• Statybiniai mišiniai

  Statybinių mišinių įvairovė padės lengviau sukurti svajonių namus. Lemora.lt internetinėje parduotuvėje rasite platų plonasluoksnių tinkų, mūro ir grindų, cemento, betono bei gipso mišinių asortimentą. Visos šios priemonės atitinka aukščiausius standartus, todėl darbo rezultatai džiugins ilgiau nei įprastai. Dažnai tikru galvos skausmu naujakuriams tampa apdailos darbai vonioje ir virtuvėje. Klijuoti plyteles derėtų aukštos kokybės tam specialiai skirtais klijais, kurių galite įsigyti internetu Lemora.lt. Tik atliekant darbus reikiamomis priemonėmis užtikrinsite jų kokybę bei išvengsite pakartotinių remonto darbų. Taip pat galite įsigyti  apsauginių prekių, kurios darbus leis atlikti itin kruopščiai ir švariai. Namų apdailą atliksite paprasčiau su žinomiausių gamintojų, tokių kaip Ceresit, Knauf, Caparol ir kitų prekėmis už itin gerą kainą. Išbandykite tai, ką rekomenduoja vieni geriausių meistrų Lietuvoje. Lemora.lt – platus statybinių mišinių, klijų, cemento, betono, gipso ir kitų prekių pasirinkimas. Nepraleiskite ypatingų pasiūlymų!

 • Statybiniai gruntai

  Statybiniai gruntai – gero ir kokybiško rezultato garantas. Tiek profesionalūs, tiek mėgėjai dažytojai žino, kad visus paviršius prieš dažant būtina gruntuoti. Grunto paskirtis paprasta – geras sukibimas su paviršiumi ir itin geras sukibimas su dažais. Be to, gruntas sumažins dažų sąnaudas, todėl galėsite kokybiškai nudažyti ženkliai didesnį plotą. Internetinėje parduotuvėje Lemora.lt rasite platų giluminių gruntų pasirinkimą. Ieškant medžiagų naujo būsto įrengimui svarbu atkreipti dėmesį į kelis reikšmingiausius faktorius. Pasidomėkite, ar gruntas atsparus drėgmei ir pralaidus vandens garams. Šios savybės užtikrins dažų ilgaamžiškumą ir stabilią santykinę patalpų drėgmę. Taip pat svarbu ir tai, kad tepant gruntą jis neputotų. Susidarantys oro burbuliukai neleidžia tolygiai dažyti paviršiaus, sunaudojama daugiau nei įprastai priemonių. Patikimų gamintojų siūlomi gruntai neputoja, išlygina dengiamą paviršių ir gerai įsigeria. Asortimente taip pat rasite gruntų neįgeriantiems paviršiams ir gruntų, naudojamų prieš dekoratyvinį tinkavimą. Jau šiandien pasinaudokite ypatingais pasiūlymais ir įsigykite statybinių medžiagų itin gera kaina internetu Lemora.lt

 • Statybiniai glaistai

  Statybiniai glaistai – išvenkite paruošiamųjų darbų defektų. Tam, kad dažymo ar tapetavimo rezultatai išties džiugintų, derėtų pasirinkti tinkamą glaistą. Lemora.lt internetinėje parduotuvėje rasite didžiulį jų pasirinkimą. Asortimente gausu polimerinių, gipsinių ir cementinių glaistų, kai kurie jų jau paruošti naudojimui (parduodami kibirėliuose). Renkantis glaistą derėtų atkreipti dėmesį į keletą svarbiausių meistrų patarimų. Atliekant remonto darbus, glaistant nelygius paviršius, dažnai tenka sienas padengti storesniu sluoksniu. Tam labai gerai tinka mineraliniai – gipsiniai glaistai. Jie gerai padengia net didžiausius nelygumus. Jei paviršių reikia glaistyti plonesniu sluoksniu ir pasiekti didesnį glotnumą, galite išbandyti polimerinius glaistus. Jais kruopščiai galima padengti net ir daugiausia dėmesio reikalaujančius paviršius. Tiesa, itin svarbu dirbtinai neskatinti glaisto džiūvimo ir vadovautis gamintojo instrukcijomis. Tik taip pasieksite geriausią rezultatą ir išvengsite papildomų išlaidų dėl atsirandančių defektų. Lemora.lt internetinėje parduotuvėje įsigykite visų tipų glaistų už itin gerą kainą ir atsiimkite sandėliuojamas prekes pasirinktame salone jau šiandien!

 • Stiklo audinio tapetai

  Stiklo audinio tapetai – lengvas sprendimas nedideliems įtrūkiams viduje dengti. Pagrindinė jų sudedamoji dalis yra mineralinio stiklo pluoštas, pasižymintis geromis sukibimo savybėmis. Juo lengva padengti bet kokį paviršių, o darbui atlikti nereikia jokio papildomo pasiruošimo. Be to, tokie tapetai labai tiks namuose, kuriuose auga maži vaikai. Net apipieštos sienos neišgąsdins tėvų, nes ši medžiaga itin atspari šlapiam trynimui. Patikimi prekių ženklai, tokie kaip Caparol, Ejot, Kiilto ir kiti padės paprasčiau sukurti jaukumą Jūsų namuose. Tiesa, tokius tapetus rekomenduojama tvirtinti specialiais klijais be tirpiklių. Tokių klijų sudėtyje nėra kenksmingų emisijų ir skiediklių, todėl jie ypatingai gerai sukimba su bet kokiu paviršiumi. Jų kartu galite įsigyti internetinėje parduotuvėje Lemora.lt, kurioje rasite didžiulį pasirinkimą už protingą kainą. Nepraleiskite ypatingų pasiūlymų ir sandėliuojamas prekes gaukite vos per 1 darbo dieną. Lemora – Jūsų mylimiems namams!

 • Statybiniai dažai

  Statybiniai dažai – išskirtiniam namų dizainui. Naujo būsto apdaila dažniausiai užbaigiama kokybiškų dažų sluoksniu, kuris apsaugo fasadą ir nuo drėgmės. Internetinėje parduotuvėje Lemora.lt tikrai išsirinksite tinkamiausius dažus už gerą kainą. Svarbiausia atsižvelgti į svarbiausius dalykus – kokiems darbams naudosite dažus, kokį plotą norite nudažyti ir kokio rezultato tikitės. Asortimente rasite tiek vidaus, tiek išorės darbams skirtų, gerai žinomų gamintojų, tokių kaip Caparol, Vivacolor, Sakret, Vincents ir kitų, dažų. Būtinai atkreipkite dėmesį į dažų atsparumą trinčiai, drėgmei, jų blizgesį ir dengiamumą. Ekspertai pataria rinktis ne žemesnės nei II atsparumo trinčiai grupės dažus, kuriuos lengva nuvalyti ir prižiūrėti. Vonios ir virtuvės sienas derėtų dažyti ne tik trinčiai, bet ir drėgmei atspariais dažais. Geriausia rinktis dažus, turinčius sudėtyje biocidinių priedų, saugančių nudažytą paviršių nuo mikroorganizmų. Lemora.lt asortimente tikrai rasite dažų ir įvairaus tipo fasadui. Išsirinkite prekes jau šiandien ir nepraleiskite progos pasinaudoti ypatingais pasiūlymais kasdien.

 • Statybinė chemija

  Statybinė chemija – profesionali fasado priežiūra dabar dar paprasčiau. Priemonių pelėsiams ir kerpėms naikinti, klinkerio valiklių, plastifikatorių ir kitų prekių labai gera kaina galite įsigyti internetinėje parduotuvėje Lemora.lt. Pasirūpinkite namų išvaizda lengvai ir be jokio vargo. Išbandykite priemones grybeliui ir kitiems nepageidaujamiems mikroorganizmams naikinti. Dauguma jų parduodami su dozatoriais, todėl itin patogūs naudoti net sunkiai pasiekiamose vietose. Asortimente taip pat rasite prieššaltinių priedų, kurie tinkamai pasirūpins Jūsų būstu šaltuoju metų laiku. Keraminėmis plytelėmis, dar vadinamomis klinkeriu, dekoruotų namų savininkams dažnai tenka sukti galvą dėl fasado priežiūros. Įsigykite klinkerio valiklių internetu ir pamirškite dažną bei varginantį valymą. Geriausia tai, kad jie tinka ir keramikai, dirbtiniam akmeniui, apvadams, plytelėms bei plytoms, molio plokštėms valyti. Universalios statybinės priežiūros priemonės ne tik nuvalo, bet ir atnaujina paviršius, apsaugo juos nuo vandens ir teršalų. Taip pat suteikia spalvai išraiškingumo, matiškumo, užteptos neblizga. Išbandykite statybinę chemiją iš Lemora.lt jau šiandien ir užtikrinkite gerą fasado išvaizdą ilgam.

Rodomos 1 - 139 iš 139 prekių

Statybiniai mišiniai, dažai ir gruntai – ilgalaikio ir modernaus būsto įrengimui ar remontui. Namų apdailą dabar galite atlikti nepriekaištingai su profesionaliomis priemonėmis. Jų įsigyti galite internetu Lemora.lt – asortimente rasite visų tipų būstams pritaikytų specialių bazinių apdailos medžiagų bei dažų ir impregnantų. Aukštos kokybės priemonės padės išvengti tolimesnių išlaidų papildomiems remonto darbams. Statybiniai mišiniai, gruntai, glaistai, dažai bei kitos prekės ne tik padės sukurti unikalų namų interjerą. Aukštos kokybės jų sudėtinės medžiagos užtikrins atliekamų darbų kokybę ir padės pasiekti geriausių rezultatų. Besikuriant naujuose namuose, gali prireikti ir statybinės chemijos. Lemora.lt rasite priemonių pelėsiams ir samanoms naikinti, valiklių klinkeriui, plastifikatorių, priešaltinių priedų ir kitų medžiagų. Jos padės apsaugoti namų interjerą ir užtikrins gerą Jūsų savijautą. Išsirinkite statybinius mišinius, gruntus, glaistus ir kitas prekes internetu Lemora.lt ir atsiimkite sandėliuojamas medžiagas jau šiandien pasirinktame salone!