Izoliacinės plėvelės

 • Difuzinės plėvelės

  Ilgaamžę ir patikimą stogo apsaugą nuo vėjo ir drėgmės užtikrina aukštos kokybės difuzinės plėvelės. Žinomiausių Europos gamintojų, tokių kaip  Dupont, Monier, ProofLine, Eternit bei kitų, gaminamos izoliacinės medžiagos yra specialiai pritaikytos stogo įrengimo darbams.  Difuzinės plėvelės tinka po plieninių, betoninių ar molinių čerpių, cementinių lakštų ar kitų tipų stogų dangomis.  Aukščiausios kokybės difuzinės plėvelės  atsparios UV spinduliams iki 4 mėnesių tai yra  viso stogo dengimo laikotarpiu. Difuzinės plėvelės gali būti viensluoksnės ir  daugiasluoksnės. Daugiasluoksnės - pagamintos iš neaustinio polipropileno sluoksnio, PE tinklelis ir vidinės funkcinės kvėpuojanti membranos garantuoja puikias garų pralaidumo ir drėgmės  sulaikymo charakteristikas. Taip sustabdo  drėgmės patekimą į šilumos izoliacines medžiagas. Būstas tampa ekonomiškesnis, mažėja šildymo ir vėdinimo išlaidos. Sustiprintos difuzinės plėvelės apsaugo nuo atsitiktinio plyšimo montavimo darbų metu. Aukščiausios kokybės difuzinių membranų galite įsigyti internetu Lemora.lt.

 • Antikondensacinės plėvelės

  Antikondensacinės plėvelės, dažnai dar vadinamos hidroizoliacinėmis membranomis, apsaugo medinius namų karkasus, laikančius stogo konstrukciją, nuo besikaupiančio kondensato lašų poveikio bei iš vidinės stogo dangos pusės dažnai susidarančių vandens garų. Rudenį ir pavasarį dėl permainingų orų net po sandariausia stogo danga gali patekti tirpstančio sniego, o vėjo šuorai gali įpūsti lietų audros metu. Teisingai įrengta aukštos kokybės antikondensacinė plėvelė užtikrina greitą ir efektyvų perteklinės drėgmės pašalinimą į vandens surinkimo latakus. Be to, ji sulaiko iš apačios kylančius vandens garus, tad nuo neigiamo poveikio bus apsaugota ir viršutinė stogo danga. Tiesa, montuojant hidroizoliacinę plėvelę būtina palikti ventiliacinį tarpą, kuris garantuos gerą kondensatą sugeriančio plaušelio efektyvumą ir stogo konstrukcijos vėdinimą. Pagrindinis skirtumas tarp difuzinės plėvelės ir antkondensacinės plėvelės- difuzinė praleidžia vandens garus, o antikondensacinė nepraleidžia. Dažniausiai antkondendansacinės plėvelės naudojamos nešildomų stogų ir palėpių įrengimui.

 • Garo izoliacinės plėvelės

  Garo izoliacinės plėvelės – privalomas elementas namo sandarumui užtikrinti. Ši izoliacinė priemonė padės apsaugoti apšiltinimo medžiagas nuo vandens garų patekimo. Dedant garo izoliaciją užtikrinamas barjeras nuo vandens garų, o tai sustabdo drėgmės patekimą į šiltinimo sluoksnį, taip pat sustabdo medžiagų irimą, pelėsio ir grybelių riziką. Tai ypač aktualu medinių būstų savininkams, nes natūralios kilmės statybinės konstrukcijos išskiria drėgmę. Lemora.lt asortimente esančios garo plėvelės glaudžiamos prie šilumos izoliacinės medžiagos – mineralinės vatos. Taip sutaupoma ir vietos, ir papildomų išlaidų tarpinėms medžiagoms. Kai kurios garo izoliacijos turi metalizuotus sluoksnius, padedančius stabdyti nevaldomus oro srautus pastato viduje. Tai paprastas būdas namus užtikrinti sandarumą ekologiškai ir ekonomiškai – į aplinka patenka mažiau šilumos ir kietojo kuro dalelių, o jūsų šildymo išlaidos akivaizdžiai sumažėja. Tiesa, galite įsigyti ir saunų sienų izoliacijai skirto, aliuminiu dengto popieriaus. Jis maksimaliai sumažina oro srautų judėjimą į išorę, o tai sumažins ir kuro, ir laiko sąnaudas kaitinant sauną. Lemora.lt geriausiai jūsų poreikius atitinkančias garo izoliacines plėveles išsirinksite lengvai, greitai ir už gerą kainą.

 • Vėjo izoliacinės plėvelės

  Ekonomiškai įrengti būstą šiais laikais nėra sudėtinga dėl gausaus izoliacinių priemonių pasirinkimo. Viena svarbesnių – vėjo izoliacinė plėvelė, kuri apsaugo būstą nuo nekontroliuojamų vėjo gūsių ir greito šilumos į aplinką atidavimo. Gamintojų teigimu,  padarius namą sandariu,  šeimininkų šildymo sąnaudas net iki 10-15 proc.  Žinomų gamintojų vėjo izoliacinė plėvelė dėl unikalios aukšto lygio gamybos technologijos yra visiškai nelaidi vėjui, tačiau pasižymi geru vandens garų pralaidumu. Taip efektyviai pašalinama perteklinė drėgmė ir sukuriama apsauga nuo pelėsio, grybelių ir kitų sveikatai kenksmingų mikroorganizmų. Tinkamai sumontuoti vėjo membraną gali net pradedantysis meistras.

 • Statybinės plėvelės

  Statybinės plėvelės – patikimas sprendimas tvarkai darbo vietoje užtikrinti. Tiek statant, tiek įrengiant naują būstą, norisi kuo mažiau laiko skirti tvarkymosi darbams. Polietileno plėvelė, kurią rasite Lemora.lt asortimente, užtikrins lengvą statybinių atliekų šalinimą ir apsaugos paviršius nuo galimos drėgmės. Be to, ją galite naudoti kaip hidroizoliacinę priemonę, nes medžiaga nelaidi vandeniui, ar kaip laikiną dangą atliekant tinkavimo, gruntavimo ar dažymo darbus. Jei reikalinga orui laidi grindų apsauga, rinkitės apsauginį kartoną grindims. Jį galite drąsiai tiesti ant bet kokios esamos dangos nesibaimindami mechaninių pažeidimų. Pastebėtina ir tai, kad statybinės plėvelės gaminamos iš antrinės žaliavos, perdirbant polietileno atliekas, tad pasirinkdami tokią prekę galite būti ramūs dėl minimalaus poveikio aplinkai. Asortimente taip pat rasite statybinio tinklo, naudojamo pastolių uždengimui pastatų renovacijos ar rekonstrukcijos metu. Tokio tipo apsauga padės išvengti aplink byrančių statybinių medžiagų likučių, kylančių dulkių ir kitų atliekų. Tiesa, toks tinklas atsparus UV spinduliams, todėl saulė nepažeis restauruojamų paviršių. Apžiūrėkite visą statybinių plėvelių asortimentą Lemora.lt ir jau šiandien įsigykite reikiamų priemonių naujam būstui.

FILTRAI:

Žiūrėti tik:

Prekių viso 1 - 24 / 26

Viena dažniausiai naudojamų statybinių medžiagų – izoliacinės plėvelės. Populiariausios – difuzinės plėvelės, klojamos ant apšiltinimo medžiagos. Jos pasižymi puikiu atsparumu vandeniui bei vėjui, bet yra pralaidžios garams. Taip užkertamas kelias nuolatinei drėgmei ir pelėsiui. Įrengiant naują būstą ne mažiau svarbi ir garo izoliacija. Tokio tipo plėvelė yra mažai laidi oro konvekcijai, tad sulaiko didžiąją dalį pastate susikaupusios drėgmės ir neleidžia jai prasiskverbti į šilumos izoliacinį sluoksnį. Kartu galima įsigyti ir vėjo izoliacines plėveles, kurios susideda iš UV poveikiui atsparaus polipropileninio audeklo. Dėka unikalios aukšto lygio gamybos technologijos gaunamas išskirtinių savybių produktas, kuris visiškai nelaidus vėjui, tačiau turi aukštas garų pralaidumo charakteristikas. Internetinės parduotuvės Lemora.lt asortimente taip pat rasite įvairaus pobūdžio statybinių plėvelių, naudojamų apsaugai, uždengimui ar patiesimui. Kiekvienas meistras čia ras labiausiai jo lūkesčius atitinkančių priemonių, kurios užtikrins saugų bei kokybiškai atliekamą darbą.