Gipso kartonas, profiliai

 • Gipso kartono plokštės

  Gipso kartono plokštės – vienas populiariausių vidaus apdailos sprendimų. Sukurkite modernų namų dizainą naudodami aukštos kokybės gipskartonio plokštes. Jų įsigyti galite internetinėje parduotuvėje Lemora.lt. Asortimente rasite įvairaus ilgio plokščių, kurias išmaniai panaudosite unikaliam interjerui. Rinkdamiesi statybines medžiagas būstui, atkreipkite dėmesį į patalpų specifikacijas. Didesnės drėgmės patalpose montuokite impregnuotas žalias plokštes. Gaisrinės saugos, garso izoliacijos ir fizinio stiprumo reikalavimus keliančiose zonose tvirtinkite mėlynas, atsparias smūgiui arba raudonas, priešgaisrines plokštes. Asortimente taip pat rasite priešvėjinių, užtikrinančių vėjo izoliacinio sluoksnio sandarumą, bei lenkiamų ir grindims skirtų gipso kartono plokščių. Kiekviena plokštė geriausiai atitinka jai keliamus reikalavimus, tad prieš kurdami interjerą pagalvokite apie patalpų naudojimą ir norimus rezultatus. Pasikliaukite gerai žinomais gamintojais, tokiais kaip Knauf, Norgips, Rigips ir kitų patirtimi. Nepraleiskite progos ir pasinaudokite specialiais Lemora.lt pasiūlymais ir sandėliuojamas gipso kartono plokštes atsiimkite jau tą pačią dieną pasirinktame salone.

 • Profiliai

  Profiliai – viena svarbiausių gipso kartono plokščių montavimo detalių. Tik kokybiškos priemonės garantuoja gerus darbo rezultatus bei apsaugo nuo papildomų išlaidų ir pakartotinio remonto. Internetinėje parduotuvėje Lemora.lt įsigykite įvairių profilių itin gera kaina. Jie naudojami įrengiant pertvaras, sienų bei lubų apdailą. Profilių karkasas, užpildytas mineraline vata, tarnauja kaip laikančioji konstrukcija plokščių tvirtinimui, kartu su kitais konstrukcijos komponentais turi įtakos šilumos bei garso izoliacijai. Taip pat tai itin svarbus komponentas konstrukcijos atsparumo ugniai užtikrinimui. Asortimente rasite lubų ir sienų sistemoms bei gipskartonio plokščių tvirtinimui skirtų detalių. Rinkitės profesionaliai valcuotus profilius – montavimo metu lengviau įsuksite sraigtą. Dauguma profilių – universalūs, kai kurie leis sujungti gipso kartono plokštes į vieną. Taip pat galite įsigyti apsauginių tinkavimo ir glaistymo kampų, skirtų vidaus darbams. Užsisakykite kokybiškų profilių internetu Lemora.lt ir užtikrinkite džiuginančius sausosios statybos darbų rezultatus jau šiandien.

 • Montavimo priedai

  Kokybiški montavimo priedai – gerų rezultatų garantas. Dabar namus galite įsirengti patys, tiesiog išbandykite internetinės parduotuvės Lemora.lt detalių, skirtų tvirtinimui, asortimentą. Čia rasite viską, ko gali prireikti gipso kartono plokščių montavimui ar glaistymo, tinkavimo darbams. Savisriegiai, ankeriai, profilių jungtys, armavimo juostos ir daug kitų priemonių ne tik palengvins Jūsų darbą, bet ir užtikrins atliekamų darbų kokybę. Visame pasaulyje gerai žinomų gamintojų, tokių kaip Knauf, Semin, Tamadex, Rigips ir kitų prekės pasižymi universalumu, jos tinka įvairių tipų plokštėms montuoti. Vis dėlto derėtų atkreipti dėmesį į tam tikras montuojamų pertvarų ypatybes, pavyzdžiui, termoplokštes tvirtinti derėtų su specialiai pritaikytais savisriegiais. Taip išvengsite pakartotinių remonto darbų ir galimo broko. Lemora.lt internetinėje parduotuvėje galite įsigyti visus jums reikalingus montavimo priedus. Įsigykite patikimų statybinių prekių internetu ir užtikrinkite džiuginantį rezultatą jau šiandien.

 • Reviziniai liukai

  Revizinis liukas – saugiam ir švariam Jūsų būstui. Įsigykite apžiūros angeles Lemora.lt internetinėje parduotuvėse greitai ir pigiai. Asortimente rasite kelių tipų revizinius liukus, skirtus montuoti sienose ir lubose. Ši speciali anga parduodama su visa atidarymo – uždarymo, lankstų bei saugos sistema ir aliuminio rėmu, Jums tereikės tinkamai ją įmontuoti numatytoje vietoje. Reviziniai liukai yra nelaidūs orui ir dulkėms, todėl šalia esančių vandens, elektros ar kiti įrenginių veiklos netrikdys jokie aplinkos veiksniai. Naudodamiesi šia sistema taip pat galėsite išvalyti dūmtraukius, kaminus, kanalizacijos vamzdžius ar kitus komunalinius mazgus. Lemora.lt galite įsigyti reikiamų matmenų revizinių liukų, taip pat galite užsisakyti individualių išmatavimų prekių. Įsigydami apžiūros angeles atkreipkite dėmesį į tai, kokio storio plokštėms jos pritaikytos – taip pasieksite geriausių rezultatų. Išbandykite patikimo gamintojo Knauf siūlomus revizinius liukus jau šiandien – užsisakykite internetu Lemora.lt ir sandėliuojamas prekes atsiimkite tą pačią dieną.

FILTRAI:

Žiūrėti tik:

Prekių viso 1 - 24 / 123

Gipso kartono plokštės, profiliai ir priemonės jų montavimui – sausosios statybos pagrindas. Sukurkite originalų namų interjerą pasitelkdami profesionalias priemones iš internetinės parduotuvės Lemora.lt. Asortimente rasite viską, ko prireiks montuojant gipso kartono plokštes – profilių, įrankių jiems sujungti, jungčių, savisriegių plokštėms, revizinių liukų bei daugybę kitų priedų. Atkreipkite dėmesį į tvirtinamos plokštės ypatybes – jei montuojate smūgiams atsparias, priešgaisrines ar impregnantu dengtas plokštes, rinkitės ir atitinkamas priemones. Tik taip užtikrinsite gerus darbo rezultatus ir galėsite mėgautis ilgalaikiu bei patikimu įrengimu. Trūksta montavimo patirties? Lemora.lt rasite informacijos, kaip tinkamai pasirengti svarbiausiems darbams, kaip montuoti gipso kartono plokštes ir jų karkasus. Instrukcijas rasite ir vaizdo medžiagoje, kur kiekvienas darbas rodomas žingsnis po žingsnio. Įsirenkite svajonių namus su Lemora.lt – aukštos kokybės statybinės medžiagos už itin gerą kainą. Įsigykite prekių dabar ir jau šiandien atsiimkite sandėliuojamas medžiagas artimiausiame salone.