Stogo danga, priedai

 • Stogo dangos

  Stogo danga – vienas svarbiausių fasado akcentų. Sukurkite unikalius derinius pasirinkdami panašius langų ar jų apvadų ir stogo atspalvius – taip turėsite sėkmingai užbaigtą fasado vaizdą. Internetinėje parduotuvėje Lemora.lt rasite įvairaus tipo stogo dangų: mediniam namui puikiai tiks betoninės ar keramikinės čerpės, plieninė, bituminė danga ar modernus šiferis. Asortimente taip pat rasite skalūno ir prilydomos dangos bei fibrocementinių plokštelių, kurios bus puikiu mūrinių ar blokinių namų šeimininkų pasirinkimu. Dauguma stogo dangų jau paruoštos dengimui – jų kampai nukirsti, paruoštos skylės tvirtinimui. Tai pagreitina stogo dengimą ir užtikrina, kad nebūtų padaryta montavimo klaidų. Be to, dauguma priemonių, skirtų stogui, pasižymi atsparumu ugniai, UV spindulių poveikiui, spalvos stabilumu ir garso slopinimo efektu. Tiesa, dauguma jų tinka ne tik šlaitiniams, bet ir plokštiems stogams, tad įsigydami prekes atkreipkite dėmesį į nuolydžio laipsnį. Rinkitės Jūsų poreikius geriausiai atitinkančią stogo dangą internetu Lemora.lt ir džiaukitės saugiu bei patvariu namo fasadu.

 • Šlaitinio stogo priedai

  Šlaitinių stogų priedai – šiuolaikiškas sprendimas tiek naujam, tiek renovuojamam būstui. Įrengiant stogą tikrai prireiks tvirtinimo ir sandarinimo elementų. Prieš pradėdami darbus įsigykite kokybiškų detalių – taip išvengsite papildomų išlaidų ir pakartotinio remonto. Gerai žinomų gamintojų asortimentas itin gausus – čia galite įsigyti čerpių laikiklių, sraigtų šiferiui, stogo latakų tvirtinimo elementų ir kitų montavimo priedų. Internetinėje parduotuvėje taip pat rasite patikimų saugos ir ventiliacijos sprendimų. Sniego gaudytuvai, užtvaros, tvorelės ir kopetėlės užtikrins saugumą. Įrengę šiuos stogo priedus galėsite pamiršti stogo valymą ir sudėtingą patekimą ant jo. Be to, galėsite be vargo prižiūrėti ventiliacinius elementus, kurių taip pat galite įsigyti internetu Lemora.lt. Jei dažnai pastebite besikuriančius paukščius prie ventiliacijos įrengimų ar lietaus vandens surinkimo sistemose, pritvirtinkite užtvaras, kurios neleis jiems nutūpti ir kelti triukšmo. Kurkite saugesnį rytojų su Lemora!

 • Plokščio stogo priedai

  Plokščio stogo priedai – modernaus būsto būtinybė. Šiuo metu itin populiarūs plokštieji stogai vis dažniau pasirenkami įrengiant naujus privačius būstus. Taip pat jie išlieka populiarūs ir daugiabučių bei kotedžų statyboje, nes toks sprendimas sutaupo daugybę pinigų ir laiko. Be to, sutapdintą stogą lengva prižiūrėti ir nereikia rūpintis papildomomis apžvalgos aikštelėmis ar kopetėlėmis. Tiesa, būtina nepamiršti, kad tokiam stogui reikės kitokios lietaus vandens surinkimo sistemos. Labai svarbu, kad krituliai nepatektų į plokščiojo stogo konstrukcijas. Patvarių ir atmosferos poveikiui atsparių įlajų galite įsigyti internetu Lemora.lt. Asortimente rasite įprastų nešildomų įlajų bituminiam stogui, kurių korpusai gaminami iš smūgiams atsparaus polipropileno. Jei vis dėlto nuspręsite įrengti šildomą vandens surinkimo sistemą, galite įsigyti ir atitinkamų įlajų, kurios neeikvos daug elektros energijos, o tarnaus nepriekaištingai. Be to, kartu galite įsigyti ir reikiamų sraigtų bei kaiščių, skirtų plokščiam stogui montuoti ir šiltinti. Užsukite į Lemora.lt – čia rasite sprendimų kiekvienam individualiam atvejui.

 • Apkrovas laikantys lakštai (paklotas)

  Apkrovas laikantys profiliuoti lakštai yra pagaminti iš aukštos kokybės žaliavų ir yra skirti komercinių, žemės ūkio bei pramoninių pastatų stogams. Šiuolaikiniuose statybos projektuose šie trapecinės skardos paklotai naudojami kartu su kitomis medžiagomis ir kitais profiliais taip sudarydami daugiasluoksnę stogo konstrukciją. Galima rinktis iš įvairių profilių, padengimų ir apdailos variantų, todėl apkrovas laikantys lakštai suteikia daugybę projektavimo galimybių. Įvertinant laiką ir montavimo greitį, tai vienas ekonomiškiausių stogo įrengimo būdų tiek naujos statybos, tiek ir rekonstrukcijos projektuose.

   

  Siūlome Jums mūsų specialistų paslaugas - jie parinks labiausiai tinkančius Jūsų projektui profiliuoto plieno paklotus bei paruoš tikslius lakštų išdėstymo darbo brėžinius.

 • Lietaus vandens surinkimo sistemos

  Lietaus vandens surinkimo sistemos – tikras išgelbėjimas tiek namo sienoms, tiek ir pamatams. Statybų metu tokios sistemos įrengiamos vos uždėjus stogą, kitu atveju tenka tvarkyti permirkusius pamatus ar iš naujo tinkuoti sienas. Tam, kad išvengtumėte tokių pasekmių, išbandykite Lemora.lt siūlomas lietaus nuvedimo sistemas. Jos efektyviai pašalina lietaus nuotekas nuo stogo ir užtikrina, kad jos būtų saugiai nukreiptos nuo pamatų. Sistemos ne tik elegantiškos, bet ir labai funkcionalios - dailūs išlenkimai neleidžia kauptis nuosėdoms. Iš padengto plieno pagamintoms lietaus vandens surinkimo sistemų dalims nebaisios net atšiauriausios oro sąlygos. Šios sistemos iš abiejų pusių yra padengtos „Pural“ danga, todėl yra itin patvarios. Ruukki lietaus latakams ir lietvamzdžiams suteikiama net 20 metų techninių savybių garantija. Tokios sistemos tinka ir naujiems, ir renovuojamiems pastatams. Ir nesvarbu, kuo dengtas Jūsų namo stogas: plieniniais lakštais, čerpėmis ar bitumine danga. Ruukki ir Storch sistemos paprastai ir greitai tvirtinamos prie bet kurios iš šių dangų. Įsigykite lietaus vandens surinkimo sistemų internetu Lemora.lt ir užtikrinkite gerą namo fasado būklę.

 • Kaminų sistemos

  Kaminų sistemos – užtikrinkite saugų namų šildymą be jokių rūpesčių. Įsigykite pilnai sukomplektuotų kaminų sistemų, kurios susideda iš aukštos kokybės šamotinio įdėklo, ugniai atsparios vatos sluoksnio ir keramzitbetonio bloko. Šildymo sistemos – vienos rizikingiausių Jūsų namuose, todėl patikimi gamintojai užtikrina sistemų atsparumą ne tik ugniai, bet ir drėgmei bei rūgštims. Fibo kaminai turi papildomą vidinę vėdinimo sistemą, todėl izoliacinė vata visada išlieka sausa. Stabilumui užtikrinti gamintojai sukūrė dvi atskiras sistemas – šamotinis įdėklas ir keramzitbetonio modulinis blokas dirba individualiai, nesudarydamos trinties ir spaudimo. Schiedel ir Fibo kaminų sistemas galite naudoti visų paskirčių pastatuose – tiek individualiuose namuose, vasarnamiuose ar pirtyse, tiek ir administracinės paskirties objektuose. Asortimente taip pat rasite visas montavimui reikalingas priemones: klijų, pajungimo angos aklių, įklijų ir kitų, tad kaminą įrengsite greitai ir paprastai. Apsilankykite internetinėje parduotuvėje Lemora.lt ir jau šiandien įsitikinkite puikiu geros kainos ir kokybės santykiu.

FILTRAI:

Žiūrėti tik:

Prekių viso 1 - 24 / 252

Stogo danga ir jos priedai – vienas svarbiausių namo fasado elementų. Tam, kad Jūsų būstas būtų ilgai bei patikimai apsaugotas nuo nepalankių klimato sąlygų, būtina stogui naudoti tik aukščiausios kokybės medžiagas. Tokių galite įsigyti internetu Lemora.lt – čia rasite šiferio, betoninių, keramikinių, bituminių čerpių, skalūno ir prilydomos dangos bei daug kitų pasirinkimų Jūsų svajonių būstui. Be to, spalvų paletė tokia plati, kad stogo dangą lengvai priderinsite prie namo sienų ar langų rėmų atspalvio. Jei nusprendėte įrengti įprastą šlaitinį stogą, kartu galite įsigyti ir jo priedų – taip sutaupysite daug laiko ir pinigų. Asortimente apstu tvirtinimo bei sandarinimo elementų, kurie garantuos kokybišką ir ilgaamžį rezultatą. Beje, nepamirškite apie lietaus vandens surinkimo sistemą. Ji būtina tam, kad fasadas nepermirktų ir vidun nepatektų drėgmė. Tuo tarpu pasirinkus plokščią stogą, teks pagalvoti apie įlajas, kurios žiemą neužšaltų, o vasarą atlaikytų aukštą temperatūrą. Stogo sistemą užbaigti galite saugia kamino sistema, jei namie planuojate įrengti židinį ar krosnelę. Visas šias prekes už protingą kainą galite įsigyti internetu Lemora.lt