Gerbūvis, aplinkotvarka

 • Lauko latakai, trapai

  Pasirūpinkite savo namo aplinka - įsirenkite paviršinio vandens surinkimo sistemą. Specialiai privačioms teritorijoms sukurti, iš plastiko ar polimerbetonio pagaminti lauko latakai bei trapai užtikrina tinkamą lietaus vandens pašalinimą, tad kiemas bei paties namo konstrukcijos lieka švarūs ir sausi. Dengiančiosios grotelės yra pritaikytos važiuoti automobiliams ir gali būti pačios įvairiausios - nuo cinkuoto plieno, dažyto plieno, nerūdijančiojo plieno ar ketaus iki plastiko. Toks pasirinkimas leidžia suderinti funkcionalumą su aplinkos dizainu ir tuo pačiu išlaikyti aukščiausią kokybės lygį. Linijinio drenažo sistema yra lengvai sumontuojama ir paprastai prižiūrima. Lemora.lt internetinėje parduotuvėje rasite keletą latakų sistemų ir visus joms reikalingus priedus. Įsigykite dabar ir jau šiandien atsiimkite sandėliuojamas prekes artimiausiame salone.

  Aco Euroline detalės

 • Batų valymosi įranga

  Batų valymosi sistema – švariems namams be jokių rūpesčių. Pirmasis įspūdis dažnai yra lemiamas, o pagrindinis namo įėjimas veikia kaip vizitinė kortelė, todėl batų valymosi grotelės turi būti gerai įrengtos ir prižiūrėtos. Lemora.lt internetinėje parduotuvėje rasite patikimo gamintojo Aco siūlomus profesionalius sprendimus, kuriuose sujungiamas funkcionalumas ir aukštus reikalavimus atitinkanti išvaizda. Tokią sistemą rekomenduojama įrengti prie durų iš lauko ir iš vidaus pusės. Drėgmę ir stambias purvo daleles surenka lauke esančios batų nusivalymo grotelės, o dulkes ir smulkius nešvarumus nuo batų nuvalo viduje esanti sistemos dalis. Taip Jūsų įėjimas į namus lieka švarus, o grindų danga – apsaugota. Montuoti groteles galite ir savarankiškai, nes sistema susideda iš gamykloje paruoštų atskirų elementų. Įsigykite vandens ir purvo surinkimo sistemą internetu jau šiandien ir užtikrinkite nepriekaištingą įspūdį.

 • Koriai, vejos bortai

  Sukurkite daugiau žalumos aplink savo namus. Plastikiniai borteliai bei koriai yra itin lengvai ir paprastai sumontuojami vejos segmentai, padedantys suformuoti takelius, atskirti veją nuo juodžemio ar skaldos, įrėminti medžius bei gėlynus. Tai šiuolaikiška alternatyva betoniniams borteliams ir medinėms tvorelėms. Apsauginiai žolės koriai tinka naudoti automobilio parkavimo zonai, šlaitų apsaugai. Jie padeda išvengti provėžų bei kitokių vejos pažeidimų, sumažina paviršinio vandens kiekį, o žolyno šaknys, susirišusios su dirvožemiu koryje, užtikrina stiprų paviršių. Gali būti užpildomi žvirgždu ar kitomis biriomis medžiagomis. Plastikiniai bortai kuo puikiausiai tinka trinkelių klojimui. Visas šias prekes už protingą kainą galite įsigyti internetu Lemora.lt

 • Segmeninės tvoros

  Ieškote patvaraus ir stilingo būdo apsaugoti savo turtą? Atraskite segmentinių tvorų privalumus - vis populiaresnį pasirinkimą namų savininkams daugelyje pasaulio šalių.


  Saugumas yra pagrindinis namų savininkų rūpestis visur, o tvoros įrengimas yra veiksmingas būdas apsaugoti savo turtą ir artimuosius. Rinkoje yra daugybė tvorų tipų, kurių kiekvienas turi savų privalumų ir trūkumų. Vienas iš pastaraisiais metais išpopuliarėjusių variantų yra segmentinė tvora.

  Kas yra segmentinė tvora?


  Segmentinė tvora, dar vadinama moduline tvora, yra tvoros, sudarytos iš atskirų segmentų arba plokščių, tipas. Šie segmentai gaminami iš tokių medžiagų kaip metalas, medis, vinilas ar kompozicinės medžiagos ir sujungiami į vientisą tvorą.

  Segmentinės tvoros būna įvairių stilių, dizainų ir spalvų, todėl namų savininkams jos yra universalus pasirinkimas. Galite rinktis iš skirtingų medžiagų, aukščių ir konfigūracijų, kad atitiktų jūsų konkrečius poreikius.

  Segmentinė tvora veikia sukurdama fizinį barjerą aplink jūsų nuosavybę. Atskiros plokštės sujungiamos tarpusavyje ir sukuria vientisą tvorą, kuri užtikrina privatumą, saugumą ir estetinį patrauklumą.

  Vienas iš segmentinių tvorų privalumų yra tas, kad jas lengva įrengti ir prižiūrėti. Atskiras plokštes galima lengvai pakeisti, jei jos sugadinamos ar susidėvi, ir nereikia keisti visos tvoros.

  Segmentinių tvorų privalumai


  Štai keletas segmentinių tvorų privalumų, dėl kurių jos yra idealus pasirinkimas jūsų nuosavybės saugumo poreikiams:

  Ilgaamžiškumas:

  Segmentinės tvoros yra ilgaamžės, atsparios atšiaurioms oro sąlygoms, kenkėjams ir puvimui.

  Mažai priežiūros:

  Segmentinės tvoros nereikalauja daug priežiūros, o atskiras plokštes galima lengvai pakeisti, jei jos sugadinamos.

  Estetinis patrauklumas:

  Segmentinės tvoros būna įvairių stilių ir dizaino, jas galima pritaikyti prie jūsų nuosavybės architektūrinio stiliaus.

  Lengvas montavimas:

  Segmentines tvoras galima greitai ir lengvai sumontuoti, nereikalaujant specialios įrangos ar įgūdžių.

  Universalumas:

  Segmentinės tvoros gali būti naudojamos įvairiose srityse, įskaitant gyvenamąsias, komercines ir pramonines patalpas.

  Dažnai užduodami klausimai


  Ar segmentinės tvoros yra brangesnės už tradicines tvoras?

  Segmentinės tvoros kaina priklauso nuo įvairių veiksnių, pavyzdžiui, naudojamos medžiagos tipo, tvoros aukščio ir jūsų sklypo dydžio. Vis dėlto segmentinės tvoros paprastai ilgainiui būna pigesnės už tradicines tvoras, nes joms reikia mažiau priežiūros ir jos tarnauja ilgiau.

  Ar galiu pats įrengti segmentinę tvorą, ar reikia samdyti profesionalą?

  Segmentinės tvoros yra suprojektuotos taip, kad jas būtų lengva sumontuoti, todėl daugelis namų savininkų nusprendžia jas sumontuoti patys. Tačiau jei jums nepatinka "pasidaryk pats" projektai arba jei turite didelį sklypą, galbūt norėsite pasisamdyti profesionalų tvoros rangovą, kad šis įrengtų segmentinę tvorą.

  Segmentinės tvoros yra puikus pasirinkimas namų savininkams, kurie nori patvaraus, mažai priežiūros reikalaujančio ir stilingo būdo apsaugoti savo nuosavybę. 

FILTRAI:

Žiūrėti tik:

Prekių viso 1 - 23 / 23

Tinkamai įrengta kokybiška lietaus vandens surinkimo sistema apsaugo kiemo želdinius, išklotas trinkeles, namo pamatus ir visą namą nuo perteklinio vandens.