Pristatymo laikas Gruntas Capatect Putzgrund 610 Padidinti

Pristatymo terminai
Pristatymas visoje lietuvoje

Pristatome per 1-4 darbo dienas* Visoje Lietuvoje

Gruntas Capatect Putzgrund 610

Gamintojas: Caparol

Skiedžiami vandeniu, sukibtį gerinantys ir užpildantys specialūs gruntiniai dažai apkrovą išlaikantiems išorės bei vidaus mineraliniams pagrindams.

Skaityti plačiau

Plačiau

  • 8 kg
  • 16 kg
  • 25 kg

21,45 €

VNT

int(441)

Saugus pirkimas

Skiedžiami vandeniu, sukibtį gerinantys ir užpildantys specialūs gruntiniai dažai apkrovą išlaikantiems išorės bei vidaus mineraliniams pagrindams.

Paskirtis

Apkrovą išlaikantiems, mineraliniams vidaus ir išorės paviršiams padengti dengiamuoju, neslidžiu grunto sluoksniu. Specialiai naudojamas kaip sukibtį gerinantis paruošiamasis grunto sluoksnis, prieš dengiant sintetinės ir silikoninės dervos tinko, dispersinio – silikatinio tinko, mineralinio tinko arba spalvotųjų akmenukų tinko sluoksnius, palengvinantis šių statybinių medžiagų dengimą ir jų faktūros išryškinimą bei garantuojantis didesnį darbo našumą. Išorėje papildomai sumažinama apatinio tinko vandens įgertis, nes per faktūrinio tinko trūkumus prasiskverbusį vandenį sulaiko apatinis tinkas. „Putzgrund 610“ gruntiniai dažai taip pat naudojami kaip faktūrą (vadinamąją šepečio potėpių), suteikiantis grunto sluoksnis, dengiant „Arte-Lasur“ ir „Deco-Lasur“ ir kaip gruntas, dengiant „Capadecor-Putz“ ir „Capdecor Calcino-Dekor“.

Savybės:
Atsparūs oro veiksniams.
Hidrofobiški.
Geros dengiamosios gebos.
Tvirtai sukimbantys.
Skiedžiami vandeniu.
Nekenkiantys aplinkai ir silpno kvapo.
Spalvinami „ColorExpress“ sistema.
Reakcija į gaisrą: nedegi arba sunkiai užsidegantis pagal esamos „Capatect-WDV“ sudėtinės termoizoliacinės sistemos ir „Capatect-VHF“ pakabinamų fasadų sistemos sandarą.

Pakuotė: 8 kg, 16 kg, 25 kg

Spalva - balta; tankis - apie 1,6 g/ cm³

Šiauliai

Metalistų g. 8E 2020-06-04 , 17:3010 vnt.