Kryžiukai plytelių tarpams 1.5–2 mm skirti tiksliam ir profesionaliam plytelių klojimui. Naudojant šiuos kryžiukus išgaunami vienodi ir estetiški tarpai tarp plytelių, užtikrinant aukštos kokybės galutinį rezultatą.
Kryžiukų kraštai yra lygūs, todėl jie leidžia išlaikyti tikslų tarpų dydį visame paviršiuje. Produktas yra kalibruotas, kas užtikrina dar didesnį tikslumą ir patikimumą darbo metu.
Tinka naudoti įvairių tipų plytelių klijavimo darbuose, kai reikalingas 1.5–2 mm tarpas.
Pagrindinės savybės:
Techniniai duomenys
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Tarpų dydis | 1.5–2 mm |
| Pakuotė | 200 vnt. |
Papildoma informacija
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Pakuotės plotis | 32,00 cm |
| Pakuotės aukštis | 32,00 cm |
| Pakuotės gylis | 28,00 cm |
| Pakuotės svoris | 2,58 kg |
| Kryžiukų tipas | + |
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys

duomenys atnaujinti
atnaujintas
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys
Pristatymas 2-7 d.d*
Turime sandėliuose (557 POK.)
Pristatymas 2-7 d.d*
Turime sandėliuose (238 POK.)
Pristatymas 2-7 d.d*
Turime sandėliuose (10 POK.)
Pristatymas 2-7 d.d*
Turime sandėliuose (234 POK.) Ši prekė dar nėra įvertinta.