• Putų plokštės

  Įrengiant būstą, tenka gerai apsvarstyti termoizoliacinių medžiagų savybes. Viena geriausių priemonių tokioje situacijoje – putų plokštės,  kurios yra skirstomos į polisterinenį pulplastį (EPS), ektrūzinį polistirolą(XPS), fenolį (FE) ir poliuretanines plokštes (Pir). Šios šilumos izoliacinės priemonės itin populiarios dėl pagrindinių savybių – šiltumo, lengvumo, didelio atsparumo plėšimui ir suspaudimui. Ekstrūzinis polistirolas  (XPS) nesugeria drėgmės ir nepraranda savo termoizoliacinių savybių net nuolat veikiamas vandens. Asortimente rasite ne tik įprasto balto polistireno, bet ir "pilkojo" (Neoporas) polistirolo.  Neoporas pasižymi net 20 proc. geresnėmis šiluminėmis savybėmis, tad puikiai tiks didesnės šiluminės varžos reikalaujantiems pastatams šiltinti. Tuo metu cokoliams, rūsiams ar visuomeninės paskirties pastatų galinėms sienoms, kampams ir vietoms prie laiptinių šiltinti galima naudoti ekstruzinį polistirolą. Jis kur kas atsparesnis mechaniniams pažeidimams, smūgiams, plintantiems mikroorganizmams, drėgmei, gruntiniam ir lietaus vandeniui.  Plokštės iš poliuretano (Pir) arba fenolio (Fe) yra net du kartus šiltesnės už standartinį polistireninį putplastį.  Tad kiekvienai situacijai rasite sprendimą Lemora.lt svetainėje.

 • Mineralinė vata

  Šildymo išlaidų mažinimui, garso izoliavimui, priešgaisrinei saugai, energetiniam naudingumui užtikrinti idealiai tinkanti medžiaga- mineralinė vata. Jis skirstoma į akmens ir stiklo vatą, priklausomai nuo medžiagos iš kurios pagaminta.  Mineralinė vata – puikus pasirinkimas ir natūralaus, pavyzdžiui, medinio karkaso namuose, kur itin aktualus efektyvus fasado vėdinimas. Slegiama vata yra kur kas atsparesnė plyšimams nei daugelis kitų termoizoliacinių priemonių, tad patikimai tarnaus net laibai „judriuose“ rąstiniuose namuose.

 • Putstiklis

  Putstiklis - unikali, ekologiška, pemzą primenanti izoliacinė medžiaga, gaminama iš perdirbto stiklo ir gamtinių žaliavų. Tai lengva, bet tuo pačiu ir tvirta bei ilgaamžė izoliacija. Visiškai nelaidi vandeniui ir garams, išlaiko dideles gniuždymo apkrovas, yra nedegi, atspari rūgštims ir cheminėms medžiagoms. Pritaikymas statybose yra labai platus – nuo stogų, fasadų ar interjerų iki požeminių konstrukcijų.

 • Techninė izoliacija

  Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo, dar vadinami ŠVOK, sistemų ortakiai turi būti šiltinami specialia technine izoliacija. Dažnai šios sistemos kerta atskiras priešgaisrines zonas, tad turi būti užtikrintas termoizoliacinių medžiagų atsparumas ugniai, kad degimo produktai nepersimestų iš vienos zonos į kitą. Be to, tinkamai sandarinant vėdinimo ir kitus kanalus, apribojami ir kontroliuojami šilumos nuostoliai. Žinomų gamintojų, tokių kaip Paroc, Rockwool, Isover ir kitų, dembliai ir stiklo vatos plokštės apsaugo nuo didelio šilumos patekimo į aplinką. Naudojant armuota aliuminio folija dengtas izoliacijos priemones, galite būti tikri, kad ilgai nereiks rūpintis jų keitimu ar atnaujinimu. Dėl specialios pluošto orientacijos dembliai nepaprastai ilgai išlaiko formą ir matmenis bei ypač gerai priglunda prie izoliuojamų paviršių. Ekspertų teigimu, stiklo plokščių izoliacija yra visiškai nedegi, tad galima saugiai naudoti net židinių šilumos izoliacijai įrengti.

 • Keramzitas

  Renovuojant būstą, darant plokščio stogo nuolydį,  patikimu termoizoliacijos sprendimu gali tapti degto molio granulės, vadinamos keramzitu. Tai vienas universalių sprendimų ieškantiems natūralių ir chemiškai neutralių šildymo priemonių gyvenamosioms patalpoms. Mažo svorio šilumos izoliacijos alternatyva tiks net priešgaisriniams būsto sprendimams įrengti. Deginama 1150°C temperatūroje molio žaliava išsipučia, suformuodama kietą išorinį paviršių ir porėtą vidaus struktūrą turinčias granules. Būtent dėl to, naudojamas įvairiausiose statybinėse konstrukcijose ar stogo struktūrose. Keramzitas patikimai užpildo visas tuščias erdves ir sukuria drėgmei nelaidų sluoksnį. Izoliuodami perdengimus šia šilumos izoliacine medžiaga, sumažinsite ir aplinkinį triukšmą bei santykinę patalpų drėgmę, nes granulės neįgeria vandens ir puikiai ventiliuojasi. Be to, tai gera priemonė apsaugoti namo karkasą nuo pelėsio, vabzdžių ar net graužikų, nesudaromos sąlygos jų visimuisi.

Rodomos 1 - 87 iš 87 prekių

Šilumos ir garso izoliacijos medžiagos – puikus sprendimas, norintiems sutaupyti. Tam, kad šildymo sezono galėtumėte laukti ramiai, tereikia pasirūpinti geru namo užsandarinimu. Aukštos kokybės putų plokščių, mineralinės vatos, keramzito bei kitų izoliacinių priemonių galite įsigyti internetu Lemora.lt. Asortimente rasite patikimų gamintojų medžiagų, kurios palengvins apšiltinimo darbus. Gerai atlikti darbai ne tik garantuos namų šilumą bei jaukumą, bet ir apsaugos nuo gatvės triukšmo ar neramių kaimynų. Ieškantys ilgaamžių sprendimų, gali išbandyti keramzito granules. Jos puikiai užpildo visas tuštumas, pasižymi gera termoizoliacija ir atsparumu karščiui bei šalčiui. Be to, tai yra ekologiška ir tvirta priemonė, kuri nesukrenta, todėl patogu dirbant. Labiau pasikliaujantys tradiciniais izoliacijos sprendimais taip pat ras prekių, kurios nustebins itin geru kokybės ir kainos santykiu. Išbandykite Lemora.lt internetinę parduotuvę jau šiandien ir darbus atlikite su tikru malonumu. Apsaugokite ne tik namus, bet ir savo sveikatą.