Slaptažodžio keitimas

Processing

Lubos, šviestuvai, grindys

 • Pakabinamos lubos

  Pakabinamos lubos – modernus ir praktiškas sprendimas tiek komercinės paskirties patalpose, tiek ir nuosavuose namuose. Rinkitės labiausiai Jūsų lūkesčius atitinkančią lubų dangą. Mineralinės plokštės tiks drėgnose, vėsiose ir mažo apšviestumo patalpose. Jos išlaiko pradinę būklę net 70 proc. santykinėje drėgmėje. Dar atsparesnės yra metalinės pakabinamos lubos, tačiau dėl savo išvaizdos jos dažniau pasirenkamos komercinės paskirties patalpose ar biuruose. Ieškantys jaukių bei patogių sprendimų, gali išbandyti medines lubas, laminuotas melaminu. Jos gerai slopina garsą ir yra pralaidžios orui bei vandens garams - apsaugo nuo susidarančio vandens kondensato ir dėl jo atsirandančio pelėsio bei grybelio. Norite suteikti erdvėms unikalumo? Išbandykite išskirtinio dizaino pakabinamas lubas, kurios patalpas pripildys natūralios šviesos ir šilumos. Asortimente taip pat rasite kabamųjų lubų tvirtinimo konstrukcijas ir visus kitus montavimui reikalingus priedus. Užsisakykite pakabinamas lubas internetu Lemora.lt ir jau šiandien pradėkite jų tvirtinimo darbus.  Pakabinamos lubos


  Pakabinamos lubos - „antros“ patalpos lubos. Pakabinamų lubų karkasas yra kabinamas ant medinės ar gelžbetoninės patalpos perdangos ir strypelių pagalba nuleidžiamos į pageidaujamą aukštį. Karkasas yra užpildomas pakabinamų lubų plokštėmis, taip paslepiant įvairias namo technines komunikacijas, kaip kad ventiliacijos vamzdžiai, elektros laidai ir t.t.

  Pakabinamos lubos dar kitaip vadinamos įkrentančiomis lubomis arba dar dažniau - Armstrong tipo lubomis. Armstrong Ceilings (dabartinis pavadinimas - Zentia) yra vienas didžiausių pakabinamų lubų gamintojų visame pasaulyje bei vienas iš pirmųjų atsiradusių Lietuvoje ir ilgą laiką neturėjusių konkurentų, todėl daugelis žmonių pakabinamas lubas ir vadina Armstrong pakabinamomis lubomis.


  Pakabinamų lubų istorija


  Nuleistos lubos ir lubų plytelės buvo naudojamos Japonijoje estetiniais sumetimais jau Muromači laikotarpiu (1337-1573 m.). Jos galėjo būti pagamintos iš paprastų lentų.

  1596 m. pastatytame Blackfriars teatre Londone, Anglijoje, buvo įrengtos nuleistos lubos, kad pagerėtų akustika.

  1919 m. gegužės 28 d. E. E. Hallas pateikė paraišką JAV patentui Nr. 1 470 728 dėl šiuolaikinių kabamųjų lubų, kuris buvo išduotas 1923 m. spalio 16 d. Iš pradžių šiuolaikinės kabamosios lubos buvo montuojamos naudojant tarpusavyje susisiekiančias plyteles, o vienintelis būdas suteikti prieigą remontui ar apžiūrai virš plytelių buvo pradėti nuo lubų krašto arba nuo nustatytos "pagrindinės plytelės" ir po vieną šalinti gretimas plyteles, kol pasiekiama norima prieigos vieta. Baigus remontą ar patikrinimą, plytelės turėjo būti sumontuotos iš naujo. Šis procesas galėjo užtrukti ilgai ir brangiai kainuoti.

  1958 m. rugsėjo 8 d. Donaldas A. Brownas iš Vestleiko, Ohajo valstijoje, pateikė paraišką patentuoti prieinamų pakabinamų lubų konstrukciją. Šis išradimas - tai pakabinamų lubų konstrukcija, prie kurios galima lengvai prieiti bet kurioje norimoje vietoje.


  Kur kabinamos pakabinamos lubos?


  Tipiniai pastatai:

  • Biurai, ofisai.
  • Ligoninės.
  • Mokyklos.
  • Parduotuvės.
  • Pramoniniai objektai.
  • Valstybiniai objektai.
  • Privačiuose namuose naudojama katilinėse, garažuose, sandėliukuose ir t.t.


  Pakabinamų lubų privalumai:

  • Ekonomiškumas: tai turbūt vienas pigiausių būdų turėti tvarkingas lubas.
  • Montavimo paprastumas: susimontuoti lubas praktiškai gali kiekvienas.
  • Montavimo greitis: 2 montuotojai gali sumontuoti apie 100 m² per 2-3 dienas.
  • Garso izoliavimas ir akustika: pakabinamos plokštės yra veiksmingas garso barjeras, o panaudojus akustines plokštes galima labai pagerinti patalpos akustines savybes.
  • Šilumos izoliacija: įrengus pakabinamas lubas, kai patalpoje sumažinamas lubų aukštis, galima veiksmingai sulaikyti šiltesnį orą patalpoje ir sumažinti jo praradimą į lubų viršų, o dėl to erdvė tampa energetiškai efektyvesnė ir sumažėja sąskaitos už energiją.
  • Dizainas ir estetika: kabamųjų lubų stilių ir dizaino lankstumas leidžia klientams rinktis iš daugybės apdailos variantų.
  • Sauga: kai kuriais atvejais, pvz. koridoriuose, kuriuose įrengti priešgaisriniai išėjimai, reikia įrengti priešgaisrines lubas. Priešgaisrinės lubos išlaiko konstrukcijos vientisumą nustatytą laiką (paprastai 30 arba 60 minučių) ir nurodo, kaip efektyviai lubos gali sulaikyti ugnį ir neleisti jai plisti iš patalpos į patalpą.
  • Priėjimas: jei lubos yra pakabinamos su nuimamomis lubų plokštėmis, prireikus galima lengvai prieiti prie techninių komunikacijų.
  • Apšvietimas: labai paprasta įrengti apšvietimą, nes yra specialūs šviestuvai, o prireikus padidinti apšvietimą, galima tiesiog vietoje lubų plokštės įdėti naują šviestuvą ir prijungti laidus.
  • Remontas: ypatingai lengvas, užtenka pakeisti sugadintą lubų plokštę ir lubos vėl kaip naujos.


  Pakabinamų lubų minusai:


  Dėl karkaso išvaizdos labiau skirta naudoti viešuosiuose objektuose, o ne privačioje statyboje.


  Geriausi lubų gamintojai:


  Lemora UAB atstovauja šiuos tiekėjus:


  Kas sudaro pakabinamų lubų sistemą?

  • Kampuotis - profilis perimetrui, ilgis 3000 mm.
  • Lubų profilis - metalinis karkasas, standartiškai būna 600 mm, 1200 mm, 3700 mm ilgio.
  • Pakabinimo strypeliai ir sujungimo detalės.
  • Lubų plokštės.
  • Šviestuvai.


  Kokios spalvos gali būti pakabinamos lubos?


  Tarp pasirinkimų vyrauja balta spalva, tačiau neretai montuojamos ir visiškai juodos spalvos lubos. Galima užsakyti iš gamyklos ir kitų spalvų plokštes - jos gali būti bet kokios spalvos. Prireikus, metalinį karksą galima dažyti metalui skirtais dažais, o lubų plokštes - vandeniu skiedžiamais dažais (tik reikia rinktis vandeniui atsparias lubų plokštes). Geriausia dažyti purškiant, o ne teptuku ar voleliu.


  Pvz., Ecophon Focus A plokštės galimos spalvos


  Ecophon Focus™ A spalvos  Pakabinamų lubų tipai pagal montavimą:

  • Įdedamos lubų plokštės (standartinės).


  Standartinės įdedamos plokštės

  • Įkrentančių lubų plokštės.


  Įkrentančios lubų plokštės

  • Kitos (prisukamos, tvirtinamos kabliukais ir t.t.) lubų plokštės.  Pakabinamų lubų plokščių rūšys:

  • Mineralinės lubos - plokštės pagamintos iš mineralinio pluošto.
  • Metalinės lubos - būna aliuminės ažūrinės (atviros), modulinės ar tinklelio tipo.
  • Gipsinės lubos - pagamintos iš gipso kartono, tinka patalpoms, kur taikomi griežti higienos, priešgaisriniai ar kiti reikalavimai, pvz. ligoninėms, baseinams, spec. paskirties objektams.
  • Išskirtinio dizaino lubos - būna įvairiausių formų (stačiakampiai, apvalūs, ovalūs ir t.t.), medžiagų (gipsas, medis, audinys, metalas ir t.t) ar spalvų pakabinamos lubos ar lubų elementai.


  Pakabinamų lubų kaina


  Įprastai pakabinamos lubos yra vienas pigiausių sprendimų. Mes galime pasiūlyti pakabinamų lubų nuo kelių iki kelių šimtų eurų už kvadratinį metrą.

  Pačios pigiausios yra standartinės mineralinės lubų plokštės, pačios brangiausios - specialaus išskirtinio dizaino, specialios paskirties, vienetinės pakabinamų lubų plokštės ar elementai. Iš plataus asortimento tikrai galėsite išsirinkti patinkančias lubas už tinkamą kainą. Pavyzdžiui, jeigu Jums prireiktų sumontuoti pakabinamas lubas branduolinio kuro saugykloje, tai kreipkitės į Lemora UAB - mes jau esame montavę!


  Pakabinamų lubų montavimo eiga

  1. Numatytame aukštyje prisisukame perimetro profilius (kampuočius) prie sienos.
  2. Prisisukame strypelius su kilpa prie perdangos.
  3. Strypelius su kabliuku sujungiame su strypeliais su kilpa specialios spyruoklės dėka.
  4. Kabiname ant strypelių su kabliuku nešančiuosius karkaso profilius.
  5. Išsilyginame reikalingame aukštyje nešančiuosius profilius.
  6. Tarp nešančiųjų profilių kabiname 1200 mm profilius ir vėliau - 600 mm profilius.
  7. Dar kartą pasitikriname viso karkaso lygumą ir dedame pakabinamų lubų plokštes į paruoštą karkasą.
  8. Sutvarkome patalpą ir baigta.


  Ar Lemora UAB montuoja pakabinamas lubas?

  Taip, turime savo meistrų komandas ir montuojame pakabimas lubas visoje Lietuvoje. Minimalus kiekis - nuo 30 m². Per metus sumontuojame daugiau nei 100 000 m².

 • Šviestuvai

  Kaip išsirinkti šviestuvą?

  Šviestuvai – neatsiejamas ir būtinas patalpų bei lauko erdvių elementas, ne tik suteikiantis reikiamą apšvietimą, bet ir sukuriantis jaukumą. Renkantis svarbu ne tik šviestuvo išvaizda – derėtų atkreipti dėmesį ir į jo funkcionalumą, t.y. kur ir kam jis bus naudojamas bei kokį apšvietimą sukurs. 

  Šviestuvo atsparumą aplinkos veiksniams nusako IP klasė. Jei šviestuvas bus naudojamas vidaus patalpose, tokiose kaip miegamasis, svetainė ar koridorius, tada užtenka IP20 klasės, jei drėgnose patalpose – jau reikėtų ieškoti ne mažesnės nei IP44 klasės. Tuo tarpu namo fasadui, kiemui ar gatvei apšviesti derėtų rinktis IP65, IP66, IP67 lauko šviestuvus, o jei dar svarbu, jog šviestuvai būtų antivandaliniai, atsparūs mechaniniam poveikiui, tai derėtų atkreipti dėmesį ir į šviestuvo IK klasę (kuo numeris didesnis, tuo labiau atsparus smūgiams).

  Svarbus parametras renkantis apšvietimą yra spalvų temperatūra (šviesos spalva). Ji matuojama Kelvinais (K). Dažniausiai skiriami trys šviesos tipai: šiltai balta (3000 K), neutraliai balta arba dienos šviesa (4000 K) ir šaltai balta (6500 K). Gelsvas atspalvis užpildo patalpų erdves jaukumu, tad šiltai balta spalva puikiai tiks miegamajame ir svetainėje. Vonios kambariui, virtuvei ar darbo vietai vertėtų rinktis natūralios dienos šviesos spalvą, nes ji suteikia energijos ir padeda susikaupti. Ryški, melsvai balta šviesa geriausiai tinka lauko apšvietimui, rūsiams, garažams ar itin moderniems interjerams bei jo akcentams.

  Nekokybiškas apšvietimas, kada jo būna per mažai, gali būti susierzinimo bei dirglumo priežastis, tad projektuojant labai svarbu yra atskirti namų zonas bei apsispręsti dėl pagrindinio ir akcentinio patalpos apšvietimo tam, kad tinkamai parinkti šviestuvų rūšį bei skaičių. Šviesos srautas arba kitaip šviesos stiprumas yra matuojamas liumenais (lm), o paviršiaus apšvieta išreiškiama liuksais (lx). Kitaip tariant, 1 lx - tai paviršiaus apšvieta, kurią sukelia 1 lm šviesos srautas, krintantis į 1 m² ploto paviršių. Pats paprasčiausias skaičiavimo būdas, padedantis išsiaiškinti kokio šviesos srauto reikia patalpos apšvietimui yra liumenų metodas, išreiškiamas tokia formule:

  šviesos srautas (lm) = paviršiaus apšvieta (lx) x plotas (m²)

  Nėra priimto vieno standarto, kiek liumenų derėtų skirti, nes kokybiškam apšvietimui įtakos turi ir patalpos aukštis, ir interjere vyraujančios spalvos bei kiti niuansai, tačiau dizainerių rekomendacijose galima rasti šiuos orientacinius apšvietos skaičius:

  • Miegamasis: 100-300 lx
  • Vaiko kambarys (pagrindinis apšvietimas): 100-200 lx
  • Svetainė: 150-300 lx
  • Valgomojo zona: 350-450 lx
  • Virtuvė: 300-450 lx
  • Virtuvės stalviršis: 750-850 lx
  • Vonios kambarys: 750-850 lx
  • Koridorius: 50-150 lx
  • Darbo kambarys: 300-750 lx

  Kalbant apie apšvietimą visuomeninėse patalpose, šviesos yra nuo 500 lx iki 1000 lx. Čia jis taip pat turi tam tikras funkcijas, pavyzdžiui biuruose skirtingas šviesos ryškumas parenkamas darbo ar posėdžių erdvėse ir poilsio zonose.

  Ne ką mažiau svarbus parametras – apšvietimo efektyvumas. Vatai (W) nurodo, kiek elektros lemputė sunaudoja elektros energijos, kad pasiektų reikiamą ryškumą. Ypač taupus pasirinkimas yra LED lemputės - mažiau vatų energijai, bet tiek pat liumenų apšvietimui lyginant su kaitrinėmis ar kitomis elektrą taupančiomis lemputėmis.

   

  Vidaus šviestuvai

  Stilingas LED pakabinamas šviestuvas tampa neatsiejama šiuolaikinių namų dalimi. Modernų LED apšvietimą renkasi ieškantys inovacijų, patikimumo bei tarnavimo ilgaamžiškumo. Kabantis šviestuvas kuo puikiausiai tiks aukštesnėms luboms, tuo tarpu žemesnėms rekomenduojame rinktis įleidžiamą šviestuvą ar lubinį šviestuvą – taip erdvė atrodys mažiau apkrauta. Paviršiniai šviestuvai, dar kitaip vadinami virštinkiniai šviestuvai gali būti montuojami ne tik prie lubų, bet ir prie sienų.

   

  Lauko šviestuvai

  Tamsiu paros metu apšviestos lauko teritorijos didina bendrą saugumą ir sukuria jaukią atmosferą. Lauko sąlygoms pritaikyti pastatomi ar įsmeigiami šviestuvai, lauko toršerai, fasadiniai šviestuvai, prožektoriai padeda sukurti tinkamą namo sienų, įvažiavimo į kiemą ar garažą, terasos, sodo ar praėjimo takelių apšvietimą. Norintys taupyti energiją gali rinktis šviestuvus su judesio davikliais ar modelius su LED technologija.

   

  Šviestuvai internetu pigiau

  Lemora.lt internetinės parduotuvės asortimente rasite įvairių tipų šviestuvų, skirtų individualių namų vidaus interjerui bei lauko apšvietimui. Taip pat siūlome šviestuvus, tinkamus biurams, komercinėms, gamybinėms ar kitoms visuomeninės paskirties patalpoms.

  Įsigykite savo namams, įrengiamoms patalpoms ar lauko erdvėms labiausiai tinkantį šviestuvą gera kaina – pirkite internetu. Norite sutaupyti daugiau? Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir pasinaudokite specialiais pasiūlymais prenumeratoriams jau šiandien.

 • Modulinės pertvaros

  Modulinės pertvaros – šiuolaikiško interjero elementas ir puikus sprendimas, norintiems patalpose įrengti atskiras funkcionalias erdves. Pertvaros iš surenkamųjų modulių greitai sumontuojamos ir išmontuojamos bei gali būti panaudotos keletą kartų. 

 • Grindų dangos, įrengimas

  Grindų įrengimas naujame ar renovuojamame būste priklauso tik nuo šeimininkų norų. Šiais laikais pasirinkimas itin platus, o medžiagų grindų įrengimui ir jų sistemoms tikrai netrūksta. Internetinės parduotuvės Lemora.lt  rasite viską, ko gali prireikti įrengiant bet kokio tipo grindis. Speciali grindinė gipso kartono plokštė pravers įrengiant sausųjų grindų sistemą. Tai vienas greičiausių įrengimo būdų, nes nereikia laukti, kol išdžius danga. Jei naujame būste nusprendėte išvedžioti šildymo, vėdinimo, šaldymo, elektros ar interneto tinklus po grindimis, verčiau apsvarstykite pakeliamų grindų variantą. Toks sprendimas suteikia galimybę bet kuriuo metu prieiti prie paslėptų inžinerinių tinklų, tad nereiks sugaišti daug laiko ardant tradicines grindis. Nepamirškite pasinaudoti galimybe išbandyti Lemoros meistrų gebėjimus. Grindų klojimo specialistai gali atvykti tiesiai į jūsų objektą ir atlikti montavimą greitai bei kokybiškai, o atliktiems darbams ir panaudotoms medžiagoms suteiks garantiją.

Žiūrėti tik:

Prekių viso 1 - 48 / 155

Lubos, pertvaros ir grindys – svarbūs interjero akcentai ne tik nuosavame name, bet ir biure ar komercinės paskirties patalpose. Internetinėje parduotuvėje Lemora.lt rasite gausų šių prekių ir jų priedų pasirinkimą. Išsirinkite Jūsų poreikius labiausiai tenkinančias pakabinamas lubas – mineralines, metalines, medines ar gipsines. Jei ieškote unikalių sprendimų, rinkitės išskirtinio dizaino kabamąsias lubas, kurios suteiks originalumo Jūsų įrengiamose patalpose. Pakabinamos lubos pasižymi ilgaamžiškumu ir atsparumu ugniai, tad tai vienas praktiškiausių pasirinkimų modernios statybos patalpose. Individualių patalpų atskyrimui išbandykite modulines ar transformuojamas pertvaras, kurios, priklausomai nuo Jūsų pasirinkto dizaino, gali būti permatomos arba uždaros. Asortimente taip pat rasite įvairaus tipo šviestuvų – virštinkinių, įleidžiamų, pramoninių ar avarinių ženklų. Taip pat rasite sprendimų grindų dangos įrengimui. Pasinaudokite ypatingais Lemora.lt pasiūlymais ir kartu įsigykite visų montavimui reikalingų priemonių už gerą kainą. Įsigiję sandėliuojamas prekes dabar, jas galėsite atsiimti pasirinktame salone dar šiandien.