Cementinės dailylentės

Gamintojas
Paviršius
 • Cementinės dailylentės Cedral Classic 3600x190mm (įv.spalvos)

  Savo išvaizda primena medines dailylentes.Paviršius - tekstūrinis arba lygus.Nepūva ir joms nereikia nuolatinio perdažymo.Dailylenčių tipas: Classic (tradicinis dengimas "eglute"). Matmenys: 3600 x 190 mm Naudingas plotas: 0,648 m²/vnt.* jei prekės nėra mūsų sandėliuose, iš gamintojo įprastai parsivežame per 2-7 darbo dienas.

  13,71 €
  VNT
 • Cementinės dailylentės Cedral Click 3600x190mm (įv.spalvos)

  Savo išvaizda primena medines dailylentes.Paviršius - tekstūrinis arba lygus.Nepūva ir joms nereikia nuolatinio perdažymo.Dailylenčių tipas: su Click sistema. Matmenys: 3600 x 190 mm Naudingas plotas: 0,648 m²/vnt.* jei prekės nėra mūsų sandėliuose, iš gamintojo įprastai parsivežame per  1-8 savaites.

  VNT
Rodomos 1 - 2 iš 2 prekių

Cementinės dailylentės puikiai tiks komercinės paskirties ar nuosavuose namuose, jos atsparios vandens, vėjo ir purvo sąveikai. Jų paviršius padengtas hidrofobiniais dažais, o pati medžiaga atspari tiek šalčiui, tiek ugniai, tad yra ilgaamžė ir patikima. Šios apdailos medžiagos atkartoja natūralaus medžio raštus, o jų priežiūra labai lengva, tad išliks praktiškos net dažnai lankomose patalpose. Pakanka tiesiog muiluotu vandeniu nuplauti purvą nuo fasado ir jis atrodys tarsi naujas. Viena svarbiausių savybių – dailylentės nepūva ir joms nereikia nuolatinio perdažymo. Montuoti tokią apdailą galite ir savarankiškai, jei mėgstate meistrauti. Plokštės tvirtinamos tiesiog sraigtais ant aliuminės, plieninės ar medinės konstrukcijos. Internetinėje parduotuvėje Lemora.lt galite rinktis net iš 30 skirtingų spalvų, tad tikrai rasite tai, kas geriausiai tiks Jūsų interjerui. Išbandykite cementines dailylentes patys – užsisakykite jų internetu bei įsitikinkite geru kainos ir kokybės santykiu. Džiaukitės patvariu ir stilingu interjeru paprasčiau su Lemora.lt