Tinkuojamas fasadas

  • Struktūrinis tinkas

    Fasadinis struktūrinis tinkas – vienas svarbiausių eksterjero elementų. Pastaruoju metu itin populiaru būsto išorę dengti silikoniniu strūktūriniu tinku su savaiminio išsivalymo efektu. Tokia danga ypača atspari oro teršalams ir kitiems nešvarumams. Be to, šis tinkas itin mėgstamas meistrų dėl jo elastingumo, leidžiančio be jokio vargo padengti bet kokį pagrindą. Žinomų gamintojų, tokių kaip Ceresit, Caparol, Sakret ir kitų siūlomi tikai yra praturtinti priedais apsaugančiais nuo grybelių, dumblių ir pelėsio plitimo. Pirmenybę teikiantys silikoniniai ar akriliniam tinkui internetinėje parduotuvėje Lemora.lt. taip pat turės iš ko pasirinkti. Organinių rišiklių sudėtyje turinti apdailos medžiaga nekenkia aplinkai, nes neišskiria jokių lakiųjų medžiagų. Lemora.lt konsultantai norintiems gali pasiūlyti tonuojamus dekoratyvius tinkus, galite pasirinkti iš tūkstančių spalvų atspalvių. Jie dailiai atrodys ant naujo ar renovuojamo fasado. Išsirinkite dekoratyvų ar universalų tinką kuriamam būstui ir užtikrinkite gerą jo išvaizdą ilgam. 

  • Klijavimo, armavimo mišiniai

    Klijavimo ir armavimo mišiniai – ilgalaikio ir modernaus būsto įrengimui ar remontui. Namų apdailą dabar galite atlikti nepriekaištingai su profesionaliomis priemonėmis. Jų įsigyti galite internetu Lemora.lt – asortimente rasite visų tipų būstams pritaikytų specialių bazinių klijavimui skirtų putų ir mišinių. Tiesa, paminėtina ir tai, kad aukštos kokybės priemonės padės išvengti tolimesnių išlaidų papildomiems remonto darbams. Klijavimo ir armavimo priemonių  geras sukibimas su šilumos izoliacinėmis medžiagomis garantuos mažesnes šildymo išlaidas, taip užtikrinant mažesnį poveikį aplinkai. Asortimente gausu priemonių polistirenui klijuoti, ir armuoti. Tai užtikrins puikią apsaugą nuo šilumos nuostolių  ir užkirs kelią pelėsiui. Tiesa, ne mažiau komplikuotas atrodo mineralinės vatos plokščių klijavimas, tačiau su specialiu klijavimo-armavimo mišiniu jas galėsite tvirtinti ant visų įprastų paviršių. Išsirinkite klijavimo, armavimo mišinių, putų ir kitų prekių internetu Lemora.lt ir atsiimkite jas jau šiandien pasirinktame salone!

  • Profiliai, smeigės, priedai

    Profiliai, smeigės ir kiti priedai – išties svarbūs elementai atliekant darbus. Tam, kad juos užbaigtumėte kokybiškai, naudokite profesionalias priemones, kurių įsigyti galite internetu Lemora.lt. Asortimente rasite smeigių šiltinimui ir tvirtinimui, armavimo tinklelių ir tinkavimo profilio, frezų polistirolui, deformacinių juostų ir daug kitų prekių. Visame pasaulyje atpažįstamų ir patikimų gamintojų siūlomos statybinės priemonės nustebins ne tik kokybe, bet ir paprastomis naudojimo instrukcijomis. Čia galite įsigyti ir specialių kaiščių, ir kalamų mūrvinių su nailonine įvorę, skirtų U ir C formų profiliams, mediniams karkasams ir apkaloms tvirtinti prie sienų, lubų ar grindų. Kartu galite įsigyti ir cokolinio profilio elementų pagrindo išlyginimui ar jungčių, skirtų skirtingo storio konstrukcijų sujungimui. Apžvelkite visą Lemora.lt priedų asortimentą ir pasinaudokite specialiais pasiūlymais bei nuolaidomis. Įsigiję dabar, jau šiandien galėsite atsiimti statybines priemones pasirinktame salone. Kurkite svajonių namus lengviau su Lemora.lt.

FILTRAI:

Žiūrėti tik:

Prekių viso 1 - 24 / 94

Fasado tinkavimo priemonės – gerai gyvenimo pradžiai. Tam, kad namo sienos ilgai išliktų pirminės būklės, būtinos kokybiškos medžiagos. Internetinėje parduotuvėje Lemora.lt rasite viską, ko prireiks tinkuojant fasadą – dekoratyvinių (struktūrinių) tinkų, klijavimo, armavimo mišinių, profilių, smeigių ir kitų priedų. Putų polistirolu apšiltintiems fasadams siūloma naudoti ekonomiškesnį variantą - akrilinį tinką. Tuo tarpu mineraline vata šiltintiems, seniems, mineraliniu tinku tinkuotiems ar apskritai nešiltintiems fasadams rekomenduojama naudoti silikoninį tinką, nes jis pasižymi didesniu laidumu vandens garams. Įsigykite kokybiškų prekių internetu Lemora.lt ir užtikrinkite ilgalaikę fasado išvaizdą su žinomiausių gamintojų, tokių kaip Sakret, Ceresit, Knauf, Caparol pasiūlymais.