Slaptažodžio keitimas

Processing

Sandarinimo medžiagos

 • Putos

  Statybinės putos išties svarbios namo statybos ar remonto darbuose. Jos padeda apsaugoti namus nuo nepageidaujamos drėgmės, oro srautų į namo vidų ir išorėn bei palengvina montavimo ir klijavimo darbus. Tinkamai izoliavę namą, išvengsite ir didelių šildymo išlaidų, tad šaltojo sezono galėsite laukti ramūs. Tam, kad netektų patirti nė menkiausio nepatogumo naujuose namuose, tereikia patikimai izoliuoti visas sujungimų ir sutvirtinimų vietas. Tai geriausia padaryti pasitelkiant aukštos kokybės sandarinimo putas. Nustatyta, jog toks izoliavimo būdas pagerina šilumos sulaikymą namuose net 1,5 karto. Dabartinės technologijos leidžia putas naudoti esant įvairioms oro sąlygoms, todėl galėsite nestabdomai vykdyti darbus visus metus. Asortimente taip pat gausu klijuojančių putų, kuriomis galite tvirtinti izoliacines plokštes prie fasadų ir pamatų. Tai paprastesnis, greitesnis ir gerokai pigesnis būdas lyginant su tradiciniu tvirtinimu statybiniais mišiniais. Įsigykite montavimo ir klijuojančių statybinių putų internetu Lemora.lt – atsiimti nemokamai sandėliuojamas prekes galėsite jau tą pačią dieną!

 • Klijai

  Statybinių klijų gausa padės lengviau ir greičiau įsirengti svajonių namus. Lemora.lt asortimente apstu įvairiausių rūšių klijų, kurie tvirtinamas medžiagas patikimai laikys ne vienerius metus. Itin populiarios ir meistrų giriamos klijuojančios putos tiks naudoti klijuojant vidaus apdailos plokštes, palanges ir kitus elementus. Jos pasižymi puikiomis klijavimo ir šiluminės izoliacijos savybėmis, mažu stingimo metu susidarančiu slėgiu ir nedideliu antriniu plėtimusi. Taip pat dažnai perkami ir vinių pakaitalais vadinami montažiniai kaučiukiniai klijai. Tai gudrus sprendimas ir montavimo, ir apdailos darbams, nes tokie klijai stipriai sukimba, jų paliekama siūlė yra visiškai skaidri, elastinga ir atspari vandeniui. Jais galėsite klijuoti visas medines apdailos detales, OSB plokštes ir jų elementus. Kartu galite įsigyti blokelių ar parketo klijų, kuriais lengvai pabaigsite visus apdailos darbus. Apžiūrėkite visą klijų asortimentą internetu Lemora.lt ir įsigykite jūsų poreikius atitinkančių tvirtinimo priemonių pigiau nei įprastai.

 • Hermetikai

  Silikoniniai hermetikai yra labiausiai paplitusi ir, ko gero, aktualiausia namų darbams statybose naudojama sandarinimo priemonė. Tai geras pasirinkimas atliekant vidaus darbus, pavyzdžiui, durų ir langų sandarinimą, virtuvės įrangos ar elektros prietaisų tvirtinimą. Be to, silikonas dažnai pasirenkamas kaip viena geriausių hidroizoliacinių priemonių dušo kabinų, vonių ir kitų santechninių įrenginių montavimui. Hermetikai pasižymi dideliu elastingumu, atsparumu vandeniui ir geru prilipimu, todėl puikiai tiks net nuolat besiplečiančių, porėtų ar judančių sujungimų sandarinimui. Žinomų prekių ženklų, tokių kaip Penosil, Ceresit, Soudal ir kitų, gaminami sanitariniai silikonai itin mėgstami meistrų dėl lengvo apdirbimo, išlyginimo ir tvirto sukibimo su bet kokiu paviršiumi. Siūlėse neišsiliejanti sandarinimo medžiaga nepriekaištingai tiks net ypatingo kruopštumo darbams reikalaujantiems darbams atlikti. Paminėtina ir tai, kad daugelis hermetikų yra sanitariniai, tai reiškia, kad jų sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, sumažinančių grybelių ir pelėsių sporų susidarymo galimybę, išplitimą ir slopinančių jų augimą.


  Kuo skiriasi silikoninis hermetikas nuo akrilinio hermetiko?

  • Sudėtimi: silikoninis hermetikas gaminamas iš silikono polimerų, o akrilinis - iš akrilo polimerų.

  • Elastingumu: silikoninis hermetikas pasižymi puikiu elastingumu ir gali atlaikyti judėjimą ir plėtimąsi nesutrūkinėdamas. Akrilinis hermetikas yra mažiau lankstus ir gali įtrūkti, jei patiria didelį judėjimą ar plėtimąsi.

  • Sukibimu: silikoninis hermetikas gerai sukimba su įvairiais paviršiais, įskaitant stiklą, metalą ir plastiką. Akrilinis hermetikas taip pat gerai sukimba su daugeliu paviršių, tačiau gali blogiau sukibti su kai kuriomis medžiagomis, pavyzdžiui, silikonu ar tam tikromis plastiko rūšimis.

  • Ilgaamžiškumu: silikoninis hermetikas paprastai yra patvaresnis ir atsparesnis atmosferos poveikiui, ultravioletiniams spinduliams ir temperatūros pokyčiams, palyginti su akriliniu hermetiku.

  • Spalva: silikoninis hermetikas gali būti įvairių spalvų, įskaitant skaidrų, o akrilinis hermetikas paprastai būna tik baltos spalvos.

  • Naudojimo paskirtimi: silikoninis hermetikas dažnai naudojamas lauke ir drėgnoje aplinkoje, pavyzdžiui, statybose, automobilių ir santechnikos srityse. Akrilinis hermetikas dažniau naudojamas patalpose, pavyzdžiui, namų remonto ir renovacijos projektuose.


  Kiek laiko džiūsta silikoninis hermetikas?


  Džiūvimo trukmei įtakos gali turėti tokie veiksniai kaip aplinkos drėgmė ir temperatūra, sandariklio storis ir naudojamo silikoninio sandariklio tipas. Kai kurie silikoniniai sandarikliai gali džiūti ilgiau nei kiti, todėl visada verta patikrinti gamintojo instrukcijas dėl konkretaus džiūvimo laiko. Dažniausiai pirminis džiūvimo laikas apie 15-30 min, pilnas džiūvimas iki 24 val.


  Ar hermetikus galima dažyti?


  Akrilinius hermetikus galima dažyti. Grynų silikoninių hermetikų nerekomenduojama dažyti, nes silikonas įprastai yra žymiai elastingesnis nei dažai, todėl ateityje galimi trūkiai, tačiau dažyti galima hibridinius hermetikus (pvz. Penosil Painters' Silicone).


  Kaip pašalinti silikoninį hermetiką?


  Sukietėjusį silikoninį hermetiką gali būti sunku pašalinti. Norėdami pašalinti silikoninį hermetiką, galite pabandyti naudoti silikoninio hermetiko valiklį, kuris yra specializuotas cheminis produktas, skirtas silikoniniam hermetikui ištirpinti ir suminkštinti. Taip pat galite pabandyti aštriu peiliu arba grandikliu atsargiai nupjauti hermetiką. Jei hermetikas vis dar minkštas arba nesukietėjęs, jį galima lengvai nuplėšti arba nukrapštyti įrankiu arba pirštais.


  Ar silikoninis hermetikas atsparus vandeniui?


  Taip, silikoninis hermetikas įprastai laikomas atspariu vandeniui. Jis dažniausiai naudojamas lauke ir drėgnoje aplinkoje sandarinti sandūras ir paviršius bei neleisti vandeniui prasiskverbti pro tarpus ir įtrūkimus. Reikėtų tik atkreipti dėmesį, kad silikoninis hermetikas nėra visiškai atsparus vandeniui. Jis vis tiek gali praleisti šiek tiek vandens, ypač jei jį veikia labai didelis vandens slėgis arba jei jis tepamas plonais sluoksniais.

 • Juostos, pistoletai, valikliai

  Iš lauko, tiek iš patalpų į termoizoliacines putas patenkanti drėgmė gali ženkliai sumažinti jų veiksmingumą,  šilumos izoliacines savybės gali sumažėti kartais. Idealų drėgmės izoliavimo barjerą užtikrins aukštos kokybės sandarinimo juostos. Ji neleis skverbtis vandens garams į montažinių putų ir sienos struktūrą bei užtikrins stabilią sumontuotų langų padėtį. Juostos pritaikytos naudoti su visomis pagrindinėmis montavimo ir statybinėmis medžiagomis, ji patikimai sukimba  dėl lipnaus  klijų sluoksnio. Sandarinimo juosta gali būti tinkuojama. Kartu galite įsigyti ir termoizoliacinių putų pistoletų ar valiklių, kurie užtikrins tikslų ir švarų darbą bei nepriekaištingus rezultatus. Specialia valymo priemone nuo darbo įrankių ir darbo paviršių be jokio vargo pašalinsite net seniai sukietėjusias putas.

Žiūrėti tik:

Prekių viso 1 - 48 / 180

Remontuojant namus ar įrengiant naujas patalpas būtina gerai sandarinti atvirąsias zonas. Kampai, šilumos izoliacinių medžiagų siūlės, tarpai prie durų ir langų – visoms šioms vietoms derėtų skirti pakankamai dėmesio. Kruopštus ir atsakingas sandarinimas apsaugos nuo besikaupiančios drėgmės, pelėsio ar net į patalpas patenkančių vabzdžių, graužikų. Internetinės parduotuvės Lemora.lt asortimente rasite patikimų statybinių putų montavimui ir klijavimui. Jos ypač tiks įrengiant duris ir langus, fiksuojant stogo čerpes ar užpildant tarpus. Be to, jos puikiai priklijuos šilumos izoliacines plokštes ir išlaikys savybes net atšiauriausiomis klimato sąlygomis. Kartu galite įsigyti įvairių klijų medienai, polistirolui, parketui ar vinių pakaitalų. Darbus užbaikite sanitariniu skaidriu ar spalvotu silikonu. Jis sumažina grybelių ir pelėsių sporų susidarymo galimybę, išplitimą bei slopina jų augimą. Be to, ši sandarinimo priemonė atspari vandeniui, aukštai temperatūrai ir bet kokiam atmosferos poveikiui, tad tiks tiek vidaus, tiek ir išorės darbams. Kruopštumą užtikrinsite patalpų izoliavimui naudodami specialų putų ar hermetikų pistoletą, kuriuo galėsite reguliuoti medžiagos išeigą. Atliekant renovavimo darbus tikrai pravers ir putų ar silikono valikliai, kuriais lengvai pašalinsite likučius nuo darbo priemonių ar paviršių. Apsilankykite Lemora.lt ir jau šiandien įsigykite aukštos kokybės sandarinimo medžiagų pigiau.