Blokai, plytos, tinklai

  • Blokeliai

    Pati dažniausiai naudojamų statybinių medžiagų – blokeliai. Populiariausi – silikatiniai, keramzitbetonio, keramikiniai, dujų silikatiniai, akyto betono blokeliai. Blokeliai pasižymi gerais garso, šilumos ar tvirtumo savybėmis. Statant namą tai vieni iš svarbiausių pirmųjų pasirinkimų. Internetinės parduotuvės Lemora.lt asortimente taip pat rasite įvairaus pobūdžio statybinių blokelių, naudojamų namų sienų ir pertvarų statybai. Kiekvienas meistras čia ras labiausiai jo lūkesčius atitinkančių priemonių, kurios užtikrins saugų bei kokybiškai atliekamą darbą.

  • Statybinės plytos

    Įsigyjant statybines plytas, dėmesį derėtų atkreipti į keletą svarbių dalykų. Visų pirma gerai apgalvokite, kokioms konstrukcijoms naudosite plytas. Jei mūrysite nešančias ar pertvarines sienas, rinkitės dideliu atsparumu pasižyminčias tradicines statybines plytas. Laikančioms pertvarinėms konstrukcijoms labiau tiks pilnavidurės keraminės plytos, itin atsparios gniuždymui ir ugniai. Be to, jos gerai izoliuoja šilumą, todėl gali tapti vienu geriausių pasirinkimų armuoto mūro konstrukcijose. Tuo metu silikatinės plytos yra nepakeičiama vidinių pertvarų medžiaga. Jos gerai izoliuoja ore sklindantį garsą bei pasižymi dideliu darbo našumu, todėl tai itin geras sprendimas namų statyboje. Asortimente taip pat rasite krosnių mūrijimui pritaikytų raudonų plytų. Jų aukšti techniniai ir kokybės rodikliai bei ypatingas patvarumas leidžia kartu apmūryti ir visą židinio ar krosnies sistemą. Tiesiogiai veikiamos atmosferos veiksnių, šios plytos nesikeičia nei formos, nei darbo našumo atžvilgiu. 

  • Tinklai, mūro aksesuarai

    Betono ir mūro armavimo tinklai pravers ieškantiems ilgaamžių ir kokybiškų sprendimų naujiems namams. Jei nusprendėte būsto izoliacijai naudoti keraminius ar dujų silikato blokelius būtinai pagalvokite ir apie mūro armavimą. Ši procedūra reikalinga sienų stiprinimui ir temperatūrinių skilimų mažinimui. Lemora.lt asortimente esantys mūro ir betono armavimo tinklai bei jų priedai pasižymi ypatingu tvirtumu. Be to, ruošiant tinklus atsižvelgiama į dažniausius būsto matmenis, taip kuriamos universalios priemonės fasado įrengimui. Pagal poreikius galėsite pasirinkti tinkamą armatūrinio tinklo  "akies" dydį. Kartu galite įsigyti ir vėdinimo dėžučių, kurios vėdina oro tarpsluoksnį ir apsaugo sienas nuo graužikų bei kitų kenkėjų, pašalina kondensatą į išorę. Gera žinia, kad parinkus dėžutę pagal skiedinio ar plytų spalvą, ji bus visai nepastebima, o jūsų fasadas negadins jokie papildomi elementai. Apžiūrėkite visą betono ir mūro armavimo tinklų bei jų priedų asortimentą internetu ir kurkite saugų bei patvarų būstą.  

Rodomos 1 - 22 iš 22 prekių

Blokai, plytos, tinklai – patikimam namo fasado tvirtumui. Įsigykite keraminių ir keramzitbetonio blokų, silikatinių plytų ar tinklų statyboms internetinėje parduotuvėje Lemora.lt. Asortimente rasite ekologiškų, iš natūralių žaliavų pagamintų blokelių, kurie dėl išskirtinai gerų šilumą izoliuojančių savybių ypač tinka statyti gyvenamiesiems namams. Vienas populiariausių sprendimų – keraminiai blokeliai, pasižymintis atsparumu ugniai ir drėgmei. Iš tokių blokų mūrytos sienos kvėpuoja – per karščius jos palaiko namuose malonią vėsą, o staiga nukritus lauko temperatūrai dar ilgą laiką išlaiko patalpose šilumą. Dėl savo struktūros blokeliai yra natūralūs drėgmės reguliatoriai ir išskiria patalpose susikaupusią drėgmę į išorę, tad namuose tvyros malonus ir sveikas mikroklimatas. Tarp prekių gausu ir tinklų mūro ar betono armavimui, plytinių sąramų ir tvirtinimo inkarų, kurie padės sukurti tvirtą, patikimą bei ilgaamžį namo fasadą. Išbandykite Lemora.lt asortimentą ir kurkite svajonių namus paprasčiau.