Slaptažodžio keitimas

Processing

Statybiniai gruntai

 • Giluminiai gruntai

  Giluminiai gruntai – gero ir kokybiško rezultato garantas. Tiek profesionalūs, tiek mėgėjai dažytojai žino, kad visus paviršius prieš dažant būtina gruntuoti. Grunto paskirtis paprasta – jis sutvirtina išsitrinančius ir netvirtus paviršius, sumažina porėtų ir stipriai drėgmę įgeriančių paviršių vandens įgėrimą ir padidina jų lipnumą viršutiniam apdailos sluoksniui. Tiesa, gruntas sumažins dažų sąnaudas, todėl galėsite kokybiškai nudažyti beveik dvigubai didesnį plotą. Internetinėje parduotuvėje Lemora.lt rasite platų giluminių gruntų pasirinkimą. Ieškant medžiagų naujo būsto įrengimui svarbu atkreipti dėmesį į kelis reikšmingiausius faktorius. Pasidomėkite, ar gruntas atsparus drėgmei ir pralaidus vandens garams. Tokios savybės užtikrins dažų ilgaamžiškumą ir stabilią santykinę patalpų drėgmę. Taip pat svarbu ir tai, kad tepant gruntą jis neputotų. Susidarantys oro burbuliukai neleidžia tolygiai dažyti paviršiaus, sunaudojama daugiau nei įprastai priemonių. Patikimų gamintojų siūlomi giluminiai gruntai neputoja, išlygina dengiamą paviršių ir gerai įsigeria. Jau šiandien pasinaudokite ypatingais pasiūlymais ir įsigykite statybinių medžiagų itin gera kainą internetu Lemora.lt.

 • Gruntai neįgeriantiems paviršiams

  Įgyvendinkite svajonių interjero idėjas su gruntais neįgeriantiems paviršiams. Tokia kvarcinė apdailos priemonė paruoš net „įnoringiausius“ paviršius kokybiškiems tinkavimo darbams. Jei sumanėte dengti sienas dekoratyviniu tinku, prieš tai jį būtinai sutvirtinkite. Gruntai neįgeriantiems paviršiams sumažina ir suvienodina pagrindo įgėrimą ir pagerina sukibimą su kitu sluoksniu. Asortimente esantys gruntai apsaugos paviršius ir nuo galimo pelėsio ar grybelių plitimo, nes yra laidūs vandens garams. Jie taip pat gali būti naudojami gruntuoti sienas prieš plytelių klijavimą, kai pagrindas yra sena plytelių danga. Kadangi mišinių sudėtyje nėra skiediklių, jis vienodai padengia paviršius ir suvienodina sukibimo galimybes. Prieš įsigydami prekes būtinai atkreipkite dėmesį į tokias specifikacijas kaip grunto dengimo ypatybės. Vieni jų yra tepami teptuku, kiti voleliu ar mentele. Taip pat nepamirškite prieš gruntavimą pašiurkštinti labai lygių paviršių, pavyzdžiui, monolitinio betono ar jo plokščių. Išsirinkite gruntų neįgeriantiems paviršiams internetu ir svajonių būstą kurkite be rūpesčių.

 • Gruntai prieš dekoratyvinį tinką

  Plonasluoksniai gruntai prieš dekoratyvinį tinką garantuos geriausius padengimo rezultatus ir paruoš paviršius ypatingai stipriam sukibimui. Namuose besidarbuojantys meistrai žino, kad dekoratyvų tinką gali būti sunkiau padengti nei įprastą. Būtent todėl paviršius derėtų paruošti specialia sintetinių dervų dispersija. Ji sumažina pagrindo įgeriamumą, o tai neleis tinkui pernelyg greitai išdžiūti, sutrūkinėti ar trupėti. Dėl specialaus smulkaus užpildo nugruntuoti paviršiai būna šiurkštūs ir atsparūs įbrėžimams. Toks gaminys taip pat pasižymi stipriomis dengimo savybėmis, todėl pagrindas yra apsaugomas nuo dėmių susidarymo ant spalvoto akrilinio, mineralinio, mozaikinio ir silikoninio tinko. Tai užtikrina geriausius dekoravimo rezultatus tiek pastato viduje, tiek išorėje. Išorėje papildomai sumažinama apatinio tinko vandens įgertis, nes per faktūrinio tinko trūkumus prasiskverbusį vandenį sulaiko apatinis tinkas. Toks gruntas yra hidrofobiškas ir atsparus oro veiksniams, tad pasirinkdami tokią prekę užtikrinsite ilgamečius rezultatus be pakitimų. Internetinėje parduotuvėje Lemora.lt apžiūrėkite visą gruntų prieš dekoratyvinį tinką asortimentą ir už patrauklią kainą įsigykite jų dar šiandien.

Prekių viso 1 - 32 / 32
 • Gruntas sintetinių dervų pagrindu. Skirtas sienoms ir grindims su itin įgeriančiais standartiniais ir nestandartiniais pagrindais gruntuoti prieš įrengiant bet kokį antrą sluoksnį. Taip pat tinka naudoti po šviesių spalvų, po permatomais dažais ar tapetais. Sąnaudos: 0,1−0,5 l/m², priklausomai nuo pagrindo lygumo bei vandens įgeriamumo.

  11,98 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (103 VNT.)
 • Paruoštas naudoti. Tinka vidaus ir išorės darbams. Atsparus drėgmei. Skvarbus, neputoja tepant, nepelėja, laidus vandens garams. Sąnaudos: 0,1-0,3 l/m², priklausomai nuo paviršiaus įgėrio.

  12,40 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (43 VNT.)
 • Gruntiniai dažai. Pagrindams gruntuoti prieš tepant plonasluoksnį tinką, glaistą ar dažų sluoksnį. Išeiga: nuo 0,2 iki 0,35 l/m², priklausomai nuo pagrindo lygumo ir įgerties. 

  29,22 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (185 VNT.)
 • Skirtas sienoms ir luboms vidaus patalpose. Sumažina ir suvienodina pagrindo įgeriamumą. Koncentruotas, skiedžiamas vandeniu pagal pagrindo įgeriamumo savybes. Gelsvos spalvos, lengva atskirti padengtą paviršių. Dengiamas rankomis arba mašininiu būdu. Sąnaudos: apie 100 g/m² neskiesto.

  54,59 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (581 VNT.)
 • Paruoštas naudoti, ypač skvarbus universalus giluminis gruntas. Padeda sutvirtinti trupantį ir netolygų paviršių, pagerina sukibimą. Tinkamas silpniems, kreiduotiems pagrindams surišti. Galima dengti sienas, grindis, lubas, tinka vidaus ir išorės darbams. Dengiamas rankomis arba mašininiu būdu. Sąnaudos: sienoms – apie 100 ml/m², grindims – apie...

  31,46 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 1 d.d*
  Turime sandėliuose (150 VNT.)
 • Išorės ir vidaus darbams, naudojami Capatect fasadų šiltinimo sistemose. Sukibtį gerinantis ir užpildantis gruntas vandens pagrindu. Paruošia pagrindą prieš dengiant hibridinį, silikoninį, mineralinį, akrilinį ar mozaikinį tinką. Spalva: balta, netonuota (tonuojami pagal Caparol Color Express). Išeiga: 250-350 ml/m² Lenkija

  27,50 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (81 VNT.)
 • Vidaus ir išorės darbams. Sutvirtina paviršių, sumažina ir suvienodina pagrindo įgėrimą, pagerina sukibimą. Sumažina oro burbuliukų atsiradimo galimybę savaime išsilyginančiuose skiediniuose. Laidus vandens garams. Išeiga: 50-300 ml/m² (priklauso nuo paviršiaus).

  22,12 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (11 VNT.)
 • Išsitrinančių pagrindų giluminis gruntas vidaus ir išorės darbams. Sutvirtina paviršių, sumažina ir suvienodina pagrindo įgėrimą, pagerina sukibimą. Laidus vandens garams. Paruoštas naudojimui. Baltos spalvos. Išeiga: 150-200 ml/m². 

  14,30 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (12 VNT.)
 • Mineralinių pagrindų, įskaitant ir porėtus, didelį įgėrimą turinčius mineralinius pagrindus bei gipso kartono plokščių gruntavimui. Vidaus ir išorės darbams. Sutvirtina paviršių, sumažina ir suvienodina pagrindo įgėrimą, pagerina sukibimą. Spava: šviesiai geltona. Išeiga: ~ 200 ml/m².

  10,08 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (13 VNT.)
 • Apšiltinimo sistemos armuotojo tinko ir kitų mineralinių pagrindų gruntavimui prieš dedant dekoratyvinį tinką. Vidaus ir išorės darbams. Paruoštas naudojimui. Sutvirtina paviršių, sumažina ir suvienodina pagrindo įgėrimą, pagerina sukibimą. Laidus vandens garams. Baltos spalvos. Gali būti tonuojamas. Išeiga: ~ 250 g/m².

  54,63 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (54 VNT.)
 • Gruntas su kvarcinio smėlio užpildu vidaus ir išorės darbams. Mažai įgeriančių mineralinių pagrindų, kaip monolitinis betonas, gruntavimui prieš visų rūšių tinką ir plytelių klijavimą. Mineralinių pagrindų gruntavimui prieš dedant polimerinį dekoratyvinį tinką. Išeiga: ~ 300-800 g/m² (priklauso nuo paviršiaus).

  13,67 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (28 VNT.)
 • Mineralinis grunto mišinys, prieš naudojimą maišomas su vandeniu. Naudojamas prieš tinkuojant mineralinius dekoratyviuosius tinkus. Dengiamas rankiniu būdu. Sąnaudos: apie 180 g/m².

  10,49 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (6 VNT.)
 • Paruoštas naudoti, lengvai dengiamas ir sukibimą gerinantis gruntas. Skirtas tankiems bei vandens neįgeriantiems mineraliniams paviršiams. Naudojamas sienoms ir luboms vidaus patalpose. Laidus garams ir praktiškai bekvapis.  Rausvos spalvos. Sąnaudos: apie 225 g/m².

  6,11 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (27 VNT.)
 • Gruntas vandens pagrindu, skirtas suvienodinti tvirtų, porėtų, stipriai ar nevienodai įgeriančių pagrindų įgertį. Sąnaudos: 50-200 ml/m² (priklauso nuo paviršiaus savybių, įgeriamumo). Skaidrus.

  19,56 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (2 VNT.)
 • Giliai įsigeriantis į pagrindą, greitai džiūstantis, sutvirtinantis paviršių akrilinis gruntas. Skirtas porėtų ir drėgmę sugeriančių paviršių (betono, tinko, gipso kartono plokščių) įgeriamumo suvienodinimui prieš glaistymą ar tapetavimą. Puikiai tinka mineralinių pagrindų gruntavimui prieš klijuojant apdailos plyteles klijais be tirpiklių. Išorės ir...

  7,38 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (58 VNT.)
 • Priemonė skirta pagrindams gruntuoti prieš naudojant grindų išlyginamuosius mišinius, tinkus, glaistus ar plytelėms klijuoti skirtus mišinius Taip pat naudojamas prieš klojant elastingas hidroizoliacines dangas, dažant. Sąnaudos: 0,03−0,12 kg/m²

  29,00 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (7 VNT.)
 • Naudojamas sausose ir drėgnose patalpose. Tinka sienoms, luboms, durims, baldams, langų vidinėms dalims. Uždengia ir užblokuoja dėmes. Puikiai sukimba su problematiškais paviršiais. Lengvai šlifuojamas.  Išeiga (vienam sluoksniui): 8-10 m²/l lygiems paviršiams.

  13,59 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (4 VNT.)
 • Gruntas sukibimui pagerinti, skirtas sienoms, luboms ir grindims vidaus patalpose arba išorėje. Gali būti naudojamas kaip veiksmingas nuo drėgmės saugantis iš medienos pagamintų pagrindų barjeras. Koncentruotas, prieš naudojant atskiesti vandeniu. Dengiamas rankiniu būdu. Sąnaudos: 40-60 g/m² neskiesto (priklausomai nuo paviršiaus).

  116,55 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-21 d.d*
  Gamintojo sandėlyje
 • Nelašantis skaidrus giluminis gruntas Optimaliai tinka dengti voleliu Skirtas gruntuoti tvirtus, porėtus paviršius, pvz., tinką, mūrą, akytąjį betoną, akmenį, gipso, gipskartonio plokštes, betoną, lengvąjį betoną, skiediniu ar glaistu padengtus paviršius Sąnaudos: 50-200 ml/m²

  25,65 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (34 VNT.)
 • Mikrobiocidinis tirpalas dumbliagrybių pažeistų paviršių dezinfekcijai. Naudojamas remontuojant "pažaliavusius" fasadus. Paruoštas naudojimui. Negalima purkšti - dengiamas šepečiu. Spalva: skaidrus. Išeiga: 50-150 ml/m².

  24,43 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (15 VNT.)
 • Giliai įsiskverbiantis silikoninės dervos gruntas. Išorės ir vidaus darbams. Hidrofobinis poveikis. Labai gerai sutvirtina paviršių. Spalva: skaidriai žalsvas.  Sąnaudos: 150-250 ml/m².

  32,45 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (6 VNT.)
 • Giliai besiskverbiantis, gerai sukimbantis gelsvas gruntas. Koncentruotas, gali būti skiedžiamas vandeniu. Naudojamas vidaus ir išorės darbams. Sąnaudos: 70-100 g/m².

  7,95 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (25 VNT.)
 • Specialus akrilinis giluminis gruntas išorės ir vidaus darbams su lanksčiomis Klinkerit plytelėmis. Skirtas pagrindo ant kurio klijuojamos termoizoliacinės plokštės, bei sutvirtinto (armuoto) sluoksnio paviršiams gruntuoti prieš atliekant kitus darbus. Sąnaudos: vienam sluoksniui 150-200 ml/m², priklausomai nuo pagrindo lygumo bei vandens įgeriamumo.

  Pristatymo laikas Pristatymas 2-21 d.d*
  Gamintojo sandėlyje
 • Vandens pagrindo gruntas. Yra atsparus drėgmei bei sudaro gerą lyginamojo mišinio ir pagrindo sukibimą.  Tinka tiek įgeriantiems, tiek neįgeriantiems paviršiams vidaus patalpose prieš lyginimo darbus.  Skiedimas: grunto 1 l + vandens 4 l = 5 l apyt. 30 m² Neskiestas / nesugeriantis paviršius: grunto 1 l apyt. 10 m²

  13,03 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (16 VNT.)
 • Statinio sandarinimui skirtas sistemos komponentas. Tinka sugeriantiems mineraliniams pagrindams. Išeiga: 100-200 ml/m² priklausomai nuo pagrindo.

  56,77 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (10 VNT.)
 • Grunto koncentratas Užnešimas teptuku Tinka sienoms, luboms, grindims, pamatams, fasadams Pagerina mišinio sukibimą su pagrindu Sumažina oro burbuliukų susidarymą ant liejamo paviršiaus Apsaugo liejamą mišinį nuo staigaus perdžiūvimo Gali būti naudojamas lauke (balkonai, terasos) Skiesti priklausomai nuo  pagrindo  nuo 1:1 iki 1:9 

  57,17 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-21 d.d*
  Gamintojo sandėlyje
 • Koncentruotas gruntas skiedžiamas vandeniu, skirtas išlyginti/sumažinti pagrindo įgeriamumą Organinės rišamosios medžiagos, vanduo, priedai Skirtas netolygiai įgeriančių, labai įgeriančių mineralinių pagrindų padengimui (keraminių plytų mūras, akyto betono blokeliai ir t.t.) prieš tinkavimą Išeiga: ~ 0,1 kg/m² (skiedžiant vandeniu 1:2) Našumas: ~ 450...

  54,45 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (24 VNT.)
 • Naudoti paruoštas tonuojamas universalus gruntas su kvarciniu smėliu. Ypač tinkamas paviršiaus paruošimui prieš tinkuojant fasadą dekoratyviniu tinku Suvienodina paviršiaus įgeriamumo gebą ir užtikrina gerą sluoksnių sukibimą Spalva balta. Tonuojamas pagal pasirinktą spalvą Sąnaudos:apie 0.2 kg/m² - 0.25 kg/m²

  59,37 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (71 VNT.)
 • Paruoštas naudoti, universalus giluminis gruntas T-Grund Universal skirtas sienoms, luboms ir grindims. Naudojamas prieš glaistymo, dažymo, tapetų ir plytelių klijavimo darbus ar pan. Stiprina paviršių ir gerina sukibimą, suriša smulkias daleles ir dulkes. Skirtas vidaus ir išorės darbams. Sąnaudos sienos 100-150, grindys 120 -250 ml/m2 (priklauso...

  12,58 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (59 VNT.)
 • Siplast Primer SBS bituminis gruntas yra aukštos kokybės produktas, pagamintas naudojant modifikuotą SBS bitumą Yra mažo klampumo, geros skvarbos į pagrindą ir greitai džiūstantis Išeiga: nuo 0,1 l/m2 (metalas) iki 0,25 l/m2 (betonas)  tepant vieną sluoksnį. Priklauso nuo pagrindo tipo ir aplinkos temperatūros Tirpiklio pagrindu Įrankius plauti su...

  54,45 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (34 VNT.)
 • Gruntas, užtikrinantis sukibimą ir stabdantis drėgmės skverbimąsi Koncentruotas, sukibimą užtikrinantis gruntas, atsižvelgiant į pagrindo tipą skiedžiamas vandeniu Gali būti naudojamas kaip veiksmingamas, nuo drėgmės saugantis, iš medienos pagamintų pagrindų barjeras Dengiamas rankiniu būdu

  10,89 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (3 VNT.)
 • Suvienodina paviršiaus įgėrį Palengvina dažymą ir glaistyto paviršiaus defektų pataisymą prieš dažant Sumažina dažų sąnaudas Sudaro visiškai matinę plėvelę Vandens pagrindo Laidus vandens garams Saugus aplinkai ir žmogui Sąnaudos apie 8-10 m²/l

  43,32 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (4 VNT.)

Statybiniai gruntai – gero ir kokybiško rezultato garantas. Tiek profesionalūs, tiek mėgėjai dažytojai žino, kad visus paviršius prieš dažant būtina gruntuoti. Grunto paskirtis paprasta – geras sukibimas su paviršiumi ir itin geras sukibimas su dažais. Be to, gruntas sumažins dažų sąnaudas, todėl galėsite kokybiškai nudažyti ženkliai didesnį plotą. Internetinėje parduotuvėje Lemora.lt rasite platų giluminių gruntų pasirinkimą. Ieškant medžiagų naujo būsto įrengimui svarbu atkreipti dėmesį į kelis reikšmingiausius faktorius. Pasidomėkite, ar gruntas atsparus drėgmei ir pralaidus vandens garams. Šios savybės užtikrins dažų ilgaamžiškumą ir stabilią santykinę patalpų drėgmę. Taip pat svarbu ir tai, kad tepant gruntą jis neputotų. Susidarantys oro burbuliukai neleidžia tolygiai dažyti paviršiaus, sunaudojama daugiau nei įprastai priemonių. Patikimų gamintojų siūlomi gruntai neputoja, išlygina dengiamą paviršių ir gerai įsigeria. Asortimente taip pat rasite gruntų neįgeriantiems paviršiams ir gruntų, naudojamų prieš dekoratyvinį tinkavimą. Jau šiandien pasinaudokite ypatingais pasiūlymais ir įsigykite statybinių medžiagų itin gera kaina internetu Lemora.lt