Pristatymo laikas Mastika hidroizoliacinė Vincents Hidroplast, talpa 1.5-7kg Padidinti

Pristatymo terminai
Pristatymas visoje lietuvoje

Pristatome per 1-4 darbo dienas* Visoje Lietuvoje

Mastika hidroizoliacinė Vincents Hidroplast, vidaus darbams, talpa 1.5-7kg

Gamintojas: Vincents polyline

  • Vienkomponentė, greitai kietėjanti, polimerinė hidroizoliacinė membrana.
  • Naudojama apsaugoti tinką, gipskartonį, OSB, cemento drožlių, klijuotos fanieros plokštes, betoną ir įvairius cementinius paviršius prieš klijuojant keramikines plyteles.
  • Galima naudoti vidaus darbams, o taip pat ir šildomoms grindims.
  • Sąnaudos: 1,2 kg/m² (tepant dviem sluoksniais).

Skaityti plačiau

Plačiau

  • 1,5 kg
  • 7 kg
  • 4 kg

7,38 €

VNT

int(26)

Saugus pirkimas

Vincents Hidroplast - besiūlė skysta membrana, atspari deformacijai ir suteikia labai efektyvias hidroizoliacines savybes tiek po pagrindais, tiek ir virš pagrindų.

Naudojimas

Betoniniai, ant cementinės bazės sudaryti paviršiai turi buti tvirti, švarūs, nuvalyti nuo cemento liekanų, nuo dulkių ir sukibimą mažinančių dalelių, išlaikyti mažu mažiausiai 14 dienų. Prieš naudojant hidroizoliaciją, paviršių reiktų gruntuoti gruntu hidroizoliacijai Vincents Hidrogrunt.

Hidroplast tepama teptuko, volelio pagalba arba purškiama ant vientiso ir ankščiau paruošto pagrindo dviem sluoksniais. Antras sluosnis tepamas po to, kai pirmas sluoksnis nebelimpa, bet ne vėliau kaip 24 valandų laikotarpyje po pirmo sluoksnio užtepimo. Visas galimas deformacinių trūkimų vietas būtina sutvirtinti armuojančiu tinkleliu Vincents Hidro Tape, dedant tinklelį tarp Hidroplast sluosnių. Po Hidroplast panaudojimo, dangą reikia apsaugoti nuo stipraus mechaninio poveikio. Patikrinti dėl vandens nepralaidumo reiktų ne ankščiau kaip po 4 kietėjimo dienų. Hidroplast puikiai sukimba ir su drėgnu paviršiumi, bet esant mažiausiam neaiškumui, reiktų pradžioje atlikti nedidelį bandymą.

Vilnius

Kareivių g. 5 2020-06-03 , 17:306 vnt.

2020-06-03 , 17:306 vnt.