Nuotraukose vaizduojamos prekės savo spalva, forma ar kt. parametrais gali neatitikti realaus vaizdo!

Greitai džiūstantys plytelių klijai Sakret FFKs

11,73 € / vnt.
A000013284

Kainos internetinėje parduotuvėje ir prekybos salonuose gali skirtis. Kainos pateikiamos su PVM.

Naudojami keraminėms, betoninėms apdailinėms, akmens masės, mozaikos, židinio apdailos ir akmens plytelėms, betoniniams ir kitokiems mineraliniams pagrindams, taip pat ant senų plytelių, gipsokartono, medžio drožlių plokščių, šildomam mūrui ir židinių apdailai, mediniams paviršiams, baseinų apdailai patalpose (kartu su hermetinėmis siūlėmis). Tinka sienoms ir grindims, išorės ir vidaus darbams.

Plačiau
Apmokėjimas, lizingas
Siųsti užklausą

Naudojami keraminėms, betoninėms apdailinėms, akmens masės, mozaikos, židinio apdailos ir akmens plytelėms, betoniniams ir kitokiems mineraliniams pagrindams, taip pat ant senų plytelių, gipsokartono, medžio drožlių plokščių, šildomam mūrui ir židinių apdailai, mediniams paviršiams, baseinų apdailai patalpose (kartu su hermetinėmis siūlėmis). Tinka sienoms ir grindims, išorės ir vidaus darbams.  Atsparūs vandeniui ir šalčiui. Su elastingumą didinančiais priedais. Pilkos spalvos.

Pagrindo paruošimas: Pagrindas turi būti sausas, tvirtas, be trūkių. Nuo pagrindo paviršiaus būtina pašalinti netvirtus ir atšokusius sluoksnius, taip pat dulkes, purvą, tepalo, dažų likučius ir pan.. Labai lygius paviršius būtina suraižyti. Pagrindą rekomenduojame gruntuoti gruntu SAKRET UG. Gipsinius ir anhidritinius paviršius gruntuoti būtina visada!

Darbas: SAKRET FFK supilkite į indą su švariu vandeniu ir išmaišykite iki susidarys vienalytė masė, be sušokusių mišinio gabalėlių. Rekomenduojame naudoti 600 aps./min. maišytuvą. Po 3 min. brandinimo dar kartą permaišykite. Vienu kartu klijais padenkite pagrindo plotą, kurį išklijuosite plytelėmis per 10 min. Deformacines siūles klijais užpildyti negalima!

Techniniai duomenys

Atitinka standartą EN 12004+A1+AC

Tipas C2FT

Sąnaudos 1,8-4,4 kg/m2

Brandinimo trukmė ~ 3 min.

Užteptų klijų tinkamumo trukmė ~ 10 min.

Paruoštų klijų tinkamumo trukmė ~ 20 min.

Galima dalinė apkrova (vaikščioti)

ir užpildyti siūles po 3 val.

Pilnas apkrovimas po 7 parų

Darbo ir pagrindo temperatūra nuo +5°C iki + 25°C

Sandėliavimo trukmė: 12 mėnesių

Įpakavimas

Maišai po 25 kg. Padėklo talpa - 48 maišai, masė 1200 kg.

Maišai po 5 kg. Padėklo talpa - 150 maišų,

masė 750 kg arba 200 maišų, 1000 kg.

 

SIŲSTI DRAUGUI

 

PANAŠIOS PREKĖS
Dalintis facebook


Geriausi statybinių medžiagų pasiūlymai!
Prenumeruokite ir sužinokite naujienas pirmieji!