• Difuzinės plėvelės
  • Antikondensacinės plėvelės
  • Garo izoliacinės plėvelės

    Garo izoliacinės plėvelės – privalomas elementas namo sandarumui užtikrinti. Ši izoliacinė priemonė padės apsaugoti apšiltinimo medžiagas nuo vandens garų patekimo. Dedant garo izoliaciją užtikrinamas  barjeras nuo vandens garų , tai sustabdo drėgmės patekimą į šiltinimo sluoksnį, taip pat sustabdo medžiagų irimą, pelėsio ir grybelių riziką. Tai ypač aktualu medinių būstų savininkams, nes natūralios kilmės statybinės konstrukcijos išskiria drėgmės. Lemora.lt asortimente esančios garo plėvelės glaudžiamos prie šilumos izoliacinės medžiagos – mineralinės vatos. Taip sutaupoma ir vietos, ir papildomų išlaidų tarpinėms medžiagoms. Kai kurios garo izoliacijos turi metalizuotus sluoksnius, padedančius stabdyti nevaldomus oro srautus pastato viduje. Tai paprastas būdas namus užtikrinti sandarumą ekologiškai ir ekonomiškai – į aplinka patenka mažiau šilumos ir kietojo kuro dalelių, o jūsų šildymo išlaidos akivaizdžiai sumažėja. Tiesa, galite įsigyti ir saunų sienų izoliacijai skirto, aliuminiu dengto popieriaus. Jis maksimaliai sumažina oro srautų judėjimą į išorę, o tai sumažins ir kuro, ir laiko sąnaudas kaitinant sauną. Lemora.lt geriausiai jūsų poreikius atitinkančias garo izoliacines plėveles išsirinksite lengvai, greitai ir už gerą kainą.

  • Vėjo izoliacinės plėvelės
  • Statybinės plėvelės

    Statybinės plėvelės – patikimas sprendimas tvarkai darbo vietoje užtikrinti. Tiek statant, tiek įrengiant naują būstą, norisi kuo mažiau laiko skirti tvarkymosi darbams. Polietileno plėvelė, kurią rasite Lemora.lt asortimente, užtikrins lengvą statybinių atliekų šalinimą ir apsaugos paviršius nuo galimos drėgmės. Be to, ją galite naudoti kaip hidroizoliacinę priemonę, nes medžiaga nelaidi vandeniui, ar kaip laikiną dangą atliekant tinkavimo, gruntavimo ar dažymo darbus. Jei reikalinga orui laidi grindų apsauga, rinkitės apsauginį kartoną grindims. Jį galite drąsiai tiesti ant bet kokios esamos dangos nesibaimindami mechaninių pažeidimų. Pastebėtina ir tai, kad statybinės plėvelės gaminamos iš antrinės žaliavos, perdirbant polietileno atliekas, tad pasirinkdami tokią prekę galite būti ramūs dėl minimalaus poveikio aplinkai. Asortimente taip pat rasite statybinio tinklo, naudojamo pastolių uždengimui pastatų renovacijos ar rekonstrukcijos metu. Tokio tipo apsauga padės išvengti aplink byrančių statybinių medžiagų likučių, kylančių dulkių ir kitų atliekų. Tiesa, toks tinklas atsparus UV spinduliams, todėl saulė nepažeis restauruojamų paviršių. Apžiūrėkite visą statybinių plėvelių asortimentą Lemora.lt ir jau šiandien įsigykite reikiamų priemonių naujam būstui.

Rodomos 1 - 29 iš 29 prekių

Viena dažniausiai naudojamų statybinių medžiagų – izoliacinės plėvelės. Populiariausios – difuzinės plėvelės, klojamos ant apšiltinimo medžiagos. Jos pasižymi puikiu atsparumu vandeniui bei vėjui, bet yra pralaidžios garams. Taip užkertamas kelias nuolatinei drėgmei ir pelėsiui. Įrengiant naują būstą ne mažiau svarbi ir garo izoliacija. Tokio tipo plėvelė yra mažai laidi oro konvekcijai, tad sulaiko didžiąją dalį pastate susikaupusios drėgmės ir neleidžia jai prasiskverbti į šilumos izoliacinį sluoksnį. Kartu galima įsigyti ir vėjo izoliacines plėveles, kurios susideda iš UV poveikiui atsparaus polipropileninio audeklo. Dėka unikalios aukšto lygio gamybos technologijos gaunamas išskirtinių savybių produktas, kuris visiškai nelaidus vėjui, tačiau turi aukštas garų pralaidumo charakteristikas. Internetinės parduotuvės Lemora.lt asortimente taip pat rasite įvairaus pobūdžio statybinių plėvelių, naudojamų apsaugai, uždengimui ar patiesimui. Kiekvienas meistras čia ras labiausiai jo lūkesčius atitinkančių priemonių, kurios užtikrins saugų bei kokybiškai atliekamą darbą.