Izoliacija, sandarinimas

 • Šilumos, garso izoliacija

  Šilumos ir garso izoliacijos medžiagos – puikus sprendimas, norintiems sutaupyti. Tam, kad šildymo sezono galėtumėte laukti ramiai, tereikia pasirūpinti geru namo užsandarinimu. Aukštos kokybės putų plokščių, mineralinės vatos, keramzito bei kitų izoliacinių priemonių galite įsigyti internetu Lemora.lt. Asortimente rasite patikimų gamintojų medžiagų, kurios palengvins apšiltinimo darbus. Gerai atlikti darbai ne tik garantuos namų šilumą bei jaukumą, bet ir apsaugos nuo gatvės triukšmo ar neramių kaimynų. Ieškantys ilgaamžių sprendimų, gali išbandyti keramzito granules. Jos puikiai užpildo visas tuštumas, pasižymi gera termoizoliacija ir atsparumu karščiui bei šalčiui. Be to, tai yra ekologiška ir tvirta priemonė, kuri nesukrenta, todėl patogu dirbant. Labiau pasikliaujantys tradiciniais izoliacijos sprendimais taip pat ras prekių, kurios nustebins itin geru kokybės ir kainos santykiu. Išbandykite Lemora.lt internetinę parduotuvę jau šiandien ir darbus atlikite su tikru malonumu. Apsaugokite ne tik namus, bet ir savo sveikatą.

 • Izoliacinės plėvelės

  Viena dažniausiai naudojamų statybinių medžiagų – izoliacinės plėvelės. Populiariausios – difuzinės plėvelės, klojamos ant apšiltinimo medžiagos. Jos pasižymi puikiu atsparumu vandeniui bei vėjui, bet yra pralaidžios garams. Taip užkertamas kelias nuolatinei drėgmei ir pelėsiui. Įrengiant naują būstą ne mažiau svarbi ir garo izoliacija. Tokio tipo plėvelė yra mažai laidi oro konvekcijai, tad sulaiko didžiąją dalį pastate susikaupusios drėgmės ir neleidžia jai prasiskverbti į šilumos izoliacinį sluoksnį. Kartu galima įsigyti ir vėjo izoliacines plėveles, kurios susideda iš UV poveikiui atsparaus polipropileninio audeklo. Dėka unikalios aukšto lygio gamybos technologijos gaunamas išskirtinių savybių produktas, kuris visiškai nelaidus vėjui, tačiau turi aukštas garų pralaidumo charakteristikas. Internetinės parduotuvės Lemora.lt asortimente taip pat rasite įvairaus pobūdžio statybinių plėvelių, naudojamų apsaugai, uždengimui ar patiesimui. Kiekvienas meistras čia ras labiausiai jo lūkesčius atitinkančių priemonių, kurios užtikrins saugų bei kokybiškai atliekamą darbą.

 • Hidroizoliacijos priemonės

  Hidroizoliacijos priemonės pravers norintiems išvengti nepageidaujamos drėgmės namuose. Ypač dažnai butų ir mūrinių namų šeimininkus kankina dėl padidėjusios santykinės oro drėgmės atsirandantis pelėsis ar grybelis. Jis kenkia ne tik namų interjerui, bet ir Jūsų sveikatai. Užkirsti kelią šiems procesams galite tinkamai pasirinkdami hidroizoliacines priemones. Jų gausu internetinėje parduotuvėje Lemora.lt. Asortimente rasite statybinių mišinių, mastikų, gruntų, membranų, geotekstilių ir kitų medžiagų, reikalingų sandarinimui. Aukštos kokybės priemonės padės sustabdyti Jūsų būste plintančią drėgmę ir apsaugos nuo statybinių konstrukcijų irimo procesų. Įsigyjant prekes būtina atkreipti dėmesį į jų specifikacijas. Rinkitės karščiui ir šalčiui atsparius hidroizoliacinius mišinius – taip išvengsite papildomų išlaidų ir sutaupysite laiko. Lemora.lt taip pat rasite apsauginių juostų ir plėvelių, kurios padės darbus atlikti kruopščiai ir sklandžiai. Įsigykite patikimų gamintojų siūlomų hidroizoliacijos priemonių už itin gerą kainą jau šiandien ir kurkite švarų, saugų bei jaukų būstą.

 • Sandarinimo medžiagos

  Remontuojant namus ar įrengiant naujas patalpas būtina gerai sandarinti atvirąsias zonas. Kampai, šilumos izoliacinių medžiagų siūlės, tarpai prie durų ir langų – visoms šioms vietoms derėtų skirti pakankamai dėmesio. Kruopštus ir atsakingas sandarinimas apsaugos nuo besikaupiančios drėgmės, pelėsio ar net į patalpas patenkančių vabzdžių, graužikų. Internetinės parduotuvės Lemora.lt asortimente rasite patikimų statybinių putų montavimui ir klijavimui. Jos ypač tiks įrengiant duris ir langus, fiksuojant stogo čerpes ar užpildant tarpus. Be to, jos puikiai priklijuos šilumos izoliacines plokštes ir išlaikys savybes net atšiauriausiomis klimato sąlygomis. Kartu galite įsigyti įvairių klijų medienai, polistirolui, parketui ar vinių pakaitalų. Darbus užbaikite sanitariniu skaidriu ar spalvotu silikonu. Jis sumažina grybelių ir pelėsių sporų susidarymo galimybę, išplitimą bei slopina jų augimą. Be to, ši sandarinimo priemonė atspari vandeniui, aukštai temperatūrai ir bet kokiam atmosferos poveikiui, tad tiks tiek vidaus, tiek ir išorės darbams. Kruopštumą užtikrinsite patalpų izoliavimui naudodami specialų putų ar hermetikų pistoletą, kuriuo galėsite reguliuoti medžiagos išeigą. Atliekant renovavimo darbus tikrai pravers ir putų ar silikono valikliai, kuriais lengvai pašalinsite likučius nuo darbo priemonių ar paviršių. Apsilankykite Lemora.lt ir jau šiandien įsigykite aukštos kokybės sandarinimo medžiagų pigiau.

FILTRAI:

Žiūrėti tik:

Prekių viso 1 - 24 / 213

Izoliacijos ir sandarinimo medžiagos – vienos svarbiausių namo statybos ar remonto procese. Jos padeda apsaugoti namus nuo nepageidaujamos drėgmės, gatvės triukšmo ar neramių kaimynų. Tinkamai izoliavę namą išvengsite ir sumažinsite šildymo išlaidas, tad šaltojo sezono galėsite laukti ramūs. Geras namo sandarinimas pasitarnaus ir karštomis vasaromis – kambarių neprikaitins karšta saulė, išvengsite tvankių naktų. Tam, kad netektų patirti net menkiausio nepatogumo naujuose namuose, tereikia patikimai izoliuoti visas sujungimų ir sutvirtinimų vietas. Tai geriausia padaryti pasitelkiant aukštos kokybės sandarinimo medžiagas. Izoliacinių plėvelių, šilumos ir garso izoliacijai skirtų priemonių itin geromis kainomis galite įsigyti internetu Lemora.lt. Čia taip pat rasite tvirtinimo juostų, manžetų, statybinių mišinių bei kitų medžiagų, skirtų hidroizoliacijai. Asortimente gausu putų, klijų, hermetikų, juostų, pistoletų, valiklių ir kitų sandarinimo priemonių, kurios padės atlikti darbus greičiau ir, be abejo, sklandžiau. Įsigykite izoliacinių ir sandarinimo prekių internetu Lemora.lt – atsiimti nemokamai sandėliuojamas medžiagas galėsite jau tą pačią dieną!