Cementiniai glaistai

FILTRAI:

Žiūrėti tik:

Prekių viso 1 - 3 / 3
 • Cementinis glaistas VH

  Skirtas galutiniam sienų bei lubų glaistymui sausose, drėgnose ir šlapiose patalpose. Atsparus šalčiui, tad tinka ir išorės darbams. Sąnaudos: 1,2 kg/m²/mm

  11,55 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (66 vnt.)
 • Glaistas Ceresit CD 24, betono taisymui, iki 5mm, 25kg

  Cementinis mišinys, skirtas betoniniams paviršiams lyginti ir glaistyti.Iki 5 mm storio sluoksniui. Išeiga: apie 1,5 kg/m² vienam mm. Priklauso betono remonto sistemai Ceresit PCC.

  23,16 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (22 vnt.)
 • -9%
  Glaistas Ceresit CE 33, plytelių siūlėms, 1-8mm, pilkas, 25kg

  Cementinis mišinys, naudojamas užglaistyti siauresnėms nei 8 mm siūlėms tarp keraminių plytelių, stiklo plytelių, mozaikose.Tinka sienoms ir grindims.Naudojamas pastatų viduje, taip pat drėgnose patalpose. Išeiga: 0,4-0,7 kg/m², kai siūlių plotis 2-3 mm.

  17,10 € 15,56 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (7 vnt.)

Padenkite paviršius cementiniu glaistu ir pamirškite daug klausimų keliančius apdailos pasirinkimus. Tokia priemonė puikiai tinka galutiniam sienų ir lubų glaistymui sausose, drėgnose ir net šlapiose patalpose. Cementinis glaistas ypač mėgstamas meistrų, nes net tepant keletą sluoksnių džiūdamas netrūkinėja. Tokią apdailą galima naudoti net ir labiau apkrautose patalpose, nes medžiaga pasižymi tvirtumu bei elastingumu. Dėl tos pačios priežasties ją lengva padengti tiek teptuku, voleliu ar mentele. Be to, žinomų gamintojų siūlomi glaistai yra atsparūs atmosferos veiksniams, tad puikiai tiks ir namo fasadui padengti. Internetinėje parduotuvėje Lemora.lt taip pat galite įsigyti apsauginių glaistymo kampų, skirtų gipso kartono sistemų arba plonų tinko dangų užbaigimui. Įsirenkite savo būstą taip, kaip jau seniai svajojote. Su naujausiomis technologijomis papildytais cementiniais glaistais apdailą atliksite ir greičiau, ir paprasčiau. Nepraleiskite ypatingų pasiūlymų ir prekių įsigykite pigiau kiekvieną dieną.