Slaptažodžio keitimas

Processing

Remmers

Prekių viso 1 - 5 / 5
 • Lazūra lauko medienai. Naudojama mediniams fasadams, pastogėms, tvoroms, sodo nameliams, vartams. Netinka dengti ant grindų (terasos ir kt. medinės grindys). 3 in 1 - impregnantas, gruntas ir dažai. Medienai suteikiama visapusiška ilgalaikė apsauga nuo drėgmės, UV spindulių, mėlynavimo, vapsvų. Išeiga: ~100 ml/m² kiekvienam sluoksniui. Reikalingi...

  88,39 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (2 VNT.)
 • Statinio sandarinimui skirtas sistemos komponentas. Tinka sugeriantiems mineraliniams pagrindams. Išeiga: 100-200 ml/m² priklausomai nuo pagrindo.

  56,77 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (2 VNT.)
 • Tirpiklių neturinti, polimerais modifikuota 1K bitumo storio danga su polistirenu. Naujų ir senų pastatų hidroizoliacijai, kur yra sąlytis su žeme. Labai lanksti, elastinga ir įtrūkimus užpildanti izoliacija. Galima purkšti. Geras atsparumas slėgiui.

  65,34 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (21 VNT.)
 • Konstrukcijų sandarinimas viduje ir išorėje. Cokolio ir pamato hidroizoliacija viduje ir išorėje. Sudėtinė/ kompozicinė hidroizoliacija. Horizontalus sandarinimas sienose ir po sienomis. Perimetrinių izoliacinių plokščių, plytelių klijavimas. Išeiga: mažiausiai 1,2 kg/m²/mm sauso sluoksnio storis.

  59,95 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-7 d.d*
  Turime sandėliuose (37 VNT.)
 • Sudėtinis sandariklis, 3 in 1 produktas: hidroizoliacija + plytelių klijai + siūlių užpildas. Vidaus ir išorės, grindų paviršiai. Balkonų, lodžijų hidroizoliacija. Kompozicinė hidroizoliacija po plytelėmis. Tinka naujiems ir seniems pastatams. Vonios kambarių ir baseinų aplinkos hidroizoliacija. Itin elastingas. Spalva: šviesi smėlio.

  126,78 € VNT.
  Pristatymo laikas Pristatymas 2-21 d.d*
  Gamintojo sandėlyje

Vokiečių gamintojas. Specializuojasi gruntų, hidroizoliacijos bei kitų cheminių statybos produktų, taip pat medienos dažų ir lakų gamyboje.