Slaptažodžio keitimas

Processing

Gerbūvis, aplinkotvarka

 • Lauko latakai, trapai

  Pasirūpinkite savo namo aplinka - įsirenkite paviršinio vandens surinkimo sistemą. Specialiai privačioms teritorijoms sukurti, iš plastiko ar polimerbetonio pagaminti lauko latakai bei trapai užtikrina tinkamą lietaus vandens pašalinimą, tad kiemas bei paties namo konstrukcijos lieka švarūs ir sausi. Dengiančiosios grotelės yra pritaikytos važiuoti automobiliams ir gali būti pačios įvairiausios - nuo cinkuoto plieno, dažyto plieno, nerūdijančiojo plieno ar ketaus iki plastiko. Toks pasirinkimas leidžia suderinti funkcionalumą su aplinkos dizainu ir tuo pačiu išlaikyti aukščiausią kokybės lygį. Linijinio drenažo sistema yra lengvai sumontuojama ir paprastai prižiūrima. Lemora.lt internetinėje parduotuvėje rasite keletą latakų sistemų ir visus joms reikalingus priedus. Įsigykite dabar ir jau šiandien atsiimkite sandėliuojamas prekes artimiausiame salone.

  Aco Euroline detalės

 • Batų valymosi įranga

  Batų valymosi sistema – švariems namams be jokių rūpesčių. Pirmasis įspūdis dažnai yra lemiamas, o pagrindinis namo įėjimas veikia kaip vizitinė kortelė, todėl batų valymosi grotelės turi būti gerai įrengtos ir prižiūrėtos. Lemora.lt internetinėje parduotuvėje rasite patikimo gamintojo Aco siūlomus profesionalius sprendimus, kuriuose sujungiamas funkcionalumas ir aukštus reikalavimus atitinkanti išvaizda. Tokią sistemą rekomenduojama įrengti prie durų iš lauko ir iš vidaus pusės. Drėgmę ir stambias purvo daleles surenka lauke esančios batų nusivalymo grotelės, o dulkes ir smulkius nešvarumus nuo batų nuvalo viduje esanti sistemos dalis. Taip Jūsų įėjimas į namus lieka švarus, o grindų danga – apsaugota. Montuoti groteles galite ir savarankiškai, nes sistema susideda iš gamykloje paruoštų atskirų elementų. Įsigykite vandens ir purvo surinkimo sistemą internetu jau šiandien ir užtikrinkite nepriekaištingą įspūdį.

 • Koriai, vejos bortai

  Sukurkite daugiau žalumos aplink savo namus. Plastikiniai borteliai bei koriai yra itin lengvai ir paprastai sumontuojami vejos segmentai, padedantys suformuoti takelius, atskirti veją nuo juodžemio ar skaldos, įrėminti medžius bei gėlynus. Tai šiuolaikiška alternatyva betoniniams borteliams ir medinėms tvorelėms. Apsauginiai žolės koriai tinka naudoti automobilio parkavimo zonai, šlaitų apsaugai. Jie padeda išvengti provėžų bei kitokių vejos pažeidimų, sumažina paviršinio vandens kiekį, o žolyno šaknys, susirišusios su dirvožemiu koryje, užtikrina stiprų paviršių. Gali būti užpildomi žvirgždu ar kitomis biriomis medžiagomis. Plastikiniai bortai kuo puikiausiai tinka trinkelių klojimui. Visas šias prekes už protingą kainą galite įsigyti internetu Lemora.lt

FILTRAI:

Žiūrėti tik:

Prekių viso 1 - 28 / 28

Tinkamai įrengta kokybiška lietaus vandens surinkimo sistema apsaugo kiemo želdinius, išklotas trinkeles, namo pamatus ir visą namą nuo perteklinio vandens.