• Stogo liukai

  Stogo liukai – ir praktiškas, ir žavus sprendimas. Įsirengti jaukias erdves palėpėse nesunku, tereikia įsileisti į jas šviesos. Tai padaryti galite įmontuodami stogo liuką, kurį užsisakyti galite ir internetu Lemora.lt. Rinkdamiesi prekę atkreipkite dėmesį į patalpų, kuriose bus montuojama, paskirtį. Jei tai gyvenamoji erdvė, rinkitės stogo liuką šildomoms patalpoms. Jis pasižymi ne tik žinomomis stogo langų su viršutiniais vyriais ypatybėmis, bet ir užtikrina, kad ant stogo užlipsite lengvai, patogiai ir saugiai. Viršuje įtaisyti vyriai atveria langą net 70° kampu, o tai puikiai atitinka net avariniam išėjimui keliamus reikalavimus. Jei ruošiatės stogo liuką montuoti nešildomose patalpose, rinkitės tam pritaikytus variantus su visoms oro sąlygoms atspariu poliuretano sluoksniu. Be to, jis nereikalauja jokios ypatingos priežiūros, tad puikiai tinka net ir neizoliuotoms palėpėms. Išsirinkite geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį stogo liuką ir už jį mokėkite mažiau nei įprastai Lemora.lt internetinėje parduotuvėje.

 • Stogo langai

  Stogo langai net tamsiausią namų kampelį pavers jaukiu ir kupinu šviesos. Klijuotos pušies medienos rėmas puikiai derės prie namų interjero, o palėpės ventiliacijos klausimas bus išspręstas. Rankena, įmontuota rėmo viršuje arba apačioje, galėsite atverti langą net 180° kampu. Daugumoje stoglangių įmontuoti vabzdžių ir dulkių filtrai, tad galėsite mėgautis švaresniu oru dar paprasčiau. Su sistema TopSafe būsite užtikrinti, kad nepageidaujami svečiai pro jį nepateks vidun. Karštomis vasaros dienomis, norint apsisaugoti nuo kaitrios saulės, galima sumontuoti užuolaidėles viduje arba išorėje. Tai ne tik labai funkcionalus aksesuaras – jis suteiks kambariui kuklaus žavesio. Be to, stoglangis sulaikys dalį gatvės triukšmo – dauguma jų beveik nelaidūs garsams. Atkreipkite dėmesį į tai, kad įrengiant stogo langus, reikalingas stoglangio montavimo paketas pagal stogo dangą. Išsirinkite stogo langą jau šiandien ir kurkite svajonių namus kartu su Lemora.lt. Džiaugtis erdvėmis po stogu dabar lengva! 

 • Tarpinės, izoliacija

  Tarpinės stogo langams užtikrins kokybišką stogo dangos ir rėmo sujungimą. Jos gaminamos labai preciziškai, kad tiksliai atitiktų reikiamą lango dydį ir suteiktų vandeniui nepralaidžią apsaugą tarp lango ir stogo dangos. Renkantis prekę derėtų atkreipti dėmesį į stogo dangos tipą, nes vienos tarpinės skirtos banguotam, o kitos lygiam stogui. Asortimente taip pat rasite drėgmę izoliuojančios medžiagos, kuri tinka visų rūšių stogo konstrukcijoms. Ji puikiai tiks bet kokiems lango matmenims ir užtikrins saugų bei paprastą montavimą, nes lengvai tvirtinasi prie lango ir grebėstų. Orui pralaidi membrana neleis kauptis kondensatui, o drenažo lataką galėsite reguliuoti pagal poreikius. Kampiniai sujungimai turi lipnius, persidengiančius kraštelius, kurie užtikrins 100 proc. padengimą. Taip pat galite įsigyti ir garų izoliacijos, apsaugančios nuo peršalimo ir sutrūkinėjimo. Internetinėje parduotuvėje Lemora.lt įsigykite aukštos kokybės langų tarpinių bei kitų izoliacinių priemonių už patrauklią kainą jau šiandien ir mėgaukitės komfortu naujame būste.

 • Užuolaidėlės, žaliuzės

  Stogo langų užuolaidėlės, žaliuzės ar markizės suteiks papildomo jaukumo Jūsų palėpių erdvėms. Jos sulaiko ryškią saulės šviesą, užtikriną komfortą ir apsaugo paveikslus nuo išblukimo. Ritininėms užuolaidėlėms sumontuoti prireiks vos keleto minučių. Asortimentas gana platus, tad galite rinktis iš daugybės spalvų ir raštų. Jei norite apsisaugoti nuo karščio, vien užuolaidėlių nepakaks. Teks papildomai sumontuoti markizes arba išorines žaliuzes, kurias galite valdyti automatiniu būdu. Gera žinia gamtos mylėtojams – jos nenaudoja elektros energijos, o yra maitinamos saulės spindulių įkraunama baterija. „Protinga“ sistema valdo markizę priklausomai nuo spindulių intensyvumo: esant didelei kaitrai markizė išsiskleidžia, o apsiniaukus – automatiškai susilanksto. Tokie langų priedai padeda sumažinti oro kondicionavimo įrenginių suvartojamą energiją ir į aplinką išmetamo CO₂ kiekį. Išbandykite stogo langų užuolaidėles, žaliuzes bei markizes savo namuose. Jų galite įsigyti internetu Lemora.lt – užsisakykite dabar, o sandėliuojamas prekes atsiimkite dar šiandien.

 • Palėpės laiptai

  Palėpės laiptai padės moderniai bei itin jaukiai įrengti palėpės erdves. Gerai žinomo gamintojo Fakro laiptai yra ypatingi – jie taupo energiją, tad puikiai tinka patalpoms, kurios pasižymi dideliu temperatūrų skirtumu tarp šildomų gyvenamųjų ir nešildomų patalpų. Laiptai gaminami iš medienos rėmo ir užpildomi termoizoliacine medžiaga, dar labiau sumažinant naudojamą energiją. Pakopos specialiai pritaikytos patogiai patekti į palėpę – jos gaminamos su grioveliais, apsaugančiais nuo paslydimo. Įsigydami laiptus galite būti ramūs – jie jau surinkti ir paruošti montavimui perdangoje. Visiems palėpės laiptams suteikiama 3 metų garantija, todėl galite būti tikri, kad įsigyjate kokybišką prekę. Dažniausiai laiptus sudaro trys lengvai sulankstomi segmentai, kurių priežiūra itin paprasta. Internetinėje parduotuvėje Lemora.lt rinkitės iš keleto populiariausių palėpės laiptų modelių ir užsisakykite juos jau šiandien. 

Rodomos 1 - 41 iš 41 prekių

Stoglangiai ir priedai stogo langams – užtikrintas sprendimas jaukiai ir praktiškai palėpei. Vis populiarėjantis postoginių erdvių įrengimas skatina ir stogo langų pasiūlos didėjimą. Internetinėje parduotuvėje Lemora.lt galite įsigyti kokybiškų stogo liukų, langų, jų tarpinių, izoliacijų, užuolaidėlių, žaliuzių ir net palėpės laiptų. Rinkdamiesi prekes, atsižvelkite į patalpų ypatybes, pavyzdžiui, ar jos šildomos ar ne, kokia jų paskirtis. Stogo liukai dažniausiai pasirenkami kaip itin funkcionali priemonė – pro ją darbininkai lengvai gali patekti ant stogo ar apžiūrėti kaminą. Gaminami su stiklo paketu, atidarymo fiksatoriumi ir integruota universalia montavimo tarpine. Tuo metu stoglangiai dažniau atlieka vėdinimo funkciją ir leidžia saulės šviesai patekti į palėpę. Nepraleiskite progos įsigyti praktiškų priedų – įvairių spalvų užuolaidėlių bei žaliuzių. Jos apsaugos patalpas nuo kepinančios kaitros. Asortimente taip pat rasite patogių palėpės laiptų, kurių pakopos yra su grioveliais, apsaugančiais nuo praslydimo. Įsirenkite jaukią palėpę su Lemora.lt stoglangiais ir jų montavimo priedais.