Slaptažodžio keitimas

Processing

CAPAROL sprendimas pažaliavusiems fasadams

FILTRAI:

Žiūrėti tik:

Prekių viso 1 - 7 / 7

Fasadų žaliavimo priežastys ir kaip to išvengti


Jeigu namas stovi gamtos apsuptyje, po kurio laiko viena jo pusė pradeda žaliuoti, apauga dumbliagrybiais. Taip atsitinka dėl nuolatinio sąlyčio su žiedadulkėmis ir sporomis, kurios prilimpa prie fasado paviršiaus ir sudaro palankią terpę dumbliagrybių veisimuisi. Nesprendžiant problemos iš esmės, nepageidaujamų paviršinių grybų kolonijos su laiku tik dar labiau plėsis, pakeis ne tik fasado estetinį vaizdą bei pažeis fasado apsauginę funkciją, bet ir sutrumpins jo tarnavimo laiką.

Caparol siūlo sprendimą pažaliavusiems fasadams


Specialistas pataria fasado atnaujinimo darbus atlikti savalaikiai, su teisingom medžiagom ir laikantis technologinių procesų:Kaip atnaujinti pažaliavusį fasadą?

  1. Mechaniškai pašalinkite pelėsių ir dumbliagrybių apnašas – nuskuskite, nutrinkite šlapiu šepečiu arba nuplaukite vandens srovėmis. Šį etapą privalote atlikti labai atsakingai!
  2. Fasado paviršių nuplaukite biocidiniu tirpalu Caparol Capatox. Skiesti negalima. Išeiga 100-150ml/m², priklauso nuo pagrindo. Palikite gerai išdžiūti.
  3. Nugruntuokite paviršių Optisilan Tiefgrund.  Išeiga 100-250 ml/m². Skiesti negalima. Palikite gerai išdžiūti.
  4. Išdžiūvus, padenkite fasadą dažais Caparol ThermoSan NQG, kurie ilgam apsaugos nuo dumbliagrybių apnikimo ir fasado pažaliavimo, taip pat drėgmės ir kitų nepalankių atmosferos veiksnių poveikio. Fasadas ilgai išliks švarus, o spalva ilgai neišbluks.