Produktų sąrašas pagal gamintoją Fibo

Fibo produkcija - itin aukštos kokybės keramzitbetonio blokai, kurių neveikia atšiaurus Lietuvos klimatas, taip pat kaminai, sąramos, keramzitas.

Rodomos 1 - 12 iš 12 prekių
 • Keramzitbetonio blokeliai Fibo

  Fibo blokeliai - aukščiausios kokybės keramzitbetonio blokai, atsparūs šalčiui ir drėgmei. Tai puiki statybinė medžiaga atšiauraus klimato sąlygomis.Svarbu: padėklai yra gražinami, jų vertė bus pridėta prie sąskaitos rankiniu būdu. Kiekvieną kartą apie tai informuos vadybininkas asmeniškai.

  0,90 €
  VNT
 • Keramzitinis Fibo pamatinis blokelis

  Statyboje vienas iš svarbiausių etapų yra pamatų įrengimas. Nuo jų priklauso namo ilgaamžiškumas. Jei pamatai bus netinkamai įrengti, juose gali atsirasti plyšiai, per kuriuos skverbsis šaltis, drėgmė.Svarbu: padėklai yra gražinami, jų vertė bus pridėta prie sąskaitos rankiniu būdu. Kiekvieną kartą apie tai informuos vadybininkas asmeniškai.

  1,33 €
  VNT
 • Keramzitinis Fibo pertvarinis blokelis 88x198x498

  10 vnt/m2100vnt/palSvarbu: padėklai yra gražinami, jų vertė bus pridėta prie sąskaitos rankiniu būdu. Kiekvieną kartą apie tai informuos vadybininkas asmeniškai.

  1,11 €
  VNT
 • Fibo keramzitas

  Fibo keramzitas puikiai užpildo visas tuštumas ir nesukrenta, pasižymi gera termoizoliacija, atsparus karščiui ir šalčiui, yra ekologiškas ir tvirtas.

  5,56 €
  VNT
 • Keramzitbetonio blokeliai Fibo Plius

  Fibo Plius blokeliai - aukščiausios kokybės keramzitbetonio blokai, atsparūs šalčiui ir drėgmei. Nepaisant to, kad blokeliai yra lengvi ir lengvai apdorojami, iš jų gaminama sienos konstrukcija yra atspari ir tvirta.Svarbu: padėklai yra gražinami, jų vertė bus pridėta prie sąskaitos rankiniu būdu. Kiekvieną kartą apie tai informuos vadybininkas asmeniškai.

  1,81 €
  VNT
 • Profilis Omega Fibo pertvariniams blokeliams 3000mm

  Storis 1 mm Naudojamas su Fibo pertvariniasm blokeliais

  7,91 €
  VNT
 • Fibo Proof blokelis

  Patvirtinta A ir A+ sienų sistema PROOF reiškia aukščiausią sandarumą Patobulintos formulės dėka blokelio oro pralaidumas sumažintas 10 kartų Nebijo drėgmės bei jos nekaupia savyje Svarbu: padėklai yra gražinami, jų vertė bus pridėta prie sąskaitos rankiniu būdu. Kiekvieną kartą apie tai informuos vadybininkas asmeniškai.

  1,79 €
  VNT
 • Klijai blokelių Fibo Fix, poliuretaniniai, 750ml

  Skirtas Fibo pertvariniams blokeliams klijuoti Naudoti viduje Naudojami statybiniams blokams sujungti statant nelaikančiasias vidines sienas

  10,60 €
  VNT
 • Fibo šamotinis kaminas

  Fibo šamotinis kaminas skirtas kieto, dujinio bei skysto kuro katilams.

  vnt
 • Keramzitinis Fibo U tipo blokelis

  Naudojamas greitam betoninio žiedo įrengimui bei sąramų virš langų, durų ar angų įrengimui. Svarbu: padėklai yra gražinami, jų vertė bus pridėta prie sąskaitos rankiniu būdu. Kiekvieną kartą apie tai informuos vadybininkas asmeniškai.

  vnt
 • Fibo ventiliacinis blokas

  Fibo ventiliacinis blokas gali būti naudojamas ventiliacinių šachtų/kanalų įrengimui, komunikacijų kanalams, tvoros elementams įrengti, interjero elementams.Svarbu: padėklai yra gražinami, jų vertė bus pridėta prie sąskaitos rankiniu būdu. Kiekvieną kartą apie tai informuos vadybininkas asmeniškai.

  vnt
 • Lengvoji Fibo sąrama

  Fibo sąrama - tai viduje armuotas keramzitbetonio gaminys, skirtas iki 2,5 m pločio angų perdengimui.Svarbu: padėklai yra gražinami, jų vertė bus pridėta prie sąskaitos rankiniu būdu. Kiekvieną kartą apie tai informuos vadybininkas asmeniškai.

  vnt
Rodomos 1 - 12 iš 12 prekių