Prekių katalogas
Prekių katalogas
Atgal
Internetinė parduotuvė
PROFESIONALŪS SPRENDIMAI
statantiems, renovuojantiems, įrenginėjantiems
Montavimo darbai
Montavimo darbai
Montuojame
Skaičiuojame sąmatas
Atliekame montavimo darbus! Skaičiuojame medžiagų kiekius ir patariame dėl lubų išdėstymo. Pas mus rasite visą sistemą: nuo lubų plokščių, jų pakabinimo karkasų iki lubų šviestuvų.
Montuojame
Skaičiuojame sąmatas
Kiekvienais metais parduodame ir sumontuojame daugiau nei 50 000 m² grindų. Mūsų komandoje dirba tik patyrę grindų montuotojai. Aukščiausia produkto ir montavimo darbų kokybė iš vienų rankų!
Montuojame
Skaičiuojame sąmatas
Siūlome epoksidines ir poliuretanines grindų dangas už prieinamą kainą. Žinomi gamintojai, kokybiškos medžiagos. Atliekame grindų įrengimo darbus tiek pramoninės statybos, tiek ir individualiose patalpose.
Skaičiuojame sąmatas
Padėsime išsirinkti visą stogo komplektą! Itin platus dangų asortimentas: įvairios čerpės, šiferis, skalūnas, skarda, fibrocementinės plokštelės ir kt. Gausi spalvų paletė. Visi derantys stogo priedai. Lietaus nuvedimo sistemos. Galime rekomenduoti patikimus stogdengius.
Skaičiuojame sąmatas
Prekiaujame žinomiausių gamintojų sertifikuotomis šiltinimo sistemomis. Patikėkite savo projektą mums! Sukomplektuosime medžiagas, paskaičiuosime sąmatą, sutonuosime tinką, pristatysime į objektą. Prireikus galime rekomenduoti ir profesionalius tinkuotojus!
Skaičiuojame sąmatas
Daugiasluoksnės sieninės plokštės, vėdinamo fasado medžiagos ir profiliuoto plieno paklotai stogui. Parinksime labiausiai tinkančius Jūsų projektui gaminius, paruošime tikslius išdėstymo brėžinius, sukomplektuosime medžiagas, suskaičiuosime sąmatą ir viską pristatysime į objektą.
KODĖL VERTA RINKTIS MUS?
DAUGIAU NEI 27 METŲ
PATIRTIS
Esame vienas didžiausių specializuotų pardavėjų Lietuvoje.
PROFESIONALŲ
KOMANDA
Konsultuoja ir darbus kuruoja patyrę projektų vadovai. Turime savo montuotojų komandas.
AUKŠTOS KOKYBĖS
MEDŽIAGOS
Atstovaujame žinomiausius statybinių ir apdailos prekių gamintojus.
PATRAUKLIOS
SĄLYGOS
Randame sprendimą kiekvienam biudžetui. Verslo klientams – galimybė pirkti su atidėjimu.
Klientų atsiliepimai