• Putos

  Statybinės putos išties svarbios namo statybos ar remonto darbuose. Jos padeda apsaugoti namus nuo nepageidaujamos drėgmės, oro srautų į namo vidų ir išorėn bei palengvina montavimo ir klijavimo darbus. Tinkamai izoliavę namą, išvengsite ir didelių šildymo išlaidų, tad šaltojo sezono galėsite laukti ramūs. Tam, kad netektų patirti nė menkiausio nepatogumo naujuose namuose, tereikia patikimai izoliuoti visas sujungimų ir sutvirtinimų vietas. Tai geriausia padaryti pasitelkiant aukštos kokybės sandarinimo putas. Nustatyta, jog toks izoliavimo būdas pagerina šilumos sulaikymą namuose net 1,5 karto. Dabartinės technologijos leidžia putas naudoti esant įvairioms oro sąlygoms, todėl galėsite nestabdomai vykdyti darbus visus metus. Asortimente taip pat gausu klijuojančių putų, kuriomis galite tvirtinti izoliacines plokštes prie fasadų ir pamatų. Tai paprastesnis, greitesnis ir gerokai pigesnis būdas lyginant su tradiciniu tvirtinimu statybiniais mišiniais. Įsigykite montavimo ir klijuojančių statybinių putų internetu Lemora.lt – atsiimti nemokamai galėsite jau tą pačią dieną!

 • Klijai

  Statybinių klijų gausa padės lengviau ir greičiau įsirengti svajonių namus. Lemora.lt asortimente apstu įvairiausių rūšių klijų, kurie tvirtinamas medžiagas patikimai laikys ne vienerius metus. Itin populiarios ir meistrų giriamos klijuojančios putos tiks naudoti klijuojant vidaus apdailos plokštes, palanges ir kitus elementus. Jos pasižymi puikiomis klijavimo ir šiluminės izoliacijos savybėmis, mažu stingimo metu susidarančiu slėgiu ir nedideliu antriniu plėtimusi. Taip pat dažnai perkami ir vinių pakaitalais vadinami montažiniai kaučiukiniai klijai. Tai gudrus sprendimas ir montavimo, ir apdailos darbams, nes tokie klijai stipriai sukimba, jų paliekama siūlė yra visiškai skaidri, elastinga ir atspari vandeniui. Jais galėsite klijuoti visas medines apdailos detales, OSB plokštes ir jų elementus. Kartu galite įsigyti blokelių ar parketo klijų, kuriais lengvai pabaigsite visus apdailos darbus. Apžiūrėkite visą klijų asortimentą internetu Lemora.lt ir įsigykite jūsų poreikius atitinkančių tvirtinimo priemonių pigiau nei įprastai.

 • Hermetikai

  Silikoniniai hermetikai yra labiausiai paplitusi ir, ko gero, aktualiausia namų darbams statybose naudojama sandarinimo priemonė. Tai geras pasirinkimas atliekant vidaus darbus, pavyzdžiui, durų ir langų sandarinimą, virtuvės įrangos ar elektros prietaisų tvirtinimą. Be to, silikonas dažnai pasirenkamas kaip viena geriausių hidroizoliacinių priemonių dušo kabinų, vonių ir kitų santechninių įrenginių montavimui. Hermetikai pasižymi dideliu elastingumu, atsparumu vandeniui ir geru prilipimu, todėl puikiai tiks net nuolat besiplečiančių, porėtų ar judančių sujungimų sandarinimui. Žinomų prekių ženklų, tokių kaip Penosil, Ceresit, Soudal ir kitų, gaminami sanitariniai silikonai itin mėgstami meistrų dėl lengvo apdirbimo, išlyginimo ir tvirto sukibimo su bet kokiu paviršiumi. Siūlėse neišsiliejanti sandarinimo medžiaga nepriekaištingai tiks net ypatingo kruopštumo darbams reikalaujantiems darbams atlikti. Paminėtina ir tai, kad daugelis hermetikų yra sanitariniai, tai reiškia, kad jų sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, sumažinančių grybelių ir pelėsių sporų susidarymo galimybę, išplitimą ir slopinančių jų augimą.

 • Juostos, pistoletai, valikliai

  Iš lauko, tiek iš patalpų į termoizoliacines putas patenkanti drėgmė gali ženkliai sumažinti jų veiksmingumą,  šilumos izoliacines savybės gali sumažėti kartais. Idealų drėgmės izoliavimo barjerą užtikrins aukštos kokybės sandarinimo juostos. Ji neleis skverbtis vandens garams į montažinių putų ir sienos struktūrą bei užtikrins stabilią sumontuotų langų padėtį. Juostos pritaikytos naudoti su visomis pagrindinėmis montavimo ir statybinėmis medžiagomis, ji patikimai sukimba  dėl lipnaus  klijų sluoksnio. Sandarinimo juosta gali būti tinkuojama. Kartu galite įsigyti ir termoizoliacinių putų pistoletų ar valiklių, kurie užtikrins tikslų ir švarų darbą bei nepriekaištingus rezultatus. Specialia valymo priemone nuo darbo įrankių ir darbo paviršių be jokio vargo pašalinsite net seniai sukietėjusias putas.

Rodomos 1 - 108 iš 108 prekių

Remontuojant namus ar įrengiant naujas patalpas būtina gerai sandarinti atvirąsias zonas. Kampai, šilumos izoliacinių medžiagų siūlės, tarpai prie durų ir langų – visoms šioms vietoms derėtų skirti pakankamai dėmesio. Kruopštus ir atsakingas sandarinimas apsaugos nuo besikaupiančios drėgmės, pelėsio ar net į patalpas patenkančių vabzdžių, graužikų. Internetinės parduotuvės Lemora.lt asortimente rasite patikimų statybinių putų montavimui ir klijavimui. Jos ypač tiks įrengiant duris ir langus, fiksuojant stogo čerpes ar užpildant tarpus. Be to, jos puikiai priklijuos šilumos izoliacines plokštes ir išlaikys savybes net atšiauriausiomis klimato sąlygomis. Kartu galite įsigyti įvairių klijų medienai, polistirolui, parketui ar vinių pakaitalų. Darbus užbaikite sanitariniu skaidriu ar spalvotu silikonu. Jis sumažina grybelių ir pelėsių sporų susidarymo galimybę, išplitimą bei slopina jų augimą. Be to, ši sandarinimo priemonė atspari vandeniui, aukštai temperatūrai ir bet kokiam atmosferos poveikiui, tad tiks tiek vidaus, tiek ir išorės darbams. Kruopštumą užtikrinsite patalpų izoliavimui naudodami specialų putų ar hermetikų pistoletą, kuriuo galėsite reguliuoti medžiagos išeigą. Atliekant renovavimo darbus tikrai pravers ir putų ar silikono valikliai, kuriais lengvai pašalinsite likučius nuo darbo priemonių ar paviršių. Apsilankykite Lemora.lt ir jau šiandien įsigykite aukštos kokybės sandarinimo medžiagų pigiau.