrindu. Tinka glaistyti šiuos paviršius: betoną, tinką, glaistą, plytas (silikatines ir degtas), gipso kartono plokštes.

  VNT
 • Sienų glaistas Kestonit TT

  Kestonit TT  universalus, drėgmei atsparus, išlyginamasis sienų glaistas - skiedinys cemento pagrindu. Naudojamas sausose ir drėgnose vidaus ir išorės patalpose. Tinka glaistyti šiuos paviršius: betoną, tinką, glaistą, plytas (silikatines ir degtas).

  VNT
Rodomos 1 - 21 iš 21 prekių