Nuotraukose vaizduojamos prekės savo spalva, forma ar kt. parametrais gali neatitikti realaus vaizdo!

Spalvotas mūro mišinys M100/600

6,75 € / vnt.
derinys

Kainos internetinėje parduotuvėje ir prekybos salonuose gali skirtis. Kainos pateikiamos su PVM.

Apmokėjimas, lizingas
PASIRINKITE:
1. Spalva:
2. Kiekis:
Siųsti užklausą

Įvairių spalvų cementinis mūro mišinys Weber M100/600 (arba Weber.vetonit  ML 5) yra skirtas keraminėms, klinkerio, sukepusios keramikos ir silikatinėms plytoms, natūralaus akmens bei keramzitbetonio ir betono blokeliams mūryti viduje ir išorėje. Tinka pastatams iš plytų remontuoti. Taip pat židinių ir kaminų mūrijimui išorėje. Spalvotas mišinys naudojamas tuomet, kai reikia suderinti mišinio ir plytos spalvą.

Mišinio savybės:

  • Mišinyje naudojamas specialus priedas, mažinantis vandens poreikį ruošiant skiedinį. Dėl šio priedo mišinys sausesnis, purios, drėgnos žemės konsistencijos, todėl netepa apdailos plytų, su juo paprasta dirbti, tinka mažo įgeriamumo, pvz., klinkerio, plytoms mūryti.
  • Mišinyje taip pat naudojamas priedas, skirtas susirišusio mišinio šalčio atsparumui didinti, dėl to mišinys yra ilgaamžis. Sukietėjusiame skiedinyje susidaro oro poros, kuriose šąlantis ledas gali plėstis neardydamas mūro struktūros.
  • Lietuvoje gaminami keturių populiariausių spalvų mūro mišiniai, kurių sudėtyje papildomai yra naudojami traso priedai, iki minimumo mažinantys baltų druskų dėmių atsiradimą mūro siūlėje.
  • Mišinys pralaidus garams. Jo gamyboje naudojami neorganiniai, neblunkantys pigmentai, todėl ilgainiui siūlės nekeičia spalvos.
  • Stipris gniuždant 5 MPa. 

SIŲSTI DRAUGUI

 

PANAŠIOS PREKĖS
Dalintis facebook


Geriausi statybinių medžiagų pasiūlymai!
Prenumeruokite ir sužinokite naujienas pirmieji!