Pristatymo laikas Paroc ROS 30g sutapdintų stogų plokštė Padidinti

Informacija

Prekė yra gamintojo sandėlyje.

Akmens vata Paroc ROS 30g, plokštiems stogams, storis 60mm

Gamintojas: Paroc

  • Skirta naudoti pagrindiniam šilumos izoliacijos sluoksniui šiltinant plokščiuosius stogus.
  • Plokštės paviršiuje yra išpjauti grioveliai, kurie skirti efektyviam drėgmės, patekusios į stogo konstrukciją, išvėdinimui.
  • Šilumos laidumo koeficientas: 0,036 W/mK
  • 1 lapas - 2,16 m²

Skaityti plačiau

Plačiau

  • 1800 x 1200
  • 60 mm

Prekė yra gamintojo sandėlyje. Dėl kainos ir pristatymo termino teiraukitės.

int(0)

Saugus pirkimas

Paroc ROS 30g yra nedegios, apkrovą laikančios šilumos izoliacijos plokštės iš akmens vatos, skirtos renovuojamų ar naujai įrengiamų sutapdintų stogų šiltinimui. Šios plokštės sudaro pagrindą viršutinėms stogų plokštėms Paroc ROB 80. Jos yra PAROC AIR - vėdinamų plokščiųjų stogų sistemos sudėtinė dalis.

Paroc Air sistema

Šilumos izoliacija yra įrengiama iš dviejų ar daugiau sluoksnių. Vandens garų užtvara yra įrengiama ant gelžbetonio plokščių prieš šilumos izoliacijos plokštes. Jos siūlės turi būti suklijuojamos. Pagrindinis šilumos izoliacijos sluoksnis įrengiamas iš Paroc ROS 30g plokščių. Jei šilumos izoliacijos storis yra didesnis nei 160 mm, tuomet verta pagrindinį šilumos izoliacijos sluoksnį įrengti iš 2 sluoksnių, t.y iš Paroc ROS 30 ir Paroc ROS 30g. Viršutinis sluoksnis įrengiamas iš Paroc ROB 80 arba Paroc ROB 60 plokščių. PAROC ROS 30g plokštės yra klojamos taip, kad grioveliai būtų viršuje ir susijungtų į vieną kanalą.

Žiūrėję šią prekę, taip pat domėjosi