• Pakabinamos lubos

  Pakabinamos lubos – modernus ir praktiškas sprendimas tiek komercinės paskirties patalpose, tiek ir nuosavuose namuose. Rinkitės labiausiai Jūsų lūkesčius atitinkančią lubų dangą. Mineralinės plokštės tiks drėgnose, vėsiose ir mažo apšviestumo patalpose. Jos išlaiko pradinę būklę net 70 proc. santykinėje drėgmėje. Dar atsparesnės yra metalinės pakabinamos lubos, tačiau dėl savo išvaizdos jos dažniau pasirenkamos komercinės paskirties patalpose ar biuruose. Ieškantys jaukių bei patogių sprendimų, gali išbandyti medines lubas, laminuotas melaminu. Jos gerai slopina garsą ir yra pralaidžios orui bei vandens garams - apsaugo nuo susidarančio vandens kondensato ir dėl jo atsirandančio pelėsio bei grybelio. Norite suteikti erdvėms unikalumo? Išbandykite išskirtinio dizaino pakabinamas lubas, kurios patalpas pripildys natūralios šviesos ir šilumos. Asortimente taip pat rasite kabamųjų lubų tvirtinimo konstrukcijas ir visus kitus montavimui reikalingus priedus. Užsisakykite pakabinamas lubas internetu Lemora.lt ir jau šiandien pradėkite jų tvirtinimo darbus.

 • Šviestuvai

  Šviestuvai – būtinas patalpų elementas. Lemora.lt internetinės parduotuvės asortimente rasite įvairių tipų šviestuvų, skirtų biurams, komercinėms, gamybinėms ar kitos visuomeninės paskirties patalpoms. Įsigykite Jūsų įrengiamoms patalpoms labiausiai tinkantį šviestuvą internetu Lemora.lt. Pasinaudokite specialiais pasiūlymais ir sutaupykite jau šiandien.

 • Modulinės pertvaros

  Modulinės pertvaros – šiuolaikiško interjero elementas ir puikus sprendimas, norintiems patalpose įrengti atskiras funkcionalias erdves. Pertvaros iš surenkamųjų modulių greitai sumontuojamos ir išmontuojamos bei gali būti panaudotos keletą kartų. 

 • Grindų dangos, įrengimas

  Grindų įrengimas naujame ar renovuojamame būste priklauso tik nuo šeimininkų norų. Šiais laikais pasirinkimas itin platus, o medžiagų grindų įrengimui ir jų sistemoms tikrai netrūksta. Internetinės parduotuvės Lemora.lt  rasite viską, ko gali prireikti įrengiant bet kokio tipo grindis. Speciali grindinė gipso kartono plokštė pravers įrengiant sausųjų grindų sistemą. Tai vienas greičiausių įrengimo būdų, nes nereikia laukti, kol išdžius danga. Jei naujame būste nusprendėte išvedžioti šildymo, vėdinimo, šaldymo, elektros ar interneto tinklus po grindimis, verčiau apsvarstykite pakeliamų grindų variantą. Toks sprendimas suteikia galimybę bet kuriuo metu prieiti prie paslėptų inžinerinių tinklų, tad nereiks sugaišti daug laiko ardant tradicines grindis. Nepamirškite pasinaudoti galimybe išbandyti Lemoros meistrų gebėjimus. Grindų klojimo specialistai gali atvykti tiesiai į jūsų objektą ir atlikti montavimą greitai bei kokybiškai, o atliktiems darbams ir panaudotoms medžiagoms suteiks garantiją.

Rodomos 1 - 48 iš 48 prekių

Lubos, pertvaros ir grindys – svarbūs interjero akcentai ne tik nuosavame name, bet ir biure ar komercinės paskirties patalpose. Internetinėje parduotuvėje Lemora.lt rasite gausų šių prekių ir jų priedų pasirinkimą. Išsirinkite Jūsų poreikius labiausiai tenkinančias pakabinamas lubas – mineralines, metalines, medines ar gipsines. Jei ieškote unikalių sprendimų, rinkitės išskirtinio dizaino kabamąsias lubas, kurios suteiks originalumo Jūsų įrengiamose patalpose. Pakabinamos lubos pasižymi ilgaamžiškumu ir atsparumu ugniai, tad tai vienas praktiškiausių pasirinkimų modernios statybos patalpose. Individualių patalpų atskyrimui išbandykite modulines ar transformuojamas pertvaras, kurios, priklausomai nuo Jūsų pasirinkto dizaino, gali būti permatomos arba uždaros. Asortimente taip pat rasite įvairaus tipo šviestuvų – virštinkinių, įleidžiamų, pramoninių ar avarinių ženklų. Taip pat rasite sprendimų grindų dangos įrengimui. Pasinaudokite ypatingais Lemora.lt pasiūlymais ir kartu įsigykite visų montavimui reikalingų priemonių už gerą kainą. Įsigiję sandėliuojamas prekes dabar, jas galėsite atsiimti pasirinktame salone dar šiandien.