Fasado apdaila

 • Klinkerinės plytelės

  Klinkerio plytelės – modernus ir ilgaamžis namo apdailos sprendimas. Itin platus fasadinių klinkerinių plytelių asortimentas nepaliks abejingų. Kelios dešimtys atspalvių, raštai ir skirtingos medžiagos patenkins net reikliausiųjų norus. Patikimų gamintojų King Klinker ir Stroher prekės užtikrins ilgaamžę ir patikimą fasado apsaugą. Plytelės pasižymi žemu vandens įmirkiu, todėl apsaugos namo sienas nuo permirkimo, taip pat ir nuo dėl šios priežasties atsirandančio pelėsio bei grybelio. Aukšta atsparumo šalčiui klasė užtikrins tvirtą sukibimą, o atsparumas UV spinduliams ilgai išlaikys pradinę spalvą. Tiesa, tam, kad fasadinės plytelės tarnautų be priekaištų, derėtų jas profilaktiškai valyti specialiu valikliu klinkeriui, kuris apsaugos paviršius nuo vandens ir teršalų bei suteiks spalvai išraiškingumo. Apsilankykite Lemora.lt, įsigykite apdailos plytelių ir jau šiandien atsiimkite sandėliuojamas prekes pasirinktame salone. Džiaukitės patvaria ir stilinga namo išvaizda.

 • Klinkerinės plytos

  Klinkerio apdailos plytų fasadas namui suteikia solidumo, puikiai dera tiek mieste, tiek ir kaimo vietovėje. Tokia apdailos medžiaga yra natūrali ir ilgaamžė, todėl jomis apmūrijus namą galėsite nebesirūpinti jo atnaujinimu. Apdailos plytos atsparios smūgiams ir gniuždymui, todėl išliks kokybiškos net atšiauriausiomis oro sąlygomis. Tiesa, dauguma jų pasižymi ir išskirtiniu atsparumu šalčiui, rūgštims ir net šarmams. Būtent dėl to fasadas ilgai išlieka pradinės būklės, jo nereikia atnaujinti kas keletą metų. Plytų struktūra leidžia namo sienoms natūraliai kvėpuoti – jos išstumia susikaupusią drėgmę į išorę ir nepraleidžia aukštos temperatūros, taip palaikydamos malonią vėsą viduje. Šaltuoju sezonu keramikinės plytos apsaugo ir nuo staigaus atšalimo, ilgą laiką išlaiko šilumą. Lemora.lt internetinėje parduotuvėje plytų spalvų ir raštų paletė yra itin plati, todėl savo svajonių namo apdailą išsirinks tikrai visi. Apsilankykite ir apžiūrėkite apdailos plytų asortimentą, užsisakykite prekių ir jau šiandien pradėkite savo svajonių namo apdailos darbus.

 • Cementinės dailylentės

  Cementinės dailylentės puikiai tiks komercinės paskirties ar nuosavuose namuose, jos atsparios vandens, vėjo ir purvo sąveikai. Jų paviršius padengtas hidrofobiniais dažais, o pati medžiaga atspari tiek šalčiui, tiek ugniai, tad yra ilgaamžė ir patikima. Šios apdailos medžiagos atkartoja natūralaus medžio raštus, o jų priežiūra labai lengva, tad išliks praktiškos net dažnai lankomose patalpose. Pakanka tiesiog muiluotu vandeniu nuplauti purvą nuo fasado ir jis atrodys tarsi naujas. Viena svarbiausių savybių – dailylentės nepūva ir joms nereikia nuolatinio perdažymo. Montuoti tokią apdailą galite ir savarankiškai, jei mėgstate meistrauti. Plokštės tvirtinamos tiesiog sraigtais ant aliuminės, plieninės ar medinės konstrukcijos. Internetinėje parduotuvėje Lemora.lt galite rinktis net iš 30 skirtingų spalvų, tad tikrai rasite tai, kas geriausiai tiks Jūsų interjerui. Išbandykite cementines dailylentes patys – užsisakykite jų internetu bei įsitikinkite geru kainos ir kokybės santykiu. Džiaukitės patvariu ir stilingu interjeru paprasčiau su Lemora.lt

 • Statybinės plokštės

  Statybinės plokštės – tvirto ir ilgaamžio interjero garantas. Kurkite svajonių namus su aukštos kokybės medžiagomis. Internetinės parduotuvės Lemora.lt asortimente rasite OSB, cementinių bei drėgmei atsparių plokščių. Rinkdamiesi priemones statyboms, atkreipkite dėmesį į svarbiausias patalpų ypatybes – jų drėgmę, priešgaisrinę saugą, pralaidumą orui. OSB, dar vadinamos orientuotų skiedrų plokštės geriausiai tiks karkasinių namų statyboje, klojant grindis ar įrengiant laikinas patalpas. Jos pasižymi dideliu pralaidumu orui, tad tiks ir klojant grindis dėti po parketu, kilimine ir kita danga. Tiesa, derėtų atsižvelgti į atsparumą ugniai – arti kamino ar šildymo įrenginių vertėtų rinktis atsparias cemento plokštes. Jos yra ekologiškos ir nekenksmingos aplinkai, taip pat atsparios šalčiui ir pasižymi garsą izoliuojančiomis savybėmis. Jei naudosite plokštes vonioje ar virtuvėje, rinkitės drėgmei atsparias statybines medžiagas. Taip išvengsite mikroorganizmų, kurie sukelia pelėsį ir grybelį, kaupimosi. Išsirinkite Jūsų poreikius geriausiai atitinkančias prekes internetu Lemora.lt ir įgyvendinkite originalius sprendimus saugiai.

 • Tinkuojamas fasadas

  Fasado tinkavimo priemonės – gerai gyvenimo pradžiai. Tam, kad namo sienos ilgai išliktų pirminės būklės, būtinos kokybiškos medžiagos. Internetinėje parduotuvėje Lemora.lt rasite viską, ko prireiks tinkuojant fasadą – dekoratyvinių (struktūrinių) tinkų, klijavimo, armavimo mišinių, profilių, smeigių ir kitų priedų. Putų polistirolu apšiltintiems fasadams siūloma naudoti ekonomiškesnį variantą - akrilinį tinką. Tuo tarpu mineraline vata šiltintiems, seniems, mineraliniu tinku tinkuotiems ar apskritai nešiltintiems fasadams rekomenduojama naudoti silikoninį tinką, nes jis pasižymi didesniu laidumu vandens garams. Įsigykite kokybiškų prekių internetu Lemora.lt ir užtikrinkite ilgalaikę fasado išvaizdą su žinomiausių gamintojų, tokių kaip Sakret, Ceresit, Knauf, Caparol pasiūlymais.

 • Vėdinamas fasadas

  Ventiliuojamo fasado įrengimo priemonės – norintiems daugiau šilumos ir komforto naujame būste. Internetinėje parduotuvėje Lemora.lt rasite viską, ko prireiks įrengiant vėdinamą fasadą. Tai puikus apšiltinimo būdas tiek šaltą žiemą, tiek ir karštą vasarą – sumažės šildymo išlaidos, o šiltuoju sezonu nereikės svajoti apie kondicionierių. Fibrocementinės plokštės ar aliuminio kompozito plokštės apsaugos nuo šalčio tiltų, todėl tiesioginis vėjas nepasieks namo sienos. Taip apšildant namą, gaunama ir dviguba garso izoliacija, todėl galėsite pamiršti neramius kaimynus ar gatvės triukšmą. Tokia šiltinimo sistema labiausiai tinka mediniams namams – fasadas neskilinėja ir netrūkinėja, nes nuo to apsaugo „vaikštančios“ sistemos. Jos prisitaiko prie pokyčių esant skirtingoms oro sąlygoms, o drėgmę išdžiovina tarpe judantis oras. Paminėtina ir tai, kad fasado plokščių sudedamosios medžiagos yra sunkiai degios arba visai nedegios, tad Jūsų namas bus apsaugotas nuo gaisro grėsmės. Užsisakykite ventiliuojamo fasado įrengimo medžiagų internetu Lemora.lt ir džiaukitės kasdieniu komfortu savo svajonių namuose.

FILTRAI:

Žiūrėti tik:

Prekių viso 1 - 24 / 159

Fasado apdaila – kiekvieno namo šeimininko asmeninis pasirinkimas. Ne paslaptis, kad vienam labiau patinka plytelės, o kitas verčiau rinksis dailylentes. Be abejo, tai priklauso ir nuo fasado tipo: tinkuojamam fasadui rinksimės vienas medžiagas, vėdinamam – kitas. Internetinėje parduotuvėje Lemora.lt galite apžiūrėti išties įspūdingą apdailos prekių asortimentą. Čia rasite apdailos plytelių tiek sienoms, tiek laiptams ar grindims. Jos atsparios šalčiui ir dengtos specialia danga, todėl neslysta. Ieškantys ekologiškų sprendimų gali išbandyti klinkerines apdailos plytas, kurios atsparios šarmams bei rūgštims. Toks pasirinkimas ilgai išsaugos nepriekaištingą Jūsų fasado būklę. Tuo tarpu siekiantys natūralios išvaizdos, bet norintys ilgaamžiško sprendimo, turėtų išbandyti cementines dailylentes, kurios savo struktūra primena medinę apdailą. Tai puikus pasirinkimas, nes tokia medžiaga nepūva, be to, jos nereikės nuolatos perdažyti. Užsukite į Lemora.lt ir apžiūrėkite visą šiuolaikinių apdailos medžiagų asortimentą. Jau šiandien įsigykite prekes už geresnę kainą ir įsitikinkite jų kokybe patys.