Statybiniai gruntai

  • Giluminiai gruntai

    Giluminiai gruntai – gero ir kokybiško rezultato garantas. Tiek profesionalūs, tiek mėgėjai dažytojai žino, kad visus paviršius prieš dažant būtina gruntuoti. Grunto paskirtis paprasta – jis sutvirtina išsitrinančius ir netvirtus paviršius, sumažina porėtų ir stipriai drėgmę įgeriančių paviršių vandens įgėrimą ir padidina jų lipnumą viršutiniam apdailos sluoksniui. Tiesa, gruntas sumažins dažų sąnaudas, todėl galėsite kokybiškai nudažyti beveik dvigubai didesnį plotą. Internetinėje parduotuvėje Lemora.lt rasite platų giluminių gruntų pasirinkimą. Ieškant medžiagų naujo būsto įrengimui svarbu atkreipti dėmesį į kelis reikšmingiausius faktorius. Pasidomėkite, ar gruntas atsparus drėgmei ir pralaidus vandens garams. Tokios savybės užtikrins dažų ilgaamžiškumą ir stabilią santykinę patalpų drėgmę. Taip pat svarbu ir tai, kad tepant gruntą jis neputotų. Susidarantys oro burbuliukai neleidžia tolygiai dažyti paviršiaus, sunaudojama daugiau nei įprastai priemonių. Patikimų gamintojų siūlomi giluminiai gruntai neputoja, išlygina dengiamą paviršių ir gerai įsigeria. Jau šiandien pasinaudokite ypatingais pasiūlymais ir įsigykite statybinių medžiagų itin gera kainą internetu Lemora.lt.

  • Gruntai neįgeriantiems paviršiams

    Įgyvendinkite svajonių interjero idėjas su gruntais neįgeriantiems paviršiams. Tokia kvarcinė apdailos priemonė paruoš net „įnoringiausius“ paviršius kokybiškiems tinkavimo darbams. Jei sumanėte dengti sienas dekoratyviniu tinku, prieš tai jį būtinai sutvirtinkite. Gruntai neįgeriantiems paviršiams sumažina ir suvienodina pagrindo įgėrimą ir pagerina sukibimą su kitu sluoksniu. Asortimente esantys gruntai apsaugos paviršius ir nuo galimo pelėsio ar grybelių plitimo, nes yra laidūs vandens garams. Jie taip pat gali būti naudojami gruntuoti sienas prieš plytelių klijavimą, kai pagrindas yra sena plytelių danga. Kadangi mišinių sudėtyje nėra skiediklių, jis vienodai padengia paviršius ir suvienodina sukibimo galimybes. Prieš įsigydami prekes būtinai atkreipkite dėmesį į tokias specifikacijas kaip grunto dengimo ypatybės. Vieni jų yra tepami teptuku, kiti voleliu ar mentele. Taip pat nepamirškite prieš gruntavimą pašiurkštinti labai lygių paviršių, pavyzdžiui, monolitinio betono ar jo plokščių. Išsirinkite gruntų neįgeriantiems paviršiams internetu ir svajonių būstą kurkite be rūpesčių.

  • Gruntai prieš dekoratyvinį tinką

    Plonasluoksniai gruntai prieš dekoratyvinį tinką garantuos geriausius padengimo rezultatus ir paruoš paviršius ypatingai stipriam sukibimui. Namuose besidarbuojantys meistrai žino, kad dekoratyvų tinką gali būti sunkiau padengti nei įprastą. Būtent todėl paviršius derėtų paruošti specialia sintetinių dervų dispersija. Ji sumažina pagrindo įgeriamumą, o tai neleis tinkui pernelyg greitai išdžiūti, sutrūkinėti ar trupėti. Dėl specialaus smulkaus užpildo nugruntuoti paviršiai būna šiurkštūs ir atsparūs įbrėžimams. Toks gaminys taip pat pasižymi stipriomis dengimo savybėmis, todėl pagrindas yra apsaugomas nuo dėmių susidarymo ant spalvoto akrilinio, mineralinio, mozaikinio ir silikoninio tinko. Tai užtikrina geriausius dekoravimo rezultatus tiek pastato viduje, tiek išorėje. Išorėje papildomai sumažinama apatinio tinko vandens įgertis, nes per faktūrinio tinko trūkumus prasiskverbusį vandenį sulaiko apatinis tinkas. Toks gruntas yra hidrofobiškas ir atsparus oro veiksniams, tad pasirinkdami tokią prekę užtikrinsite ilgamečius rezultatus be pakitimų. Internetinėje parduotuvėje Lemora.lt apžiūrėkite visą gruntų prieš dekoratyvinį tinką asortimentą ir už patrauklią kainą įsigykite jų dar šiandien.

FILTRAI:

Žiūrėti tik:

Prekių viso 1 - 23 / 23

Statybiniai gruntai – gero ir kokybiško rezultato garantas. Tiek profesionalūs, tiek mėgėjai dažytojai žino, kad visus paviršius prieš dažant būtina gruntuoti. Grunto paskirtis paprasta – geras sukibimas su paviršiumi ir itin geras sukibimas su dažais. Be to, gruntas sumažins dažų sąnaudas, todėl galėsite kokybiškai nudažyti ženkliai didesnį plotą. Internetinėje parduotuvėje Lemora.lt rasite platų giluminių gruntų pasirinkimą. Ieškant medžiagų naujo būsto įrengimui svarbu atkreipti dėmesį į kelis reikšmingiausius faktorius. Pasidomėkite, ar gruntas atsparus drėgmei ir pralaidus vandens garams. Šios savybės užtikrins dažų ilgaamžiškumą ir stabilią santykinę patalpų drėgmę. Taip pat svarbu ir tai, kad tepant gruntą jis neputotų. Susidarantys oro burbuliukai neleidžia tolygiai dažyti paviršiaus, sunaudojama daugiau nei įprastai priemonių. Patikimų gamintojų siūlomi gruntai neputoja, išlygina dengiamą paviršių ir gerai įsigeria. Asortimente taip pat rasite gruntų neįgeriantiems paviršiams ir gruntų, naudojamų prieš dekoratyvinį tinkavimą. Jau šiandien pasinaudokite ypatingais pasiūlymais ir įsigykite statybinių medžiagų itin gera kaina internetu Lemora.lt