Statybiniai dažai

  • Dažai išorės darbams

    Dažai išorės darbams – universalus sprendimas visų tipų fasadams. Net pradedantieji meistrai gerai žino, kad atliekamos apdailos rezultatas priklauso ne tik nuo grunto padengimo bei tinkavimo, bet ir nuo dažų kokybės. Internetinės parduotuvės Lemora.lt asortimente rasite gerai žinomų gamintojų, tokių kaip Caparol, Sakret, Vincents Polyline ir kitų siūlomus dažus išorės darbams. Be abejo, geriausias sprendimas – universalūs dažai, nepriekaištingai padengiantys visą fasadą be išimčių. Dėl specialių silikoninės dervos rišiklių derinio tinkai ir mineraliniai pagrindai padengiami lietui atspariais, bet vandens garams itin pralaidžiais dažų sluoksniais. Tai puikus sprendimas ieškantiems ekologiškų apdailos būdų, nes darbų metu išskiriama labai mažai lakiųjų organinių junginių. Asortimente taip pat rasite gerai sukimbančių ir lengvai dengiamų silikatinių ir drėgmei neimlių dažų, kurie padės išlaikyti fasadą švarų. Kartu galite įsigyti rūdis surišančio grunto, apsaugosiančio viršutinį dažų sluoksnį nuo korozijos poveikio. Išbandykite Lemora.lt dažų išorės darbams pasirinkimą ir džiaukitės ilgalaikiu rezultatu be didelių išlaidų.

  • Dažai vidaus darbams

    Dažai vidaus darbams – išskirtiniam jūsų namų dizainui. Naujo būsto apdaila dažniausiai užbaigiama kokybiškų dažų sluoksniu, kuris apsaugo konstrukcijas nuo mechaninių pažeidimų. Internetinėje parduotuvėje Lemora.lt tikrai išsirinksite tinkamiausius dažus vidaus darbams už patrauklią kainą. Svarbiausia atsižvelgti į tam tikrus kriterijus – kokiems darbams naudosite dažus, kokį plotą norite nudažyti ir kokio rezultato tikitės. Asortimente rasite gausų gerai žinomų gamintojų, tokių kaip Caparol, Vincents, Vivacolor ir kitų, dažų pasirinkimą. Būtinai atkreipkite dėmesį į dažų atsparumą trinčiai, drėgmei, jų blizgesį ir dengiamumą. Ekspertai pataria rinktis ne žemesnės nei II atsparumo trinčiai grupės dažus, kuriuos lengva nuvalyti ir prižiūrėti. Vonios ir virtuvės sienas derėtų dažyti ne tik trinčiai, bet ir drėgmei atspariais dažais. Geriausia rinktis dažus, turinčius sudėtyje biocidinių priedų, saugančių nudažytą paviršių nuo mikroorganizmų. Išsirinkite prekes jau šiandien ir nepraleiskite progos pasinaudoti ypatingais pasiūlymais kasdien.

FILTRAI:

Žiūrėti tik:

Prekių viso 1 - 24 / 27

Statybiniai dažai – išskirtiniam namų dizainui. Naujo būsto apdaila dažniausiai užbaigiama kokybiškų dažų sluoksniu, kuris apsaugo fasadą ir nuo drėgmės. Internetinėje parduotuvėje Lemora.lt tikrai išsirinksite tinkamiausius dažus už gerą kainą. Svarbiausia atsižvelgti į svarbiausius dalykus – kokiems darbams naudosite dažus, kokį plotą norite nudažyti ir kokio rezultato tikitės. Asortimente rasite tiek vidaus, tiek išorės darbams skirtų, gerai žinomų gamintojų, tokių kaip Caparol, Vivacolor, Sakret, Vincents ir kitų, dažų. Būtinai atkreipkite dėmesį į dažų atsparumą trinčiai, drėgmei, jų blizgesį ir dengiamumą. Ekspertai pataria rinktis ne žemesnės nei II atsparumo trinčiai grupės dažus, kuriuos lengva nuvalyti ir prižiūrėti. Vonios ir virtuvės sienas derėtų dažyti ne tik trinčiai, bet ir drėgmei atspariais dažais. Geriausia rinktis dažus, turinčius sudėtyje biocidinių priedų, saugančių nudažytą paviršių nuo mikroorganizmų. Lemora.lt asortimente tikrai rasite dažų ir įvairaus tipo fasadui. Išsirinkite prekes jau šiandien ir nepraleiskite progos pasinaudoti ypatingais pasiūlymais kasdien.