T formos kryžiukai plytelių tarpams 10 mm skirti tiksliam ir profesionaliam plytelių klojimui. Naudojant juos išgaunami vienodi, estetiški tarpai tarp plytelių, užtikrinant tvarkingą galutinį dangos vaizdą.
Kryžiukai yra kalibruoti, todėl užtikrinamas tikslus 10 mm tarpas visame paviršiuje. Lygūs kraštai padeda išlaikyti vienodą siūlės plotį ir stabilumą montavimo metu.
T formos konstrukcija ypač patogi formuojant sujungimus kraštuose ar specifinėse vietose, kur reikalingas 10 mm tarpas.
Pagrindinės savybės:
Techniniai duomenys
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Tarpų dydis | 10 mm |
| Pakuotė | 200 vnt. |
| Forma | T formos |
Papildoma informacija
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Pakuotės plotis | 35,00 cm |
| Pakuotės aukštis | 48,00 cm |
| Pakuotės gylis | 28,00 cm |
| Pakuotės svoris | 0,50 kg |
| Kryžiukų tipas | T |
| Kryžiukų plotis | 10 mm |
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys

duomenys atnaujinti
atnaujintas
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys
Pristatymas 2-7 d.d*
Turime sandėliuose (557 POK.)
Pristatymas 2-7 d.d*
Turime sandėliuose (238 POK.)
Pristatymas 2-7 d.d*
Turime sandėliuose (10 POK.)
Pristatymas 2-7 d.d*
Turime sandėliuose (234 POK.) Ši prekė dar nėra įvertinta.