Kalibruoti kryžiukai plytelių tarpams 8 mm. Lygūs kraštai leidžia tiksliai formuoti tarpus ir užtikrina profesionalų plytelių išdėstymą.
Kryžiukai plytelių tarpams 8 mm skirti tiksliam plytelių klojimui, užtikrinant vienodus ir estetiškus tarpus tarp plytelių. Naudojant šiuos kryžiukus gaunamas profesionalus ir vizualiai tvarkingas plytelių dangos rezultatas.
Kryžiukų kraštai yra lygūs, todėl jie leidžia išlaikyti tikslų tarpų dydį visame paviršiuje. Produktas yra kalibruotas, kas užtikrina aukštą tikslumą ir patikimumą montavimo metu.
Kryžiukai tinka įvairių tipų plytelių klijavimo darbams, kai reikalingas 8 mm tarpas.
Pagrindinės savybės:
Techniniai duomenys
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Tarpų dydis | 8 mm |
| Pakuotė | 200 vnt. |
Papildoma informacija
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Pakuotės plotis | 46,00 cm |
| Pakuotės aukštis | 48,00 cm |
| Pakuotės gylis | 28,00 cm |
| Pakuotės svoris | 0,50 kg |
| Kryžiukų tipas | + |
| Kryžiukų plotis | 8 mm |
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys
Kalibruoti kryžiukai plytelių tarpams 8 mm. Lygūs kraštai leidžia tiksliai formuoti tarpus ir užtikrina profesionalų plytelių išdėstymą.

duomenys atnaujinti
atnaujintas
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys
Pristatymas 2-7 d.d*
Turime sandėliuose (557 POK.)
Pristatymas 2-7 d.d*
Turime sandėliuose (238 POK.)
Pristatymas 2-7 d.d*
Turime sandėliuose (10 POK.)
Pristatymas 2-7 d.d*
Turime sandėliuose (234 POK.) Ši prekė dar nėra įvertinta.