Slaptažodžio keitimas

Processing

Hidroizoliaciniai mišiniai

FILTRAI:

Prekių viso 1 - 10 / 10
 • Danga su kristalizavimosi efektu.Skirta struktūriniam pastatų ir statybos elementų sandarinimui.Apsaugai nuo gruntinės drėgmės, kai sluoksnis 2 mm - 3,0 kg/m². Apsaugai nuo slėginio vandens, kai sluoksnis 2,5 mm- 4,0 kg/m². Apsaugai nuo iki 15 m gylio vandens, kai sluoksnis 3 mm - 5,0 kg/m².

  36,20 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (147 VNT.)
 • Pastatų ir pastatų elementų sandarinimui nuo drėgmės bei vandens.Apsaugai nuo drėgmės, kai sluoksnis 2 mm - 3,0 kg/m².Apsaugai nuo vandens, kai sluoksnis 2,5 mm- 4,0 kg/m².Apsaugai nuo iki 5m vandens stulpo, kai sluoksnis 3 mm - 5,0 kg/m².

  19,94 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (99 VNT.)
 • Armuota plaušu vienkomponentė cementinė hidroizoliacija. Tinka vidaus patalpoms ir išorei. Naudojama sienoms ir grindims, balkonų ir terasų pagrindų apsaugai nuo drėgmės. Sluoksnio storis: bendras min 2 mm; vienas sluoksnis max 2 mm. Išeiga: apie 3–3,5 kg/m², kai sluoksnio storis 2 mm.

  60,50 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (16 VNT.)
 • Dviejų komponentų (A-skystis, X-milteliai), vandeniui nepralaidi, elastinga hidroizoliacija. Skirta drėgnoms patalpoms bei balkonams ir terasoms prieš klijuojant plyteles. Taip pat tinka naudojimui lauke bei nešildomoms vidaus erdvėms.  Išeiga: 1,5 kg/m² sumaišyta masė (dviem sluoksniais).

  56,87 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (21 VNT.)
 • Tinka vidaus ir išorės darbams. Galima naudoti ant sauso ir drėgno paviršiaus. Išeiga: kapiliarinei drėgmei, kai sluoksnis 2 mm - 3,2 kg/m²; Išeiga: besikaupiančiam vandeniui, kai sluoksnis 3 mm - 4,8 kg/m²; Išeiga: spaudiminiam vandeniui, kai sluoksnis 5 mm - 8 kg/m².

  17,77 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (255 VNT.)
 • Betono ir mūro apsauga nuo drėgmės ir vandens. Gaminys tinkamas kaip pagrindas plytelių klijavimui. Vidaus ir išorės darbams. Atspari drėgmei, šalčiui. Pralaidi difuzijai. Laikosi ant drėgnų paviršių. Sąnaudos: 2-3 kg/m². Tepti 2-3 sluoksniais.

  36,21 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (6 VNT.)
 • 2-jų komponentų cementinė, lanksti hidroizoliacinė membrana. Kietiems mineraliniams paviršiams. Vidaus ir lauko darbams, drėgnose patalpose, pavyzdžiui: voniose, pramoninėse virtuvėse, terasose, balkonuose ir t.t. Sąnaudos: 1,5 - 3,5 kg/m². Tepti 1-3 sluoksniais.

  47,19 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-21 d.d*
  Gamintojo sandėlyje
 • Ceresit CR 166 yra elastinga dvikomponentė pluoštu sustiprinta danga, skirta apsaugoti besideformuojančius ir nesideformuojančius mineralinius pagrindus nuo vandens ir drėgmės– tinka naudoti viduje ir išorėje ant sienų, grindų ir lubų.Sanaudos:esant nedideliui vandens slėgio lygiui, reikalingas storis– 2 mm-  3,5 kg/m² dideliam slėgiui ir...

  120,00 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (8 VNT.)
 • Xypex yra unikalus cheminis produktas, skirtas betono hidroizoliavimui, apsaugai ir remontui Xypex Concentrate susideda iš Portlando cemento, smulkaus smėlio ir aktyviųjų chemikalų Jis užnešamas ant sudrėkinto paviršiaus kaip cementinis skiedinys, tiek antžeminėse, tiek požeminėse konstrukcijose Išeiga: 0,65 – 1,0 kg/kv.m

  187,55 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (1 VNT.)
 • Mineralinis, nenuslenkantis, dengimui ant sienų ir grindų, gluotnus hidroizoliuojantis mišinys ASOCRET-M30 naudojamas pažeistiems, porėtiems horizontaliems ir vertikaliems paviršiams remontuoti vandeniui nelaidžiu mišiniu Greitas ASOCRET-M30 rišimasis užtikrina patikimą darbą ir esant didelei aplinkos drėgmei bei žemai temperatūrai. Dengiamas nuo 3 iki...

  43,49 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-21 d.d*
  Gamintojo sandėlyje

Norint apsaugoti pamatus ar kitas pastatų dalis nuo drėgmės rekomanduojame naudoti cementinius hidroizliacinius mišinius.


Cementiniai hidroizoliaciniai mišiniai dažniausias naudojami terasų, balkonų, pamatų, rūsių apsaugai nuo drėgmės ar vendens poreikio. 


Yapč sudėtingoms sąlygoms rekomenduojame naudoti cementinę hidroizoliacija su kristalizavimo efektu, kai mišinys ant užtepamo paviršiaus suformuoja sandarinamąjį sluoksnį, o laikui bėgant jis kristalizuojasi įsiskverbdamas į pagrindo angeles, taip papildomai apsaugodamas ir nuo iš vidinės pusės prasiskverbiančios drėgmės.