Ecophon

Rodomos 1 - 8 iš 8 prekių
 • Pakabinamos lubos, Ecophon Advantage

  Ecophon Advantage yra kokybiškos, geromis mechaninėmis savybėmis pasižyminčios akustinės lubos. Patraukli kaina, paprasta priežiūra tikrai ras savo klientą. Standartiniai matmenys, dažyta-įgilinta briauna suteikia galimybes plačiai taikyti Advantage plokštes biuruose, restoranuose, klubuose.

  vnt.
 • Pakabinamos lubos, Ecophon Focus

  Ecophon Focus yra kabamųjų lubų plokštės, turinčios labai geras garsą sugeriančias savybes, platų spalvų spektrą ir didelį briaunų pasirinkimą; taip pat asortimente yra analogų neturinčios lenktos lubų plokštės.

  vnt
 • Pakabinamos lubos, Ecophon Harmony Opta

  Harmony gaminiai yra lubų plokštės, kurios naudojamos kaip optimalus aukštos kokybės ir priimtinos kainos derinys. Harmony akustinės lubų plokštės skirtos patalpoms, kuriose nekeliami specialūs spalvų, briaunų formų ar plokščių dydžių reikalavimai.

  vnt
 • Pakabinamos lubos, Ecophon Hygiene

  Ecophon Hygiene yra plataus asortimento aukštos kokybės akustinės kabamosios lubos, skirtos patalpoms, kur būtini griežti higieniniai reikalavimai.

  vnt.
 • Pakabinamos lubos, Ecophon Master

  Ecophon Master - ypatingos akustinės, didelio tankio stiklo vatos plokštės, rekomenduojamos naudoti, kai būtina gera patalpų akustika. Tai produktas, kurį gerai žino akustikos specialistai.

  vnt.
 • Pakabinamos lubos, Ecophon Sombra

  Idealios lubos kino salėms. Ecophon Sombra - akustinės kabamosios lubos, naudojamos ten, kur reikia žemo lygio atspindžio koeficiento ir gerų akustinių savybių. Sombra produktų grupę sudaro Sombra Alpha ir Gamma, kurios naudojamos pagal paskirtį patalpoje.

  vnt.
 • Pakabinamos lubos, Ecophon Tecno

  Tecno yra plataus asortimento akustinės plokštės, skirtos pramoninėms patalpoms. Tecno gaminiai pasižymi puikiomis garsą sugeriančiomis savybėmis, todėl gali žymiai sumažinti triukšmo lygį pramoninėse patalpose. Baffles- vertikaliai kabančios garsą sugeriančios plokštės- gali būti naudojamos kartu su Tecno gaminiais patalpose, kur reikalingos garsą...

  vnt.
 • Pakabinamų lubų mineralinė plokštė Ecophon Gedina

  Ecophon Gedina - aukštos kokybės akustinės plokštės iš stiklo vatos, kurios turi geras mechanines savybes, lengvai montuojamos ir išmontuojamos su dažyta briauna.

  vnt
Rodomos 1 - 8 iš 8 prekių