Užuolaidėlės, žaliuzės

Gamintojas
 • Ritininės užuolaidėlės

  Užuolaidėlės sulaiko ryškią saulės šviesą, užtikrina komfortą ir apsaugo meno kūrinius, apdailą ir papuošimus nuo išblukimo. Velux ritininėms užuolaidėlėms sumontuoti prireikia vos kelių minučių.

  vnt
 • Tamsinančios užuolaidėlės

  Su Velux tamsinančiomis užuolaidėlėmis galite visiškai užblokuoti šviesą. Jos puikiai tinka vaikų kambariui arba tada, kai norite pailsėti per pietus. Montavimas yra greitas ir paprastas, nes šios užuolaidėlės tinka visiems Velux langams.

  vnt
 • Klostuotos užuolaidėlės

  Velux klostuotos užuolaidėlės sukuria ypatingą atmosferą Jūsų kambaryje. Galite leisti patekti reikiamam šviesos kiekiui, nes dėl naujos slankiojimo sistemos galite lengvai patraukti užuolaidėlę į bet kurią lango vietą.

  vnt
 • Pakeliamos žaliuzės

  Velux pakeliamos žaliuzės yra klasikinio stiliaus ir paprastumo derinys. Šios žaliuzės praleidžia norimą šviesos kiekį ir užtikrina Jūsų privatumą.

  vnt
 • Markizės

  Velux markizės užtikrina efektyvią apsaugą nuo karščio, kadangi saulės spinduliai stabdomi jiems dar nepasiekus stiklo. Markizės sulaiko karštį, todėl Jūsų kambaryje vėsu ir gaivu.

  vnt
 • Tinklelis nuo vabzdžių

  Tinklelis sumontuojamas ant sienos vidaus apdailos, todėl galėsite reguliuoti langą kaip ir anksčiau. Kai tinklelio nereikia, jį galima tiesiog susukti.

  vnt
 • Išorinės žaliuzės

  Velux išorinės žaliuzės turi daugybę privalumų. Jos blokuoja šviesą, apsaugo nuo vasaros karščio, taupo energiją šaltuoju metų laiku ir mažina triukšmą iš lauko.

  vnt.
 • Stogo lango markizė Fakro AMZ Solar II 06

  Stogo lango markizė Fakro AMZ Solar II 06 - 8 kartus veiksmingesnė apsauga nuo kaitros nei vidinės užuolaidos.

  vnt.
 • Stogo lango markizė Fakro AMZ I 06

  Stogo lango markizė Fakro AMZ I 06 - 8 kartus veiksmingesnė apsauga nuo kaitros nei vidinės užuolaidos. Optimaliai apsaugo nuo per didelio saulės spindulių srauto.

  vnt.
Rodomos 1 - 9 iš 9 prekių

Stogo langų užuolaidėlės, žaliuzės ar markizės suteiks papildomo jaukumo Jūsų palėpių erdvėms. Jos sulaiko ryškią saulės šviesą, užtikriną komfortą ir apsaugo paveikslus nuo išblukimo. Ritininėms užuolaidėlėms sumontuoti prireiks vos keleto minučių. Asortimentas gana platus, tad galite rinktis iš daugybės spalvų ir raštų. Jei norite apsisaugoti nuo karščio, vien užuolaidėlių nepakaks. Teks papildomai sumontuoti markizes arba išorines žaliuzes, kurias galite valdyti automatiniu būdu. Gera žinia gamtos mylėtojams – jos nenaudoja elektros energijos, o yra maitinamos saulės spindulių įkraunama baterija. „Protinga“ sistema valdo markizę priklausomai nuo spindulių intensyvumo: esant didelei kaitrai markizė išsiskleidžia, o apsiniaukus – automatiškai susilanksto. Tokie langų priedai padeda sumažinti oro kondicionavimo įrenginių suvartojamą energiją ir į aplinką išmetamo CO₂ kiekį. Išbandykite stogo langų užuolaidėles, žaliuzes bei markizes savo namuose. Jų galite įsigyti internetu Lemora.lt – užsisakykite dabar, o sandėliuojamas prekes atsiimkite dar šiandien.