Pristatymas ir Atsiėmimas

Šios sąlygos galioja užsakant prekes internetinėje parduotuvėje www.lemora.lt
Pristatymas
nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
NEMOKAMAS ATSIĖMIMAS
artimiausiame sandėlyje.
Atsiėmimo terminai:
svarbu
Svarbu Mes visada stengiamės, kad užsakytas prekes galėtumėte atsiimti kaip įmanoma greičiau, tačiau esant nenumatytoms aplinkybėms atsiėmimo terminas gali būti ilgesnis nei nurodyta aukščiau. Apie bet kokį pasikeitimą mes visada informuojame asmeniškai telefonu ir / arba el. paštu.
Atsiėmimo sąlygos:
Apie paruoštą atsiėmimui užsakymą visada informuojame el. laišku ir / arba skambučiu bei SMS žinute - nurodome užsakymo patvirtinimo (jei už prekes neatsiskaityta) arba važtaraščio (jei už prekes atsiskaityta) numerį.

Jei užsakymas apmokėtas, laukiame atvykstant per 7 d.d., jei neapmokėtas - per 3 d.d. Vėliau užsakymas būna atšauktas ir užsakytos prekės sugrįžta atgal į prekybą.

Prekybos salone galima atsiskaityti tiek grynaisiais pinigais, tiek banko kortele.

Atsiimant užsakymą su savimi turėkite asmens tapatybės dokumentą bei žinokite užsakymo patvirtinimo / važtaraščio numerį. Jei prekes atsiims kitas žmogus, teikdami užsakymą nurodykite jį kaip gavėją, o jei pirkėjas juridinis asmuo - turėkite įgaliojimą.
Prekybos salonai

Raskite artimiausią
padalinį:

Pristatymo terminai:
svarbu
Svarbu Mes visada stengiamės, kad užsakytos prekės būtų pristatytos kaip įmanoma greičiau, tačiau esant nenumatytoms aplinkybėms pristatymo terminas gali būti ilgesnis nei nurodyta aukščiau. Apie bet kokį pasikeitimą mes visada informuojame asmeniškai telefonu ir / arba el. paštu.
Pristatymo kainos skaičiuoklė
Pristatymo kaina priklauso nuo bendro prekių svorio ir kuriame Lietuvos rajone reikės pristatyti.
Kurjeris -
Automobilis be lifto -
Automobilis su liftu -
Automobilis su keltuvu -
svarbu
Svarbu Iškrovimo paslaugos neteikiame! Galimas tik prekių iškėlimas pasirinkus pristatymo būdą "Automobilis su keltuvu".
Pristatymo kainos
I ZONA: pristatymo adresas yra Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio rajonuose.
II ZONA: pristatymo adresas yra likusioje Lietuvos dalyje.*
Prekių svoris Tūris
iki 35 kg 0,14 m³
35 kg - 1 500 kg iki 10 m³
iki 5 000kg iki 30 m³
iki 10 000 kg iki 40 m³
iki 20 000 kg iki 90 m³
Kurjeris
7 € 7 €
 
 
 
 
Automobilis be lifto
15 € 20 €
25 € 45 €
35 € 55 €
45 € 65 €
100 € 150 €
Automobilis su liftu
 
35 € 55 €
40 € 65 €
50 € 75 €
 
Automobilis su keltuvu
 
75 € 150 €
75 € 150 €
75 € 150 €
100 € 150 €
* Dėl pristatymo kainos į Kuršių Neriją reikia derinti iš anksto telefonu +370 638 22222 ar el. paštu eprekyba@lemora.lt
Prekių pristatymas:
Prekės pristatomos darbo dienomis 8:00-17:00 val. iki kliento kiemo ar statybinės aikštelės, o jei privažiavimo nėra ar jis netinkamas - iki artimiausios vietos.
Apie konkretaus užsakymo planuojamą pristatymo dieną bei laiko intervalą (išskyrus Kurjerį) informuojame el. paštu ir /aba telefonu.
Pristatymo dieną prieš atvažiuodamas su Jumis susisieks vairuotojas / kurjeris.
Užsakius prekių iš skirtingų sandėlių, jos gali būti pristatytos skirtingu metu - už tai papildomas mokestis netaikomas.
Pristatymo būdai:
* Maksimalus prekių iškrovimo laikas yra 1 val. nuo transporto atvažiavimo į objektą. Jei planuojama užtrukti ilgiau taikomas papildomas mokestis - apie ilgesnį išsikrovimo laiką būtina informuoti mus!
Jeigu krovinys nepristatomas dėl ne nuo vairuotojo priklausančių aplinkybių, klientas privalo apmokėti transporto išlaidas.