Slaptažodžio keitimas

Processing

Saulės elektrinės tvirtinimo konstrukcija šlaitiniam stogui

FILTRAI:

Prekių viso 1 - 1 / 1
  • Ieškote  saulės elektrinės karkaso komplekto ant šlaitinio stogo? Mes Jums pagelbėsime:sukomplektuosime visas detales pagal Jūsų brėžinį ar schemą jeigu pasirinksite pirkdami atvešime tiesiai į objektąSvarbu:ši sistema netinkama stiklas-stiklas moduliams min kiekis  nuo 10  modulių maksimalus modulio plotis 1150mm (4 tvirtinimo taškai...

    24,95 € KOMP.
    Pristatymo laikas Pristatymas 2-21 d.d*
    Gamintojo sandėlyje

Saulės elektrinė ant stogo - vis populiaresnis ir ekonomiškesnis būdas gaminti elektros energiją namams ir įmonėms. Kadangi vis daugiau žmonių svarsto apie šią technologiją, kyla keletas dažniausiai kylančių klausimų. Pateikiame keletą dažniausiai užduodamų klausimų apie stogo saulės energiją:

 Kaip veikia saulės elektrinė?

Saulės elektrinė - tai saulės modulių įrengimas ant pastatų stogų ar žemės, siekiant surinkti saulės šviesą ir paversti ją elektra. Modulius paprastai sudaro fotovoltiniai (PV) elementai, kurie, veikiami saulės šviesos, gamina nuolatinės srovės elektros energiją. Ši nuolatinės srovės elektra inverteriu paverčiama kintamosios srovės elektra, kurią galima naudoti prietaisams ir kitiems elektros prietaisams maitinti.

 Kiek kainuoja saulės energija ant stogo?

Stogo saulės energijos kaina priklauso nuo kelių veiksnių, įskaitant sistemos dydį, naudojamos įrangos kokybę ir įrengimo kainą. Tačiau per pastarąjį dešimtmetį saulės kolektorių kaina gerokai sumažėjo, todėl stogo saulės energija yra daug prieinamesnė nei anksčiau. Tiksli kaina priklausys nuo konkrečių aplinkybių, tačiau dauguma sistemų gali atsipirkti per 5-10 metų.

 Kiek elektros energijos gali pagaminti stogo saulės energija?

Elektros energijos kiekis, kurį gali pagaminti stogo saulės energijos sistema, priklauso nuo keleto veiksnių, įskaitant sistemos dydį, saulės šviesos kiekį, kurį gauna plokštės, ir plokščių efektyvumą. Vidutiniškai 1 kW stogo saulės energijos sistema gali pagaminti apie 1000 kWh elektros energijos per metus, o to pakanka tipinio namų ūkio poreikiams patenkinti.

 Ar reikia akumuliatoriaus, kad galėčiau kaupti stogo saulės elektrinės pagamintą elektros energiją?

Ne, stogo saulės elektrinės pagamintai elektros energijai saugoti nebūtinai reikia akumuliatoriaus. Jei jūsų sistema prijungta prie tinklo, bet koks pagamintos elektros energijos perteklius gali būti grąžinamas į tinklą. Tačiau jei gyvenate vietovėje, kurioje dažnai nutrūksta elektros energijos tiekimas, arba norite turėti patikimesnį elektros energijos šaltinį, galite apsvarstyti galimybę įdiegti akumuliatorių saugojimo sistemą.

 Ar mano stogas tinkamas saulės energijos gamybai ant stogo?

Dauguma stogų yra tinkami stoginei saulės energijai gaminti, tačiau kai kurie veiksniai gali turėti įtakos jūsų sistemos efektyvumui, įskaitant stogo orientaciją ir kampą, šalia esančių medžių ar pastatų šešėliavimą ir stogo būklę. Kvalifikuotas saulės energijos montuotojas gali įvertinti jūsų stogą ir patarti, kokia vieta ir konstrukcija yra tinkamiausia jūsų sistemai.

 

Apibendrinant galima teigti, kad saulės energija ant stogo yra ekonomiškas ir tvarus būdas gaminti elektros energiją savo namams ar verslui. Jei svarstote apie šią technologiją, svarbu atlikti išsamius skaičiavimus  ir pasirinkti kvalifikuotą saulės elektrinės dalių tiekėją, kuris suprojektuos ir įrengs jūsų poreikius atitinkančią sistemą.